... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
buy-10
Autor témy
Príspevky: 363
Registrovaný: 20.6.2011
Auto: BMW 530xD limo 2006
Kraj: Bratislavský

vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 12:30

nazdarek, diagnostika mi vypisuje ze jeden ohrev ostrekovacov je vadny, neviete ake je cislo toho dielcu,lebo v ETK som to vobec nenasiel, alebo som asi slepy a neviem to najst...A volal som do bmw ze cislo mi nepovedia(tak ako je to pochopitelne, ved ide im o zisk) a cenu mi povedali okolo 50euro. dakujem
 + BMW = :twisted:
---------------------------------------------------
WWW.FACEBOOK.COM/FLIPPER221
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 12:40

nebude ten ohrev priamo sucast ostrekovaca??
http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/S ... er_system/
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
buy-10
Autor témy
Príspevky: 363
Registrovaný: 20.6.2011
Auto: BMW 530xD limo 2006
Kraj: Bratislavský

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 12:49

servus, sorry sorry zabudol som napisat ze celneho skla ostrekovace myslim. Ale toto je tusim ze system na predne svetla... alebo sa mylim?


voMacK napísal:
nebude ten ohrev priamo sucast ostrekovaca??
http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/S ... er_system/
 + BMW = :twisted:
---------------------------------------------------
WWW.FACEBOOK.COM/FLIPPER221
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 12:53

Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 12:58

je to to, co poslal el mexicano... :)
myslel som, ze ta zaujima ostrek svetiel


p.s. ja ti tie temy pocitam [31 :mrgreen: :mrgreen: ]
tusim ti zalozim zvlast sekciu :mrgreen:
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
buy-10
Autor témy
Príspevky: 363
Registrovaný: 20.6.2011
Auto: BMW 530xD limo 2006
Kraj: Bratislavský

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 13:00

diky ti moc, je to vono...


mexican napísal:
http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530xd-M57N2/LHD/N/2005/browse/vehicle_electrical_system/hose_lines_windscreen_washer_system/
 + BMW = :twisted:
---------------------------------------------------
WWW.FACEBOOK.COM/FLIPPER221
 
Užívateľov profilový obrázok
buy-10
Autor témy
Príspevky: 363
Registrovaný: 20.6.2011
Auto: BMW 530xD limo 2006
Kraj: Bratislavský

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 13:02

nie nie ostrek svetiel, sorry nenapisal som tam ze aky ostrek svetiel :oops:

a ked ich bude 40 dostanem BAN?? :mrgreen: :mrgreen:


voMacK napísal:
je to to, co poslal el mexicano... :)
myslel som, ze ta zaujima ostrek svetiel


p.s. ja ti tie temy pocitam [31 :mrgreen: :mrgreen: ]
tusim ti zalozim zvlast sekciu :mrgreen:
 + BMW = :twisted:
---------------------------------------------------
WWW.FACEBOOK.COM/FLIPPER221
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 13:39

teda nic v zlom buy-10, ale podla toho co vsetko sa ti na aute uz pokazilo, resp. co vsetko by si chcel zlepsit a prestavat sa mi zda, ze si si kupil Moskvica a nie E60 :mrgreen:
vsak ved dobre, diskutuj - na to toto forum je =D> :D ja iba, ze mas tolko napadov na zlepsenie tvojho auta, ze BMW AG by ta zfleku mohlo zobrat za technickeho poradcu :mrgreen:
mimochodom, neches napisat pribeh tvojho auta?
 
Užívateľov profilový obrázok
buy-10
Autor témy
Príspevky: 363
Registrovaný: 20.6.2011
Auto: BMW 530xD limo 2006
Kraj: Bratislavský

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 14:25

no ved jak si povedal, forum je na to aby sa clovek informoval,podozvedal a nieco aj mala naucil...a ja som vzdy vylepsoval svoje auto, a ked vidim ze je tu dost ludi ktory sa do toho vyznaju ( myslim naozaj ze sa vyznaju, nie ako v official BMW, zavolam a 5min najprv hmmmkaju a potom mi povedia ze to nejde) tak sa velmi rad spytam, lebo ja sa moc do toho nevyznam... ved kazdy by chcel mat auto v co najlepsiu vybavu, no nie? samozrejme je lepsie ked si ho uz kupis stou vybavou, ale ja osobne mam ovela lepsi pocit ked si do toho auta namontujem nieco sam, alebo urcite z pomocou niakeho odbornika :smile:
pribeh svojho auta mozno raz sem hodim, lebo nemam stoho niaky najlepsi pocit aby som sem ukazoval svoje auto( lebo vzdy sa najde niaky dobrak, ktory si vzdy najde cestu aby ti nieco na tom aute sposobil)touto vetou nepoukazujem na nikoho, to je len cisto moj nazor. ale racej nespamujme, lebo bude zle od admina.


bruno75 napísal:
teda nic v zlom buy-10, ale podla toho co vsetko sa ti na aute uz pokazilo, resp. co vsetko by si chcel zlepsit a prestavat sa mi zda, ze si si kupil Moskvica a nie E60 :mrgreen:
vsak ved dobre, diskutuj - na to toto forum je =D> :D ja iba, ze mas tolko napadov na zlepsenie tvojho auta, ze BMW AG by ta zfleku mohlo zobrat za technickeho poradcu :mrgreen:
mimochodom, neches napisat pribeh tvojho auta?
 + BMW = :twisted:
---------------------------------------------------
WWW.FACEBOOK.COM/FLIPPER221
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 14:53

E60 rozhodne nie je auto, kde su dorabky dva krat rozumna volba ...omnoho lepsie je auto predat a kupit s vytuzenou vybavou ....dorobene veci nerobia tomu autu dobre :)
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
buy-10
Autor témy
Príspevky: 363
Registrovaný: 20.6.2011
Auto: BMW 530xD limo 2006
Kraj: Bratislavský

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 15:04

ktoremu autu robia dobre?vzdy ked odlepis original namontovany plast, tak uz ho nikdy tak nedas naspat, a po chvilke ti zacne vrzgat, a to podla mna plati pri vsetkom, tak urcite su aj vynimky... samozrejme ma to svoje pre a proti... podla mna ide oto aby si mal stoho radost, a potom samozrejme aj vyuzitelnost tej namontovanej veci, niekto si namontuje modry zub do auta a bude sa stoho tesit a samozrejme nehovorim o tom ze to "skoro" kazdy den pouzivas. Okej, neda sa vzdy vsetko domontovat, ale predsa na to tu je bmwklub aby si sa podozvedal ze ci sa to da alebo nie namontovat. O:) a este som chcel dodat, clovek nie vzdy ma na to bubaky aby si kupil auto podla svojich snou, a ked po case ma tei financie tak potom zase preda auto este za menej ako " pred tyzdnom "(lebo cena auta ide mrte dole) cize zase nebude mat dostatocne financi, ja tomu hovorim never ending story.


voMacK napísal:
E60 rozhodne nie je auto, kde su dorabky dva krat rozumna volba ...omnoho lepsie je auto predat a kupit s vytuzenou vybavou ....dorobene veci nerobia tomu autu dobre :)
 + BMW = :twisted:
---------------------------------------------------
WWW.FACEBOOK.COM/FLIPPER221
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 15:09

tak ale ja som narazal najma na elektorniku, ked ti aj pojebane cinske PDC moze roztrtkat energo-management v celom aute :)
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
buy-10
Autor témy
Príspevky: 363
Registrovaný: 20.6.2011
Auto: BMW 530xD limo 2006
Kraj: Bratislavský

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 15:19

to je pravda,hoc co sa moze stat, treba urcite davat bacha aj co kupujes aj ako to montujes...

voMacK napísal:
tak ale ja som narazal najma na elektorniku, ked ti aj pojebane cinske PDC moze roztrtkat energo-management v celom aute :)
 + BMW = :twisted:
---------------------------------------------------
WWW.FACEBOOK.COM/FLIPPER221
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 7. Februára 2012, 16:20

musim suhlasit s Vomackom, ani podla mna nie E60 idealne auto na prerabky a prestavby a pod., aj ked plne chapem o co ti ide, chces mat z auticka radost a mat tiez trochu pocit, ze je ine a lepsie ako maju ostatni - na tom konecne nie je nic zle
myslim si, ze posledne auta, kde sa dalo cokolvek kedykolvek bez problemov doplnit boli E39 / E46, potom je uz v Baworacikoch tolko elektroniky, ze aj jednoducha vec domontovana dodatocne potrebuje preprogramovat cely system a ani potom nemusi fungovat na 100%
ked porovnam ako som si pred rokmi dal do Astry G domontovat tempomat (kupil som packu, dal auto so servisu a za 2 hodiny bolo hotovo - ak by som bol o trochu technicky zdatnejsi zvladol by som to asi sam) a co mi teraz povedali v BMW Group SK, ked som chcel vlastne to iste - domontovat ACC (samozrejme, ze v E60 mam tempomat, len som sa informoval, ci by to slo upgradovat na ACC). Domontovat ACC nejde, pretoze neexistuje retrofit. Aj keby sa zohnali prislusne diely, nasledne preprogramovanie RJ by obavam sa nezvladol ani autorizak. A takto to bude u nasich aut so vsetkym.... :?
naviac E60 podla mna nie je auto, ktore sa da robit "v garazi" a rozne univerzalne aftermarketove doplnky zabudovane do auta su jednak zarodkom buducich problemov a jednak IMHO znizuju hodnotu auta
aj mna mrzi, ze veci, ktore by som v aute chcel (a povedzme, ze by som si ich vedel zohnat) v aute mat nemozem, pretoze nepoznam nikoho kto by zvladol ich montaz a nasledne "ozivenie"
viac ma ale se*e, ze ani autorizovany servis nema odvahu, chut, znalosti.... na to, aby sa pustil do niecoho ineho ako vymenit jeden diel za iny a niekedy su schopní (ako na fore niekto pisal) kvoli vypalenej poistke rozobrat a vymenit pomaly pol auta... ale to uz sme uplne OT
 
Užívateľov profilový obrázok
Asvo41
Príspevky: 165
Registrovaný: 19.9.2012
Auto: BMW 520d E60 lci
Kraj: Žilinský
Bydlisko: u mňa doma

Re: vyhrev ostrekovacov,NEFUNKCNOST

Utorok, 8. Januára 2013, 14:46

noo ja sa vratim k tomuto a zaujimalo by ma ako si to vyriešil
dnes mi na prehliadke povedali že mi nefunguje ohrev ostrekovačov
stačilo ti vymeniť toto - 61 67 7 038 415 - Headlight cleaning ?
http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/S ... er_system/

lebo že to može mať viac dôvodov prečo to nejde ma informovali
do neska som ani nevedel že tam je taka funkcia :mrgreen: :mrgreen:

diki
Obrázok

PRÍBEH - Moja e60

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných