... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

Problém so zadným oknom

Streda, 14. Septembra 2011, 17:45

Ahojte, mám problém so zadným oknom na pravej strane. Keď ho zatváram a držím gombík tak ako náhle sa okno úplne vytiahne - zavre, samo sa následne stiahne a teda pootvorí asi na 10 cm. Čo s tým asi môže byť? Ďakujem za rady.
 
Užívateľov profilový obrázok
Franco76
Príspevky: 56
Registrovaný: 8.7.2009
Auto: 530D, e61, rv2005
Kraj: Nitriansky

Re: Problém so zadným oknom

Streda, 14. Septembra 2011, 19:25

Zdar,
mne to robilo tiez okno na pravych zadnych dverach,ked som kupil e61,je tam asi niekde odpor v mechanizme otvarania, vypisovalo mi to aj chybu cez iDrive. Ja som to cele precistil,premazal mechanizmus stahovania aj tesnenie okna a nechal auto v noci v garazi uplne odpojene od baterie...pomohlo,odvedy je uz 2 roky pokoj :-)
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

Re: Problém so zadným oknom

Streda, 14. Septembra 2011, 20:39

Franco76 napísal:
Zdar,
mne to robilo tiez okno na pravych zadnych dverach,ked som kupil e61,je tam asi niekde odpor v mechanizme otvarania, vypisovalo mi to aj chybu cez iDrive. Ja som to cele precistil,premazal mechanizmus stahovania aj tesnenie okna a nechal auto v noci v garazi uplne odpojene od baterie...pomohlo,odvedy je uz 2 roky pokoj :-)


Hmm, tak zručný. No ja až taký nie som :-), ale pokúsim sa napraviť to, lebo doteraz to nerobilo. Ďakujem veľmi pekne za radu, cez víkend sa do toho pustím.
 
Thovt
Príspevky: 59
Registrovaný: 28.7.2011
Kraj: Trenčiansky

Re: Problém so zadným oknom

Streda, 14. Septembra 2011, 21:16

skús nastaviť doraz, pretože okno si zrejme myslí že narazilo na prekážku a nie že je vo vrchnej polohe
ak sa to tým nevyrieši, potom je tam naozaj nejaká prekážka a tam by mohlo pomôcť to prečistenie a premazanie
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

Re: Problém so zadným oknom

Štvrtok, 15. Septembra 2011, 10:09

Thovt napísal:
skús nastaviť doraz, pretože okno si zrejme myslí že narazilo na prekážku a nie že je vo vrchnej polohe
ak sa to tým nevyrieši, potom je tam naozaj nejaká prekážka a tam by mohlo pomôcť to prečistenie a premazanie


Ak sa smiem spýtať, ako sa nastavuje ten doraz? Ďakujem

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných