... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
random123
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 22.12.2011
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

preco radio a idrive sekaju par minut po nastartovani?

Štvrtok, 22. Decembra 2011, 14:43

zacinam mat problem na aute ze par minut (niekedy az pol hodinu) radio, pripadne aj CD sekaju pricom navigacia ide v pohode. zvuk pocujem tak na sekundu - dve a potom nastane ticho na dalsich 5 sekund. ked sa snazim prehadzovat stanice tak dochadza k podobnemu oneskoreniu pri idrive ... tocim koleckom a nic (necitim ziaden odpor pripadne krokove zasekavanie). bateriu som menil za novu cize zima a slaba baterka problemom byt nemozu. obrazovka neblika, vsetko ostatne sa sprava normalne a nic som este neresetoval. pevne dufam ze na to existuje nejaka finta a za radu vopred dakujem :)
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: preco radio a idrive sekaju par minut po nastartovani?

Štvrtok, 22. Decembra 2011, 16:23

ako laik - myslim, ze jednym z rieseni by mohlo byt update softu [robia vylucne v BMW ]
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
random123
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 22.12.2011
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: preco radio a idrive sekaju par minut po nastartovani?

Streda, 4. Januára 2012, 18:57

raz mi zabral reset (eject na CD-DVD + volume) a vsetko bolo fajn az do vcera kedy zacal zvuk znova vypadavat. Od vtedy som skusal reset niekolko krat ale nic. Zo servisu mi povedali ze asi cely modul zomrel, ale navigacie a ine veci funguju fajn.
Auto planujem dat caskoro na predaj a toto bude velky problem .... preto dufam v jednoduche a hlavne cenovo pritelne riesenie :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných