... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
kuto
Autor témy
Príspevky: 86
Registrovaný: 18.7.2010
Auto: E60 530d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stara Lubovna

E60, Problém s auto telefónom.

Nedeľa, 23. Januára 2011, 01:49

Cafte tuneri. Mám problém, ktorý zatial neviem opraviť. Ked si prepojim cez Bluetooth svoj telefon s autom, tak mi vsetko slape okrem načítania telefónnych kontaktov. Pamatá si volané čísla, všetko okrem zobrazenia kontaktov. Mám síce telefón LG, ale aj ked som odskúšal Nokiu N97, niť to neurobilo. Ročník 2006. Díkes...
 
Užívateľov profilový obrázok
eEDOo
Príspevky: 860
Registrovaný: 16.8.2010
Auto: BMW E61
Kraj: Žilinský

Re: E60, Problém s auto telefónom.

Nedeľa, 23. Januára 2011, 12:20

pozri v nastaveniach telefonu, hladaj nieco ako vzdialeny rezim SIM, ci tak nejak, nemam telefon poruke teraz tak neviem.
Jazdim ako dochodca za 12l :(

------------------------------------------
 
vik59
Príspevky: 28
Registrovaný: 14.11.2009
Auto: 525D LCI
Kraj: Nitriansky

Re: E60, Problém s auto telefónom.

Nedeľa, 23. Januára 2011, 12:37

cau
no pokial vien on cita kontakty iba zo SIM karty
 
Užívateľov profilový obrázok
kuto
Autor témy
Príspevky: 86
Registrovaný: 18.7.2010
Auto: E60 530d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stara Lubovna

Re: E60, Problém s auto telefónom.

Nedeľa, 23. Januára 2011, 14:00

Čiže to čo znamená?? Že to pojde iba keď bude zasunutý v opierke na priamo???, či ako iba zo sim???,
 
millano
Príspevky: 37
Registrovaný: 24.9.2010
Auto: BMW 320D E90
Kraj: Nitriansky

Re: E60, Problém s auto telefónom.

Nedeľa, 23. Januára 2011, 14:24

Ja mam na E90 pripojeny cez bluetooth iphone 3GS a bez problemov mi to nacitava kontakty,len vo vlastnostiach pripojeneho zariadenia na iphone som povolil nacitanie kontaktov.
 
Užívateľov profilový obrázok
kuto
Autor témy
Príspevky: 86
Registrovaný: 18.7.2010
Auto: E60 530d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stara Lubovna

Re: E60, Problém s auto telefónom.

Nedeľa, 23. Januára 2011, 15:54

millano napísal:
Ja mam na E90 pripojeny cez bluetooth iphone 3GS a bez problemov mi to nacitava kontakty,len vo vlastnostiach pripojeneho zariadenia na iphone som povolil nacitanie kontaktov.



Ja som si všimol aj na nokii, že je tam taká funkcia a povolil som ju, no nič heh
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: E60, Problém s auto telefónom.

Nedeľa, 23. Januára 2011, 16:45

kuto napísal:


Ja som si všimol aj na nokii, že je tam taká funkcia a povolil som ju, no nič heh

musis si zial tie kontaky poslat rucne do auta z telefonu cez bluetooth...zial idrive nema rad niektore telefony [najma tie beziace na OS Symbian]
mal som podobny problem ako ty a toto jedine pomohlo...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
vhilho
Príspevky: 12
Registrovaný: 31.12.2010
Auto: BMW 530d E60
Kraj: Bratislavský

Re: E60, Problém s auto telefónom.

Nedeľa, 23. Januára 2011, 21:42

Ja mam sony ericson a slape mi to perfektne - aj so starym SW - nejaky windows aj teraz s OS android.
 
Užívateľov profilový obrázok
kuto
Autor témy
Príspevky: 86
Registrovaný: 18.7.2010
Auto: E60 530d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stara Lubovna

Re: E60, Problém s auto telefónom.

Pondelok, 24. Januára 2011, 06:46

vhilho napísal:
Ja mam sony ericson a slape mi to perfektne - aj so starym SW - nejaky windows aj teraz s OS android.




A to si ho dal jednoducho iba spárovať cez bluetooth a to je všetko??
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: E60, Problém s auto telefónom.

Pondelok, 24. Januára 2011, 09:27

kuto napísal:



A to si ho dal jednoducho iba spárovať cez bluetooth a to je všetko??


mne na starsej nokii tiez stacilo sparovat a vsetko slo..
Ale ako som uz pisal..na tejto co mam teraz, som musel kontakty posielat rucne do auta cez bluetooth...
uz sa tu ta tema btw rozoberala viac krat :)
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
dimensionone
Príspevky: 744
Registrovaný: 21.6.2010
Auto: 318d(F31)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: E60, Problém s auto telefónom.

Utorok, 25. Januára 2011, 17:53

Ahojte,

ja som mal (a sčasti aj mám) tento problém so Samsungom Galaxy S, ktorý beži na Androide 2.2. Predtým som mal Nokiu E51 a s kontaktami nebol problém, akurát nenačítavalo zmeškané a volané hovory z telefónu, len tie, ktoré som urobil počas jazdy. A po odpojení sa samozrejme stratili.

Prešiel som na Samsung Galaxy S, no tak, že kontakty sa mi synchronizujú s Gmail účtu. A tu nastal problém, v telefóne vidím kontakty, no po spárovaní mi ich nenačítalo. Skúšal som hľadať v rôznych fórach a našiel som dva postupy. Skús, možno niektorí zaberie:

1) Kontakty maj uložené v telefóne - všimol som si, že kontakty, ktoré som vytvoril v telefóne ručne, sa mi zrazu preniesli - tak som exportoval všetky kontakty na sd kartu a naimportoval som ich do telefónu. Mám ich síce dva krát, ale Android ich vie automaticky spájať, takže sa mi neobjavujú dva krát. Teraz mi to ide.

2) Opäť riešenie pre Android telefóny - existuje softvér Bluetooth File Transfer (voľne stiahnuteľný s Marketu), ktorý obsahuje funkcionalitu poslalnia kontaktov. Mne osobne to vyhlásilo chybu, že nie je podporovaný v iDrive nejaký protokol, ale na fórach som našiel info, že to išlo aj na BMW
 
Užívateľov profilový obrázok
kuto
Autor témy
Príspevky: 86
Registrovaný: 18.7.2010
Auto: E60 530d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stara Lubovna

Re: E60, Problém s auto telefónom.

Utorok, 25. Januára 2011, 19:37

dimensionone napísal:
Ahojte,

ja som mal (a sčasti aj mám) tento problém so Samsungom Galaxy S, ktorý beži na Androide 2.2. Predtým som mal Nokiu E51 a s kontaktami nebol problém, akurát nenačítavalo zmeškané a volané hovory z telefónu, len tie, ktoré som urobil počas jazdy. A po odpojení sa samozrejme stratili.

Prešiel som na Samsung Galaxy S, no tak, že kontakty sa mi synchronizujú s Gmail účtu. A tu nastal problém, v telefóne vidím kontakty, no po spárovaní mi ich nenačítalo. Skúšal som hľadať v rôznych fórach a našiel som dva postupy. Skús, možno niektorí zaberie:

1) Kontakty maj uložené v telefóne - všimol som si, že kontakty, ktoré som vytvoril v telefóne ručne, sa mi zrazu preniesli - tak som exportoval všetky kontakty na sd kartu a naimportoval som ich do telefónu. Mám ich síce dva krát, ale Android ich vie automaticky spájať, takže sa mi neobjavujú dva krát. Teraz mi to ide.

2) Opäť riešenie pre Android telefóny - existuje softvér Bluetooth File Transfer (voľne stiahnuteľný s Marketu), ktorý obsahuje funkcionalitu poslalnia kontaktov. Mne osobne to vyhlásilo chybu, že nie je podporovaný v iDrive nejaký protokol, ale na fórach som našiel info, že to išlo aj na BMW





Díki, vyskúšam to, ale uvidíme, lebo mam na to nervi, dnes sa mi napríklad stalo, ze som mal spárovany phone, pocuval som radio pri jazde a ked mi zacal zvonit tak som stlacil tlacidlo telefonu na volante, hovor sa spustil, cas bezal, no ja som aj pri zvyseni hlasitosti nic nepocul. neviem čo to blbne heh

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných