... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: iDrive restarty

Sobota, 15. Novembra 2014, 13:07

bmwe60 napísal:
tak mi to bolo vysvetlene....len jja som sa bol pytat priamo v BMW servise a oni mi povedali ze sa stym uz neda nic robit ze som kupil zle radio pretoze nesedeli cisla na nich, a ze som to kupil s auta ktore malo manualnu klimatizaciu, a ze oni mi tym padom nemoze stym spravit nic, pretoze to nepojde nakodovat ...


V BMW maju len polopravdu. Pravda je ze oni to nakodovat nevedia a ich system to nedovoli ak je jednotka uz z ineho auta a je v nej zapisany iny VIN. Vedia nakodovat len novy pristroj, takze im to vyhodi spravu aby ccc vymenili za novy. Ale nie je pravda ze sa to neda... Posli to ccc ku mne a ja ti ho nakodujem pre tvoje vozidlo bez problemov. Potom ho len strcis dovnutra a vsetko bude slapat ako ma.
 
kuno23
Príspevky: 17
Registrovaný: 9.9.2018
Auto: Bmw 525xi e60 2005
Kraj: Košický
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: iDrive restarty

Utorok, 3. Augusta 2021, 09:33

Je tu ešte niekto, kto sa zaoberá opravou CCC, najlepšie poprad, Prešov a okolie. Začalo mi to robiť reštarty, rad by som to dal dokopy. Pripadne nejakú serióznu android nahradu?
BMW E60 525xi preLCI 2005 N52B25 160kw/218k A6
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: iDrive restarty

Utorok, 3. Augusta 2021, 10:41

Obrat sa na užívateľa Airbone, je z PO.
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11354
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: iDrive restarty

Utorok, 3. Augusta 2021, 11:13

android okrem toho, ze je shit, nieje nahrada, ale nadstavba, cize bez funkcneho HU ti je na 2 veci
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných