... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
lamatko
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 31.3.2010
Auto: BMW 525 d
Kraj: Trenčiansky

E61 - nesvieti mi parkovacie svetlo.

Štvrtok, 25. Novembra 2010, 21:52

Čaute. Potreboval by som poradit, ohladne parkovacieho svetla. Nesvieti mi pravé parkovacie svetlo, tak som ho vymontoval a zistil som, že je tam len taká malá jedna diodka ktorá ale len velmi málo svieti respektíve slabo bliká. Ked som pozrel lave, tak tá diodka silno svieti a nebliká.Je to BMW rok výroby 2004, E61. Bol som na zimnú kontrolu v BMW v Trenčanskej Turnej a ked som im ukázal to parkovacie svetlo vymontované, tak mi povedali, že také parkovacie svetlo ešte nevideli a že to bude len nejaká kopia ale určite to nie je originál BMW. Preto by som potreboval zistit, kde sa dajú kupit takéto náhrazky originálu, alebo či by som si túto závadu nevedel aj sám odstránit. Dakujem Rado z PE.
 
Užívateľov profilový obrázok
eEDOo
Príspevky: 860
Registrovaný: 16.8.2010
Auto: BMW E61
Kraj: Žilinský

Re: E61 - nesvieti mi parkovacie svetlo.

Piatok, 26. Novembra 2010, 10:12

parkovacka na E61 bude asi ten AE kruzok.
Normalne tam byva vraj ziarovka, ale zvykne sa to menit za LED, aby tie kruzky lepsie svietily, viac napr. do biela. Mozno tam mas taku LEDku. Pozri tu na fore v obchodnej sekcii. Ludia tam predavaju LEDky pre AE kruzky.
Jazdim ako dochodca za 12l :(

------------------------------------------
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Re: E61 - nesvieti mi parkovacie svetlo.

Piatok, 26. Novembra 2010, 17:39

chalani problemy s AE cize parkovackami uz tu bolo tolko krat riesene ....dajte hore HLADAT a najdete vsetko ako sa vymienaju ziarovky atd..... :wink:
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných