... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
fanda1
Autor témy
Príspevky: 57
Registrovaný: 6.5.2009
Kraj: Bratislavský

voda v motorovém prostoru

Sobota, 21. Novembra 2009, 12:09

Mám e60tku asi tak měsíc a půl novou a když jsem otevřel kapotu tak jsem tam našel potečený tapecírunk co je na podbězích. V BMW mi řekli, že je to normální. To mi jako chcete říct, že u auta za 2 mega může jen tak zatéct voda
Obrázok
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
6Flesh
Príspevky: 519
Registrovaný: 29.3.2009
Auto: BMW E34 535i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Pezinok :-)

Re: voda v motorovém prostoru

Streda, 25. Novembra 2009, 16:07

celkom riadna hovadina ze by to malo byt normalne :? lebo ked si zoberes, tak ako by to vyzeralo po ale 5 rokov pouzivania,zasrany aj cel motor hadam....ci ti tam nechyba nejake tesnenie alebo ci to dobre drzi ?
-pán vodič, mate zodrate gumy.
-Kde? Ktoré?
-vzadu,to je na technicak a znacky
-Ale kdee šak to to je este dobre na dojazd uplna pohoda
-trcia vam z toho spagáty
-hmm šak hovorim ze to je dobré :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
BAVORAK009
Príspevky: 893
Registrovaný: 11.2.2007
Auto: BMW E36 328i cupe
Kraj: Bratislavský

Re: voda v motorovém prostoru

Streda, 25. Novembra 2009, 16:25

Nebolo nahodou burane z predu??? Alebo to je uplne nove auto ak ano tak potom tesnenie ale to by sa stavat nemalo [-(
 
fanda1
Autor témy
Príspevky: 57
Registrovaný: 6.5.2009
Kraj: Bratislavský

Re: voda v motorovém prostoru

Streda, 25. Novembra 2009, 19:24

je to nové z renocaru. Každopádně je to divné, na takové felicii tam voda z podběhů taky neteče.
 
fanda1
Autor témy
Príspevky: 57
Registrovaný: 6.5.2009
Kraj: Bratislavský

Re: voda v motorovém prostoru

Streda, 25. Novembra 2009, 21:22

nemohl by někdo kdo ma e60 a jezdí teď v tom mokru vyfotit ty podběhy od motoru???? Dík
 
kamil 525tds
Príspevky: 99
Registrovaný: 7.1.2009
Auto: E61 525D, E46 320D
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Sereď

Re: voda v motorovém prostoru

Piatok, 27. Novembra 2009, 08:05

...siel by som este raz do toho zn. servisu BMW kde ti povedali ze je to normalne a opytal by som veduceho servisu, ci je to normalne?!, ci on by bol spokojny, keby sa to stalo jemu na jeho aute (odhadujem, ze si bol v servise niekedy v piatok pred fajrontom, alebo ked mal technik - mechanik prave "menzes", ked ti toto povedal) [-o<
BMW E39 525TDS, E46 320D
 
fanda1
Autor témy
Príspevky: 57
Registrovaný: 6.5.2009
Kraj: Bratislavský

Re: voda v motorovém prostoru

Piatok, 27. Novembra 2009, 08:21

Tak včera jsem byl znovu v servise a ukázal jsem to přímo vedoucímu servisu. Je to normální, prej předek je celý z hliníku a podběhy jsou z plastu a ze dvou částí. Jsou na sebe jen nacvaknuty. A ta protihluková vrstva co je na podběhu zvrchu je taky jen nacvaknuta. Ukázali mi ještě trojku co měli v servise a ta měla ten motor komplet hnědý. a podběhy potečený. Pak mi ještě ukázali e60 s nějakým benzínem a ten to měl taky potečené a motorový prostor byl kompletně zasraný hnědy. To jsem u A6tky nikdy neviděl. Jako beru je to jen motorový prostor ale aby u auta za 2mega byl komplet špinavý po prá tisících kilometrů to se mě moc nelíbí. To hoši moc nedomysleli. Jinak dík všem za odpovědi
 
Užívateľov profilový obrázok
Bmw666
Príspevky: 332
Registrovaný: 12.10.2008
Auto: Tatra
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava

Re: voda v motorovém prostoru

Sobota, 28. Novembra 2009, 16:02

fanda1 napísal:
Tak včera jsem byl znovu v servise a ukázal jsem to přímo vedoucímu servisu. Je to normální, prej předek je celý z hliníku a podběhy jsou z plastu a ze dvou částí. Jsou na sebe jen nacvaknuty. A ta protihluková vrstva co je na podběhu zvrchu je taky jen nacvaknuta. Ukázali mi ještě trojku co měli v servise a ta měla ten motor komplet hnědý. a podběhy potečený. Pak mi ještě ukázali e60 s nějakým benzínem a ten to měl taky potečené a motorový prostor byl kompletně zasraný hnědy. To jsem u A6tky nikdy neviděl. Jako beru je to jen motorový prostor ale aby u auta za 2mega byl komplet špinavý po prá tisících kilometrů to se mě moc nelíbí. To hoši moc nedomysleli. Jinak dík všem za odpovědi


jj kazda e60ka je zalata ale setko sa da dorobit :D
Blbost je velký dar prírody. Robí človeka šťastným

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných