... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

bmwtt.sk
 
DenisBMW
Autor témy
Príspevky: 4
Registrovaný: 5.6.2018
Auto: BMW 320d
Kraj: Prešovský

Motor si ide svoje

Utorok, 11. Septembra 2018, 11:58

Ahojte . Potrebujem radu . Stala sa mi zaujímavá vec . Idem si pekne medzi obcou 90km/h a zrazu moje BMW 320d začne pridávať zastavil som to keď už išlo samo o sebe 130km/h . Vytiahnutý kľúč dusím motor piatou rýchlosťou ale motor si ide stále svoje . Je mi jasne že sa dostal olej tam kde nemal . Lenže všetko je v poriadku a už som stratený . Auto normálne naštartujem a idem ale potom ako náhle pridám plyn a idem nad 2000otačok tak zrazu zase samovznietenie . Ďakujem za rady už som fakt stratený .
 
Užívateľov profilový obrázok
Pilifo
Príspevky: 941
Registrovaný: 19.8.2013
Auto: BMW E61 530d
Kraj: Zahraničie

Re: Motor si ide svoje

Utorok, 11. Septembra 2018, 12:26

Toto vyzerá na Diesel Runaway problém. Na tvojom mieste by som už nejazdil a čo najskôr išiel do servisu, ak chceš zachrániť motor. Je pravdepodobné, že máš turbo na sračky...

Viac infa - https://automix.cars.cz/zivot-ridice/kd ... 70421.html
 
DenisBMW
Autor témy
Príspevky: 4
Registrovaný: 5.6.2018
Auto: BMW 320d
Kraj: Prešovský

Re: Motor si ide svoje

Utorok, 11. Septembra 2018, 12:55

O tom som už počul lenže problém je to že keď už sa to deje mne olej nejde preč stále je ho tam rovnako . A už keby aj horel olej tak ide čierny dym ale mne ide čistý len z nafty . A nejazdím auto je momentálne zaparkované v garáži a ide zo servisu do servisu a ani jeden človek neprišiel na chybu .
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7472
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Motor si ide svoje

Utorok, 11. Septembra 2018, 16:22

Ide aj ked ho za jazdy vypnes? teda ak mas manual a nemas dpf. Ak mas dpf tak odpoj skrtiacu a skus az potom

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných