... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

bmwtt.sk
 
andrejico
Autor témy
Príspevky: 54
Registrovaný: 30.12.2010
Auto: BMW 330cd
Kraj: Nitriansky

Sanie 3,0d,takto to dopadne ked sa odtrhne klapka

Sobota, 28. Januára 2012, 15:36

Vlastna skusenost
 
Užívateľov profilový obrázok
eEDOo
Príspevky: 860
Registrovaný: 16.8.2010
Auto: BMW E61
Kraj: Žilinský

Re: Sanie 3,0d,takto to dopadne ked sa odtrhne klapka

Sobota, 28. Januára 2012, 21:25

ako sa to prejavilo a ake mas nasledky? kolko ta vyjde oprava?
Jazdim ako dochodca za 12l :(

------------------------------------------
 
MateX3
Príspevky: 1261
Registrovaný: 22.11.2009
Auto: firemné :-)
Kraj: Prešovský

Re: Sanie 3,0d,takto to dopadne ked sa odtrhne klapka

Sobota, 28. Januára 2012, 21:29

andrejico napísal:
Vlastna skusenost


Podľa toho prachu v 5. komore, vidím, že už nejaký ten rok to sanie ležalo niekde v pivnici. Akurát, že je to len jedna komora. To ti cez tu dieru pod klapkou nasalo toľko špiny?
 
andrejico
Autor témy
Príspevky: 54
Registrovaný: 30.12.2010
Auto: BMW 330cd
Kraj: Nitriansky

Re: Sanie 3,0d,takto to dopadne ked sa odtrhne klapka

Nedeľa, 29. Januára 2012, 01:53

Toto sanie mam uz rok v pivnici len tak odhodene,stalo sa mi to pred rokom.Prejavilo sa mi to tak,ze pocas jazdy mi v motore nieco buchlo kleplo,neviem uz presne ten spravny vyraz tomu dat,ale na vykone to bolo presne citit.Motor nemal tah,postal som,a s pod kapoty mi siel dym,nieco ako keby horelo,vtedy som este nevedel kde je chyba,a to siel dym s toho opaleneho sania.Nastastie sa mi to satlo pri dome,nie niekde v zahranici,to by bola vazna pletka,odtahovka atd...Stalo ma to to 700eur oprava vsetkeho,druhe sanie,ventil,tesnienie pod hlavou atd...Teraz mam uz zaslepky namiesto klapiek.Ale uz mam ine auto,to na ktorom sa mi to stalo som uz predal hned po oprave,a jazdi do teraz v pohode
 
MateX3
Príspevky: 1261
Registrovaný: 22.11.2009
Auto: firemné :-)
Kraj: Prešovský

Re: Sanie 3,0d,takto to dopadne ked sa odtrhne klapka

Nedeľa, 29. Januára 2012, 10:55

andrejico napísal:
Toto sanie mam uz rok v pivnici len tak odhodene,stalo sa mi to pred rokom.Prejavilo sa mi to tak,ze pocas jazdy mi v motore nieco buchlo kleplo,neviem uz presne ten spravny vyraz tomu dat,ale na vykone to bolo presne citit.Motor nemal tah,postal som,a s pod kapoty mi siel dym,nieco ako keby horelo,vtedy som este nevedel kde je chyba,a to siel dym s toho opaleneho sania.Nastastie sa mi to satlo pri dome,nie niekde v zahranici,to by bola vazna pletka,odtahovka atd...Stalo ma to to 700eur oprava vsetkeho,druhe sanie,ventil,tesnienie pod hlavou atd...Teraz mam uz zaslepky namiesto klapiek.Ale uz mam ine auto,to na ktorom sa mi to stalo som uz predal hned po oprave,a jazdi do teraz v pohode



Máš teda šťastie keď nepoškodilo piest a turbo.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Stanley530xd a 35 neregistrovaných