... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

bmwtt.sk
 
vorosv
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 16.11.2014
Auto: BMW 118D coupe
Kraj: Trnavský

Prehravanie MP3 cez USB

Nedeľa, 16. Novembra 2014, 15:08

Ahojte,

pokial tuto temu uz niekto otvoril predtym, ospravedlnujem sa, ale obraciam sa na vas s nasledovnym problemom:

Nedavno som kupil BMW 118D coupe v Nemecku. Auto ma r.v. 2011, je v prefektnom stave a ma fakt bohatu vybavu. Prave preto som dost prekvapeny, ze ten jeho iDrive system vobec nepodporuje prehravanie MP3 suborov cez USB, hoci pokial dobre viem, tato funkcia je uz podporovana velmi davno. Sice USB slot je len v priehradke na rukavice, co som predpoklalal, ze sluzi len na software updaty, ale mojmu kamosovi, kt. ma BMW 3 z roku 2009, cez ten slot sa bezproblemov daju nahrat MP3 subory na hard disk. A hoci tato verzia je trosku komplikovanejsia, ako to prehrat priamo z pendrive, ale kazdopadne by bol jeden z rieseni, co ale v mojom pripade nefunguje.

Neviete prosim, akym sposobom by som vedel dosiahnut, aby ten system umoznil prehrat MP3 subory cez ten USB slot? Treba na to nejaky software update, alebo bolo by treba len nieco aktivovat nejakym sposobom?

Dakujem pekne vopred za pripadne odpovede!

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných