... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

mmracing.sk
 
ferdy91
Autor témy
Príspevky: 217
Registrovaný: 12.8.2012
Auto: 318is m42,e61 530i
Kraj: Banskobystrický

startovanie na 3 valce

Sobota, 18. Októbra 2014, 17:04

Zdravim mam nasledovny problem s motorom m42 ci je teply ci studeny bud velmi tazko startuje az ho zasekne takmer alebo nastartuje a dost s nim trasie mozno take 4 sekundy ide na 3 valce po pridani ok.Niekedy sa stane ze zasekne doslova otocim klucikom a zasekne motorom pritom zoberem golu 22 pretocim trosku klukou a uz startne iked dost nepravidelne ale startne alebo dam 3 a tuknem autom.Vykon ma auto super nedymi nezerie olej momentalne svieti oil inspection o 3000 mam vymenu oleja.Takisto som menil tesnenie pod hlavou. Co som spravil:
Cidlo vacky pri nastartovanom motore bez zmeny pokial som odpojil a tak startol vykon klesol o dost po pripojeni a nastartovani opat vykon.
Cidlo kluky okamzite zdochlo nenastartovalo po zapojeni bezproblemu.
Kontrola nastavenia rozvodu podla pripravkov sedi uplne presne.
Vybrane vstreky ocistene pod ultrazvukom rozprasovali ok
Sviecky medzi bielou a tehlovou farbou ziadna cierna nic zmerane kable hodnoty od 5.8Kohm do 5.9Kohm
Kompresne tlaky ok
Vaha vzduchu po odpojeni auto slo nepravidelne takmer zdochlo po pripojeni normalny chod
Skuste mi poradit ked mal niekto podobny problem serie ma to uz dost... aj ked to je len 4 sekundy ale potrpim si na detailoch a viem ze toto neni normalne
Dakujem za odpovede

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných