... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

bmwtt.sk
 
CARIOLIMX
Autor témy
Príspevky: 24
Registrovaný: 14.11.2009
Auto: BMW 535D F11
Kraj: Žilinský
Bydlisko: CADCA

ANTENA V ZADNOM SKLE E61

Streda, 28. Júla 2010, 14:00

AHOJTE NEMA NIEKTO SKUSENOST S PRETRHNUTYM MEDENYM PASIKOM PRI PANTE ZADNYCH DVERI IDE TO VOBEC OD ANTENY MAM UPLNE MIZERNY SIGNAL NA PRIJEM RADIA A NEJDE MI ANI VYHRIEVANIE ZADNEHO SKLA ZATIAL DIKY
 
PetoK
Príspevky: 9697
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: ANTENA V ZADNOM SKLE E61

Streda, 28. Júla 2010, 17:23

A čo chceš vlastne počuť? Treba to opraviť alebo vymeniť. Ak s tým nemáš skúsenosti,daj to do BMW servisu,je tam zlý prístup.
 
jares666
Príspevky: 79
Registrovaný: 18.12.2010
Auto: BMW 540i xdrive G30
Kraj: Bratislavský

Re: ANTENA V ZADNOM SKLE E61

Nedeľa, 19. Decembra 2010, 00:19

CARIOLIMX napísal:
AHOJTE NEMA NIEKTO SKUSENOST S PRETRHNUTYM MEDENYM PASIKOM PRI PANTE ZADNYCH DVERI IDE TO VOBEC OD ANTENY MAM UPLNE MIZERNY SIGNAL NA PRIJEM RADIA A NEJDE MI ANI VYHRIEVANIE ZADNEHO SKLA ZATIAL DIKY


mas zlomene kable v piatich dverach.pozri si niekde v prispevkoch je aj navod ako sa k tomu dostat a opravit si to.
 
KoZZo
Príspevky: 4
Registrovaný: 26.3.2011
Auto: E61 525d
Kraj: Žilinský

Re: ANTENA V ZADNOM SKLE E61

Pondelok, 31. Októbra 2011, 20:01

Rád by som na túto tému nadviazal, mám totiž rovnaký problém. Zlomený medený - papierový kábel idúci od Diversity do (asi) antény v zadnom skle. Káble v pántoch sú už prerobené, zosilňovač je nový. Ostáva už len toto. Nemá niekto skúsenosti s opravou tých prekliatych papierových káblov?
 
Užívateľov profilový obrázok
eEDOo
Príspevky: 860
Registrovaný: 16.8.2010
Auto: BMW E61
Kraj: Žilinský

Re: ANTENA V ZADNOM SKLE E61

Pondelok, 31. Októbra 2011, 21:55

ten papierovy kabel /teda podkial myslis ten od zosilovaca, ci co to je a ide do toho spojlera nad zadnym oknom/ sa da zletovat, ale chce to kurva trpezlivost a nervy.
Nieco podobne ma nissan vo volante kvoli tlacidlam na volante. Ten ho tam ma dokonca asi az 12 zilovy.
Sa mi ho podarilo roztrhnut, 4 hodiny som ho letoval!!! Som uz ani neveril ze to dokazem.

Da sa to opravit ale je to nanervy.
Zalezi aj od toho na akom mieste to je roztrhnute, ci niekde v mieste ohybu, ci tam je pristup atd.
Skus hodit foto.
Jazdim ako dochodca za 12l :(

------------------------------------------

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných