... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
bmwtt.sk
 
Esence
Autor témy
Príspevky: 378
Registrovaný: 5.4.2011
Kraj: Zahraničie

[F01 750LI XDrive] [E38 745LI] Niečo o Bambi [E65 745I]

Pondelok, 14. Júla 2014, 15:36

Ako začať ? ... Kde bolo tam bolo ... :mrgreen:

Úvodom
Nie je to tak dávno čo som sa sem prvý krát zaregistroval a hrýzol jednu tému za druhou. Každé nové vlákno či téma ma fascinovala a očakával som po úvode aj samotné "gro" ako vec dopadla, či ešte len dopadne. Nespočetne hodiny v noci s očami uprenými na hodiny, kedy započne pracovná cesta naprieč republikou mi skracovali tunajšie krásne kúsky v príbehoch. Sám som si vždy chcel z veľkou pompou založiť ten svoj, a svojim spôsobom prezentovať určité aspekty vety "si taký aké je tvoje auto" ...

Myslím, že veľa z Vás ma už pozná či osobne alebo mojím predošlím pôsobením tu na klube v časoch príbehu mojej Ex E38 ktorú neskôr nahradila E65/ka a posledne to bola F01, ktorá si svoj príbeh zohrala tu na klube len veľmi krátko. K tomuto faktoru ma priviedla skupinka tunajšie známej komunity VEDCOV, ASTROLÓGOV, HUMANISTOV, POLITIKOV, ktorý popri svojej práci vždy vedia tunajšiemu publiku reprezentovať ako je všetko čo vlastníte na <> ale imaginárna stránka ich zrkadla je tá svätá stránka ich EGA ...

Samozrejme ako vždy aj dnes som si kládol otázku. Či to, čo sa mi včera udialo sem popíšem ... Myslím, že pri momentálnej situácii, kedy mám len konkurenciu od MB no poznám tu veľa z Vás, ktorých považujem za dobrých kamarátov či inak povedané vzorov teda LE Justin BieGAY/rov :mrgreen: ... Sa k Vám opäť priblížim práve touto udalosťou či inak povedané príbehom. Ako vždy aj dnes si dovolím upozorniť KTO NERÁD ČÍTA ROVNO SA PRESMERUJTE NA ZÁVER :wink: Lebo aj napriek mojej dlhšej absencii sa moje čaro písma ako takého, situovaného do týchto viet nestratilo, a preto to bude opäť niečo pre tých z Vás čo si popri fotkách aj predstavia samotnú udalosť...

Dosť bolo ale úvodu posuňme sa vo vetách bližšie k samotnému jadru ... Som veľkým obdivovateľom ľudí, ktorý si vedia vo veľa situáciach pomôcť sami. Dnes je doba, kedy peniaze aj napriek myšlienke, že niesu tak podstatné práve dosť dobrým prostriedkom ako si veľa vecí uľahčiť či inak povedané zjednodušiť. Sám si spomínam na svoje začiatky i keď mám len 24. No nie je to tak dávno (cca 5rokov s5 poznámka autora), keď som tiež premýšľal či bude lepšie riešenie práve to ktoré ma spomalí pri inej možno od niekedy dôležitejšej situácii. Nebudeme si tu klamať a ruku na srdce, kto niekedy neuprednostnil práve tu cestu peňazí ako cestu rodiny a vnútornej pohody. Možno si poviete prečo to píšem práve TU a hneď Vám aj odpoviem... Chcem len poukázať, že PRÍBEHY nepozostávajú zo samotných automobilov, ktoré prezentujete ale ľudia ktorý to s nimi vedú v dobrom ale niekedy aj zlom. Kedy srdce povie, že ten V8 je lepšou voľbou ako finančná situácia napovedajúca o vhodnej 1.6 ... Je jedno či máte to či ono tu ide o tú radosť prezerať príbeh o krásnej 5er, ktorá znova ožíva po slnečnom prezrení lúčov na kapotu naprieč krásnou cestou . Je krásne sledovať novú F10, ktorá toto všetko len spoznáva. Vety ktoré Vás zbližujú nie len značkou či modelom ale práve rodinou, ktorú tu na klube máme tvoriť. Kedy si vieme pomôcť poradiť či inak úsmevne sa podeliť ...

Takže aby som to nenaťahoval viac než je pre tunajších bežné dostaňme sa k samotnému jadru ...

Keywords o ktorých sa budeme v najbližších vetách baviť ? ...

[E53 X5 3.0D]
Výbava: (vid príloha)
Pôvod: Môj otec akožto človek čo veľa nepotrebuje objavil pri predstavení novej triedy S nutkanie povedať si, že to chce zmenu, nebudem tu obaľovať už dnes pre mňa jednoduchú líniu udalostí ... Objednaná nový MB S (ktorý dúfam prevetrám na najbližších zrazoch, hneď ako zíde z výrobnej linky /expedícia v priebehu September) ... Nastala jediná otázka čo s dlhoročným presúvadlom teda modelom E53 X5. Pre mňa to bolo jednoduché PREDAŤ ... Horšie to bolo so Slovenskou náturou... Kto si pamätá na krásne súhrny predaja mojej EX E38 Vie, že tu treba dať auto zadarmo s plnou a ešte svoju ženu ako bonus nech nežeriem :wink: ](*,) ... Krásne zástupi DEB1LOV (v počte 7 poznámka autora) som povedal DOSŤ ... Auto som zobral ja za smiešnu sumu podojenej E36 (veď sme rodina nebudeme si tu klamať) A od včera som sa hrdo previezol na ako to radi nazývate aute s dušou ? (teda old/gen ?) ... Má svoje muchy ale to doladím v priebehu tohto mesiaca ...

Čo je v pláne ?
DETAILING od Dr. Mydla :mrgreen:
DETAILING LAKU /toto prenechám na zručnejších
Nové prezutie R18 (zimné sú zjazdné, nové letné sú od dnes na zadných sedadlách u Medveďa ďalej len Sko "v S/ku" (foto pridám po nahodení)
Potrebujem zohnať nový PDC senzor pre zadok jaksi tam kde má byť chýba (toto poriešim zrejme cez Maca (číslo dielu) a následne Jararak ? (maybe)
Nové zadné svetlá (su mliečne jak mliečna dráha)

A v neposlednom rade OLEJE/FILTRE (olej ma za sebou 11.000 (už to poznať aj na budíkoch)
A neviem čo za Ču*aka poradil brzdy bez senzorov opotrebenia takže aj keď su nové (predok, zadok) objednal som origo nové. Týmto pozdravujem nemenovanú prevádzku, ktorá poradila môjmu otcovi ako neznalému pakšament čo stojí za veľké H ...

Záver ? ... KONEČNE FOTO :mrgreen:
Prílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
Naposledy upravil/-a Esence v Utorok, 15. Septembra 2015, 13:19, upravené celkom 16 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
jkk
Príspevky: 2867
Registrovaný: 4.8.2012
Auto: E91 330xd
Kraj: Bratislavský

Re: [E53 X5 3.0D]

Pondelok, 14. Júla 2014, 16:15

=D> radost citat... ale asi prvy pribeh kde bude prosba o fotky exterieru a nie interieru :D vela stastnych km bez nehodu a zabiek :thumbup:
EX: E91 330xd `08
EX: E46 330i `00
EX: E46 323i `99

Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.
 
Užívateľov profilový obrázok
fox1k
Príspevky: 2241
Registrovaný: 27.3.2011
Auto: BMW
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: [E53 X5 3.0D]

Pondelok, 14. Júla 2014, 16:38

tie Esence-ove príbehy, kvôli takýmto ľudom radosť otvárať denne bmwklub.sk :wink:
 
Peto24
Príspevky: 542
Registrovaný: 19.4.2009
Kraj: Prešovský

Re: [E53 X5 3.0D]

Pondelok, 14. Júla 2014, 18:36

toto je čítanie , bmw blog :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: [E53 X5 3.0D]

Pondelok, 14. Júla 2014, 19:13

Pista ty vzdy vies niecim prekvapit :thumbup: Som rad ze si sa znova vratil konecne tu bude co citat :thumbup: :thumbup: Ale zdrbat ta musim, ty musis mat vzdy daco extra, to co je za tie sedacky??? To ste davali calunit ci origo? :shock: :shock:

Neblazni, toto uz davno niesu auta s dusou... Tie boli do 98 :mrgreen: Ta old gen sere aj mna ale vybyvam a kupim lepsejse :mrgreen:

K tym PDC senzorom, cislo 66 21 6 902 182 do juna 02 boli vsetky toto cislo. Jazdene mas dost risk to by som asi neriesil aj ked ja som mal stastie...

K tomu senzoru opotrebenia, netreba kupovat brzdy, staci len ten kablik, to je cely senzor, zastrci sa do platniciek a ficis, stoji to cca 7e :)

Ako vzdy buem cumakovat tento tvoj pribeh :shock: Dufam ze skocis na Nivu :)
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: [E53 X5 3.0D]

Utorok, 15. Júla 2014, 08:29

Akoze caro a lesk to este ma, ale ides dole, to si asi spohodlnel u toho medveda :)
mato ti napisal co mas robit s cidlami, ja ti viac asi neporadim.
ako vnimas tych 135kw? mne to prislo strasne udychane, ked to porovnam s mojou 530d tak to je brtualne trapenie toho motora.

ak pojdes na Nivu, tak mozno by som sa aj stavil ;)
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
hellrider
Príspevky: 1089
Registrovaný: 2.3.2012
Auto: e39 530d
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA-VT

Re: [E53 X5 3.0D]

Utorok, 15. Júla 2014, 08:47

ako pisali chalani predomnou... zas bude radost to tu citat... verim ze miestni odbornici ta tentokrat neodradia... ten posledny epos som si ani nestihol precitat a bol prec.

Drzim palec s autickom, mozno dobra rada, mrkni si do nadrze ci tam nemas nejaky bordel v podobe kovovych pilin... len tak, pre istotu, usetris si kopu starosti :smile:
e39 530d 06/2000 - BledoModreWozitko |

bmwcoding.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: [E53 X5 3.0D]

Utorok, 15. Júla 2014, 09:16

:thumbup:
mne sa na tvojich príbehoch, resp. románoch páči hlavne to, že sa k veciam staviaš viac objektívne ako polka klubu dokopy, je jedno či presadáš do starého alebo nového bmw, alebo inej značky, je vidieť že sa chceš podeliť o zážitky, skúsenosti, pocity z daného auta s ľuďmi ktorý tu ešte za niečo stoja, a nie je to len o vyťahovaní sa typu "kto ho má väčšieho" atď. ako v drvivej väčšine prípadov
a či budeš niekedy jazdiť na hociakom bmw, mercedese, žiguláku, V3s, raketopláne, vždy bude pre mňa čítanie tvojich príbehov príjemne strávený čas :wink:
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: [E53 X5 3.0D]

Utorok, 15. Júla 2014, 10:04

viktor, v jeho pripade ide o novely - v preklade poviedky, roman by to bol ak by bolo sucastne vela postav, viac dejov, z mojho pozorovania zatial vyplinulo, ze stevo uziva (ohovara) jedno auto a vystupuje malo postav, rekord zatial 7 ked ratam toho chalana co natlacil favorit do jeho 7er, 4cuzi ako osadenstvo, jeho polovicka, pes a on ako poviedkar :)
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
nadro
Príspevky: 4113
Registrovaný: 5.11.2011
Auto: BMW E46 320 touring
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: [E53 X5 3.0D]

Utorok, 15. Júla 2014, 10:13

pekné čítanie, ktoré v sebe skrýva kopec pravdy a úprimnosti. Užívaj si otcovu x5 a venuj sa jej s láskou.
Dano 0905/571254
pribehy-nasich-aut/krakow-a-nova-rozpera-t57331-600.html
v ponuke rozširovacie podložky na všetky typy BMW
____________________
BMW E46 320d touring
ex: škoda 125l lpg
ex: citroen zx 1,8i
 
Užívateľov profilový obrázok
tomikelly
Príspevky: 907
Registrovaný: 2.1.2011
Auto: BMW e39 530d
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Lučenec

Re: [E53 X5 3.0D]

Utorok, 15. Júla 2014, 11:55

No Pišta gratulujem a teraz keď máš tú e53 tak ako píše Jaro treba prísť na Nivu od tej Sklabinej sa nám nepodarilo hodiť žiadny meeting :D
BMW e39 530d M-packet | Príbeh
http://www.bmw-europe.eu
Kontakt: 0949 711 300
 
Užívateľov profilový obrázok
LOKI
Príspevky: 2099
Registrovaný: 28.11.2007
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Pressburg

Re: [E53 X5 3.0D]

Utorok, 15. Júla 2014, 12:01

welome back in da CLUB :thumbup:

tie sedacky su fakt zvlastne...ale asi dorobene kvoli ne-vyhrevu ?
16” GLC 16” Superb Combi 20D EX: 10” E91 318D, 13” Touareg 245HP, 03” BMW Z4 192 HP, 05” E90 325i, 05" E91 325xi,10" BMW Z4 23i 205HP, 06" Porsche Carrera 911 4S 3.8L 355HP, 09" BMW X6 35i 306HP, 14" BMW M4 431HP, 09" BMW M3 420HP, 03" BMW E39 525i 192HP pribeh, 05" BMW E61 530D 260HP pribeh,05" BMW E90 330i 258HP pribeh
 
palzo
Príspevky: 1820
Registrovaný: 15.1.2008
Auto: Dedova Lada
Kraj: Košický
Bydlisko: Dedina

Re: [E53 X5 3.0D]

Utorok, 15. Júla 2014, 12:32

Aha dalsia X5 ale neni to V8 ako tu uz v poslednej dobe na klube je bezne :)

Inac ako Jaro pisal, ze ta 135kw je tak trosku trapenie, jazdit s tym viem, ale neni to ziaden pretekar, za kazdym ked som siel v neakej X5 co mala V8 (ci uz 4.4,4.6is alebo 4.8is) mi to sposobilo viacej usmevu a radosti z jazdy a prislo mi to lepsia volba ako tato 135kw 3.0D..

Inac chvalim pekna X5
Jack Daniels + Coca Cola :)
 
Esence
Autor témy
Príspevky: 378
Registrovaný: 5.4.2011
Kraj: Zahraničie

Re: [E53 X5 3.0D]

Utorok, 15. Júla 2014, 17:55

jkk napísal:
=D> radost citat... ale asi prvy pribeh kde bude prosba o fotky exterieru a nie interieru :D vela stastnych km bez nehodu a zabiek :thumbup:


Jkk: Fotografie určite pribudnú, momentálne dnes som si našiel cca 5 hod. času na interiér, čo sa týka detailingu samozrejme ... A exteriér je objednaný na svoju kúru presne 28.7.2014 s tým, že auto potrebujú od rána do cca poobedňajších hodín. Takže výsledok určite taktiež zverejním :wink:

fox1k napísal:
tie Esence-ove príbehy, kvôli takýmto ľudom radosť otvárať denne bmwklub.sk :wink:


Fox1k: ďakujem veľmi pekne, len aby som nešiel nosom nahor a neoprel svoje auto o najbližší stĺp "rozumej cigá(n)a opretého o hrable ako má čistiť popri ceste burinu v rámci VPP "(verejno prospešné práce poznámka autora), ktoré sú pre mňa z nepochopiteľných dôvodov podceňované. Ja by som im dal aspoň 1500€ v čistom :!: Veď nech to nemá rasistický podtón či ? :evil: ...

Peto24 napísal:
toto je čítanie , bmw blog :thumbup:


Peto24: Keď nad tým tak premýšľam na cestách som neskutočne často a možno by nebolo zlé skúsiť niečo ako BLOG v rámci príbehu, ktorý by som priebežne dopĺňal o zaujímavé udalosti (a že ich je :mrgreen: ) ... Skôr ide o fakt či sa nájde skupina ľudí, ktorých to bude zaujímať a nájdu si na to čas...

Maco napísal:
Pista ty vzdy vies niecim prekvapit :thumbup: Som rad ze si sa znova vratil konecne tu bude co citat :thumbup: :thumbup: Ale zdrbat ta musim, ty musis mat vzdy daco extra, to co je za tie sedacky??? To ste davali calunit ci origo? :shock: :shock:

Neblazni, toto uz davno niesu auta s dusou... Tie boli do 98 :mrgreen: Ta old gen sere aj mna ale vybyvam a kupim lepsejse :mrgreen:

K tym PDC senzorom, cislo 66 21 6 902 182 do juna 02 boli vsetky toto cislo. Jazdene mas dost risk to by som asi neriesil aj ked ja som mal stastie...

K tomu senzoru opotrebenia, netreba kupovat brzdy, staci len ten kablik, to je cely senzor, zastrci sa do platniciek a ficis, stoji to cca 7e :)

Ako vzdy buem cumakovat tento tvoj pribeh :shock: Dufam ze skocis na Nivu :)


Maco: Ja som sám prekvapený s tvojho prekvapenia :mrgreen: , Čo sa týka sedačiek je to Individuálna non-bmw prerábka, ktorá má svoje opodstatnenie hlavne v lete ... Môžem len povedať, že to skutočne na pohľad pôsobí ako originálny prvok. Čo sa týka tých PDC senzorov na zadnej strane vozidla mi chýba 1ks takže to rozoberiem pozriem či ide len o senzor alebo aj zapojenie (kábel etc.) to ešte doplním v priebehu neskorších príspevkov ... Brzdy sú už na ceste takže toto považujem za uzatvorené každopádne ďakujem za postreh a snahu ušetriť dajaké tie groše :wink:

Čo sa týka posledného bodu tvojho príspevku PRÍBEH čaká ešte jedno prekvapenie, ktoré si chystám na neskôr zatiaľ to rozbehnem s X5 alá KAMUFLÁŽ "dočasný prevlek" ...

jararak napísal:
Akoze caro a lesk to este ma, ale ides dole, to si asi spohodlnel u toho medveda :)
mato ti napisal co mas robit s cidlami, ja ti viac asi neporadim.
ako vnimas tych 135kw? mne to prislo strasne udychane, ked to porovnam s mojou 530d tak to je brtualne trapenie toho motora.

ak pojdes na Nivu, tak mozno by som sa aj stavil ;)


Jaro: Poviem ti to jednú veľkú životnú pravdu "časť Gu na Gu" (kto bol v divadle pozná "viac na YouTube :mrgreen: ) Čaro to nikdy nestratí pretože na žabky stačí modrá vrtuľa na kapote a je jedno či to je nové staré ono ti poviem E38 pôsobila na ľudí ako väčší magnet jak tá sk*rve*á plečka F01 ktorej motor sa rozniesol po 38.000km od Afriky až po Čínu R.I.P ](*,) (motor 5,0i u F01 NIKDY, NIKDY, NIKDY, kto to kúpi berte si rovno lano na krk k povinnej výbave :!: )
Ako vnímam 135KW ? Ja ti neviem je to také ťahavé, také no ako to napísať ... Jednoducho to nestačí je to len pre ten pocit blaženosti, že to ide za 8,7l / 9,5 u takej ťažkej sekvencii váhy železa ...

NIVA ? Ešte som nad tým nepremýšľal zvažujem jeden projekt na neskôr ktorý tu ešte nechcem rozbiehať ale bude to zrejme prekvapením a celkovým re-buildom jedného modelu, ktorý mi utkvel v srdiečku ako by Justin BieGay/r naznačil svojím 13tkam pod pódiom :mrgreen:

hellrider napísal:
ako pisali chalani predomnou... zas bude radost to tu citat... verim ze miestni odbornici ta tentokrat neodradia... ten posledny epos som si ani nestihol precitat a bol prec.

Drzim palec s autickom, mozno dobra rada, mrkni si do nadrze ci tam nemas nejaky bordel v podobe kovovych pilin... len tak, pre istotu, usetris si kopu starosti :smile:


Hellrider:
Nádrž je komplet nová keďže pôvodná po doplnení nad polovičku nádrže pretekala (ja osobne som to neriešil ale otec cca január ak mi dobre pamäť slúži ... Miestnych odborníkov neodsudzujem ... Ak budú mať niečo k veci rád sa vyjadrím =; A príbeh bude značne dopĺňaný o zaujímavé udalosti, jak v rámci automobilu /ov :-({|= tak bežných vtipne podaných variácii dnešnej doby :-"

ViktorDDD napísal:
:thumbup:
mne sa na tvojich príbehoch, resp. románoch páči hlavne to, že sa k veciam staviaš viac objektívne ako polka klubu dokopy, je jedno či presadáš do starého alebo nového bmw, alebo inej značky, je vidieť že sa chceš podeliť o zážitky, skúsenosti, pocity z daného auta s ľuďmi ktorý tu ešte za niečo stoja, a nie je to len o vyťahovaní sa typu "kto ho má väčšieho" atď. ako v drvivej väčšine prípadov
a či budeš niekedy jazdiť na hociakom bmw, mercedese, žiguláku, V3s, raketopláne, vždy bude pre mňa čítanie tvojich príbehov príjemne strávený čas :wink:


Viktor: Nebudem si tu hon1ť EGO len preto, že mi doba a postavenie môjho otca zabezpečila značné uľahčenie života. Skôr sa chcem postaviť k veciam objektívne, nezáväzne od sumy. Vieš ono to je ako keď som prišiel z návodom na čistenie interiéru za cca 1€ (mydlo plus hubka) Dalo to tunajšej komunite určite viac ako veta typu "MÁŠ BMW tak si kúp prípravok XY z výťažkov eukalyptu ](*,) " To je taká rada ako keď nezamestnanému pomôžeš pri hľadaní práce vetou "Hľadaj veď určite nájdeš" ... /No tak to si mu teda pomohol "You Are GENIUS" :mrgreen: ... Jazdím na S/ku ale BMW je niekde lepšie a naopak horšie je to, že s S/kom tu nesmiem mať príbeh čo je v rámci tohto klubu pochopiteľné takže som tento príbeh mohol založiť v rámci darovanej X5 pre mňa v cene E36 ... Možno si väčšina povie keď niekde zastanem to bude zas top K.K.T Ale ja tiež v Lidli poklopem na melón než ho kúpim či privoniam k paprike, ktorú chcem k špekačke priloženej na skladacom grile z Tesca

jararak napísal:
viktor, v jeho pripade ide o novely - v preklade poviedky, roman by to bol ak by bolo sucastne vela postav, viac dejov, z mojho pozorovania zatial vyplinulo, ze stevo uziva (ohovara) jedno auto a vystupuje malo postav, rekord zatial 7 ked ratam toho chalana co natlacil favorit do jeho 7er, 4cuzi ako osadenstvo, jeho polovicka, pes a on ako poviedkar :)


Teraz si ma odhalil idem sa hanbiť do kúta :mrgreen:

NADRO: ĎAKUJEM, budem sa starať. Ešte pevne dúfam pribudne jeden projekt len potrebujem kontaktovať jedného užívateľa, ktorého sa to týka ako by to bolo možné v rámci času cca 1 September počkať na moju obáločku. Nakoľko ja budem mimo Republiky na 21 dňovej dovolenke ...

tomikelly napísal:
No Pišta gratulujem a teraz keď máš tú e53 tak ako píše Jaro treba prísť na Nivu od tej Sklabinej sa nám nepodarilo hodiť žiadny meeting :D


Tomi: Popravde uvidím nechcem sa prisľúbiť a potom neprísť, to fakt nie :-k

LOKI napísal:
welome back in da CLUB :thumbup:

tie sedacky su fakt zvlastne...ale asi dorobene kvoli ne-vyhrevu ?


LOKI: Ďakujem je radosť vidieť taký početný zástup Vás členov čo nezabudli na takého trulka ako som ja :mrgreen: PS: Čo sa týka sedačiek kuk odpoveď na MACO/v príspevok :wink:

palzo napísal:
Aha dalsia X5 ale neni to V8 ako tu uz v poslednej dobe na klube je bezne :)

Inac ako Jaro pisal, ze ta 135kw je tak trosku trapenie, jazdit s tym viem, ale neni to ziaden pretekar, za kazdym ked som siel v neakej X5 co mala V8 (ci uz 4.4,4.6is alebo 4.8is) mi to sposobilo viacej usmevu a radosti z jazdy a prislo mi to lepsia volba ako tato 135kw 3.0D..

Inac chvalim pekna X5


Palzo:
V8 je V8 Nebudeme si to tu predstavovať X5 je len aby nešla pod cenu cudziemu nejedná sa o primárne vozidlo skôr len pokračuje v rodine o pár km ďalej ale aj dnes som ju nechal u otca kedže som sa tam venoval interiéru ... Takže Apropo ako už spomínaš tu V8 tak už viac krát načrtnuté vyššie ale viac neprezradím [-X
 
Esence
Autor témy
Príspevky: 378
Registrovaný: 5.4.2011
Kraj: Zahraničie

Re: [E53 X5 3.0D]

Utorok, 15. Júla 2014, 18:02

Takže konečne sa dostávam aj k tomu čo som vlastne chcel len som nečakal toľké reakcie. Tudiž som sa trochen zabrzdil ale aby som to nepredlžoval, zajtra sem doplním "kratučký" :mrgreen: súhrn detailingu interiéru a cca XY fotografií

Na začiatok pre predstavu prikladám jeden snímok pre predstavu :thumbup:
Prílohy
Ukážka.jpg
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných