... všetko o BMW ...
Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1
Juraj318i napísal:ako sa zbavim neprijemneho klepotu benzinovej e36-stky? tušim to su hydrostely. neviem čo to je a kde to je. a čo by vyšla oprava alebo vymena.
jaro napísal:skuste naliat do motora nejaky motor doktor.existule vela takych veci a vo vala pripadoch to zaberie ak teda je to počut iba pri studenom štarte
Mimo napísal:ja už týmto prípravkom neverím, proste keď odchádza zdvihátko tak nepomôže nič. a ak aj hej tak len na nejaký čas. pre lepší pocit.![]()
tiež som to riešil, vyskúšal hustejší olej, vyskúšali liqui-moly prípravok na zdvihátka
http://www.autosuciastky.com/shop/index ... nfo_id=544
ale aj tak neprestalo...
takže šetrím na výmenu zdvihátok, v mojom prípade 24
Mimo napísal:ak ti to klepe naozaj iba pri štarte, a pri zohriatom motore je to OK tak skús ten prípravok. tebe možno pomôže, mne to klepe aj tak![]()
8 zdvihátok sa ešte dá aj finančne a ani to nie je taký problém vymeniť. ja mám 24 a ešte vanos navyše... jedno zdvihátko tuším 700-900Sk podľa výrobcu.