... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

obchodna sekcia
 
majki520i
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 11.7.2013
Auto: bmw 520i
Kraj: Nitriansky

bmw 520i m54 lpg zdochyna

Sobota, 7. Júna 2014, 17:53

Čaute mam problem s mojou e39 520i manual 170koni, a to taky že mi zdochyna na lpg nedrži dobre volnobeh a niekedy ked sa rozbieham tiež sa začne dusit a vačšinou zdochne mam ho tam namontovany už rok bol montovany v nitre lovato mechanik povedal že s tymito motormi ma problem a že niektore idu a niektore nie a nevie prečo skušal mi to rozne nastavovat a nakoniec mi to musel tak že mi to prepina na volnobeh na benzin a to je hlupost lebo to trochu citit po meste ako to prepina, aa na benzin sa mi to tiež začina prejavovat a to tak že ked mu pridam jedna tak niekedy akoby sekundu nič tak trhne a až potom začne ist aa dvojka zas ide ale trošku tak pohupuju pridava ale v nižšich otačkach tak nepravidelne pridava a ked vyradim pred križovatkou tak otačky drži na 1100 a až ked zastavim spadnu važne neviem už som mal rozobrate cele sanie nove tesnenie novy separator, disa klapka je v poho aj volnobežny ventil, nove sviečky aa pisalo na diag. voliaku chybu na 2a 5valci tak som vymenil aj cievky a už nepiše žiadnu chybu dakujem za rady

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných