... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

DVD mp3

Nedeľa, 1. Augusta 2010, 11:52

Ahojte chcem sa spýtať, že ako napáliť DVD s hudbou do BMW e61. Mám nový soft a dvd mechanika má čítať z DVD mp3ky. No po napálení a vložení do auta mi síce zobrazí, že tam je vložené DVD ale vypíše, že je nekompatibilné, že ho nevie prečítať. Tak neviem kde robím chybu. Ak by niekto vedel a poradil mi. Ďakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Re: DVD mp3

Nedeľa, 1. Augusta 2010, 13:32

maxete napísal:
Ahojte chcem sa spýtať, že ako napáliť DVD s hudbou do BMW e61. Mám nový soft a dvd mechanika má čítať z DVD mp3ky. No po napálení a vložení do auta mi síce zobrazí, že tam je vložené DVD ale vypíše, že je nekompatibilné, že ho nevie prečítať. Tak neviem kde robím chybu. Ak by niekto vedel a poradil mi. Ďakujem



serva, neviem ako to napalujes atd, daj to napalit cim pomalsie, ja mam tiez DVD a natom nabuchanych cca 800 pesniciek a frci to krasne, a to mam Navi Business...skus to napalit pomalsie, alebo mozno ti to nepozna software, tak ho bude dat, aktualizovat, aj ked viem ze pises ze ho mas novy, si si vtom isty, alebo ti to len povedali????
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

Re: DVD mp3

Nedeľa, 1. Augusta 2010, 17:10

Vsimol som si to, nakolko po jednej navsteve servisu sa mi zmenilo rozhranie displeja, zaroven pribudla funkcia bluetooth v menu a takisto predtym v entertaiment nebola okrem CD moznost aj DVD rom. No ked napalim DVD, uz som tak skusal 3 :-) vypise mi v anglictine hlasku, ze ho system auta nepodporuje. Tak neviem, mam model z roku 2004, takze z tych prvych, no funkcia je odomknuta, takze by to ist malo, ale nejde :-( Este som zabudol povedat, ze mam aj CD aj DVD mechaniku, teda navigaciu professional...
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 01:38

maxete napísal:
Vsimol som si to, nakolko po jednej navsteve servisu sa mi zmenilo rozhranie displeja, zaroven pribudla funkcia bluetooth v menu a takisto predtym v entertaiment nebola okrem CD moznost aj DVD rom. No ked napalim DVD, uz som tak skusal 3 :-) vypise mi v anglictine hlasku, ze ho system auta nepodporuje. Tak neviem, mam model z roku 2004, takze z tych prvych, no funkcia je odomknuta, takze by to ist malo, ale nejde :-( Este som zabudol povedat, ze mam aj CD aj DVD mechaniku, teda navigaciu professional...



na milion percent nemas dobry soft.....treba to dat urobit na novo... ja mam rok 8.2004 a vsetko funguje ako ma :wink: :wink: :wink: tuk tuk....
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 07:11

mareko258 napísal:


na milion percent nemas dobry soft.....treba to dat urobit na novo... ja mam rok 8.2004 a vsetko funguje ako ma :wink: :wink: :wink: tuk tuk....


Ok, dikes za rady. Dnes sa pojdem spytat do BMW a uvidim co a ako. Inak nie je niekde v menu moznost zistit aku verziu softu mam?? A zabudol som pochvalit tvoju 5ku, vyzera uzasne!!!
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 09:41

No takze po navsteve BMW: bolo mi povedane, ze jednoducho to nepojde, ze ked to nepodporovalo mp3 od zaciatku, tak sa to softom zmenit neda. :-( takze mozem traposit s origo CD...
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 10:32

maxete napísal:
No takze po navsteve BMW: bolo mi povedane, ze jednoducho to nepojde, ze ked to nepodporovalo mp3 od zaciatku, tak sa to softom zmenit neda. :-( takze mozem traposit s origo CD...



chujovina :!: :!: :!: :!: musi to ist....skusal si to davat do oboch prehravacou ked ze si spomynal ze mas Profesional navi!!!, ked to das nakodovat musi to ist na milion percent....skus skocit do ZV tam su sikovny chalani v Bayer PArtner service.....
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 10:47

mareko258 napísal:


chujovina :!: :!: :!: :!: musi to ist....skusal si to davat do oboch prehravacou ked ze si spomynal ze mas Profesional navi!!!, ked to das nakodovat musi to ist na milion percent....skus skocit do ZV tam su sikovny chalani v Bayer PArtner service.....


No ved mne sa to tiez zda hlupost, preco by to nemalo ist, skusal som uz vsetko mozne. Ale nejde precitat ani mp3, ktore su napalene na Cdcku, takze uz vobec nechapem. Ale ked to ide tebe a mas rovnaky rocnik, som z toho vol. Ak budem mat cestu do ZV tak sa zbehnem spytat.
 
janik-SE
Príspevky: 79
Registrovaný: 25.1.2010
Auto: E60 525d
Kraj: Trnavský

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 17:19

no toto s tym softom by zaujimalo aj mna.to jako ked CD mechanika neprehrava mp3 staci novy soft?ma s tym niekdo skusenosti???
 
janik-SE
Príspevky: 79
Registrovaný: 25.1.2010
Auto: E60 525d
Kraj: Trnavský

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 17:45

mne by teda stacilo keby mi to prehravalo CD mp3 som nenarocny chapec z dediny,okna mam do dvora a tolko v tom aute nesedim aby som poculol za sebou 800 pesniciek. :D mam len obyc radio bez navigacie,kozu a elektricku roletu na zadnom okne to je tusim vybava social +
 
Užívateľov profilový obrázok
martinko8888
Príspevky: 172
Registrovaný: 4.2.2010
Auto: BMW525D E61a316i E90
Kraj: Prešovský

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 18:18

Pokiaľ máš radio professional a aj navi. tak by MP3 by ti mali v poho fakčiť možno ti to v tom servise dodrbali, m ne to ide bez problém inač si to neviem vysvetliť :-k
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 20:31

martinko8888 napísal:
Pokiaľ máš radio professional a aj navi. tak by MP3 by ti mali v poho fakčiť možno ti to v tom servise dodrbali, m ne to ide bez problém inač si to neviem vysvetliť :-k


No ja tiez neviem preco to nejde. A ani neviem ci sa da nejako v menu idriveu zistit soft verzia. Ale dnes som bol v servise odbity, ze to jednoducho nejde, ked to ako origo mp3 neprehravalo, tak ze sa to softom riesit neda. Uz neviem comu verit.
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 20:33

maxete napísal:

No ja tiez neviem preco to nejde. A ani neviem ci sa da nejako v menu idriveu zistit soft verzia. Ale dnes som bol v servise odbity, ze to jednoducho nejde, ked to ako origo mp3 neprehravalo, tak ze sa to softom riesit neda. Uz neviem comu verit.

:lol: :lol: :lol:
neviem v akom servise si bol, ale nahodenie nove softu ti to umozni prehravanie mp3, co sa tyka tych 800 pesniciek, si urobis sam vyber na DVD a budes mat vlastne jubox v aute, ja som nevravel ze musis pocuvat 800 pesniciek zaradom, len som chcel tym podoknut ze tam napraces dost vela pesniciek a mas na dlhu dobu pokoj, vsetko oblubene sa ti zmesni na jedno DVD, choj do poriadneho servisu kde sa do toho aj vyznaju a nech ti to spravia....
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 20:57

mareko258 napísal:
:lol: :lol: :lol:
neviem v akom servise si bol, ale nahodenie nove softu ti to umozni prehravanie mp3, co sa tyka tych 800 pesniciek, si urobis sam vyber na DVD a budes mat vlastne jubox v aute, ja som nevravel ze musis pocuvat 800 pesniciek zaradom, len som chcel tym podoknut ze tam napraces dost vela pesniciek a mas na dlhu dobu pokoj, vsetko oblubene sa ti zmesni na jedno DVD, choj do poriadneho servisu kde sa do toho aj vyznaju a nech ti to spravia....


No pojdem tento tyzden do ZV, ako si mi odporucil a spytam sa tam. Chcem to uz vyuzit ked v aute je taka moznost. Nahadzat si songy na jedno DVD a mat pokoj. Tak potom dam vediet co som zistil. Diky za rady a pomoc.
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Re: DVD mp3

Pondelok, 2. Augusta 2010, 21:40

=; v pohode, dufam ze to rozbehas, ked mas uz patorku nech ti dava vsetko co ma v ponuke no nie?
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných