... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Peter1007
Príspevky: 99
Registrovaný: 21.3.2012
Auto: E87 120d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stropkov

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Sobota, 2. Mája 2015, 17:57

Ďakujem za informácie, takže som to spravil dobre nie som ľavý :-D
/// V zákrutách už plyn neuberám /// to neplatí ak: je mokro,štrk,sneh, ľad,predpoklad stretu so zverov,ďalši predpoklad že nečíhajú zelený,nie je uprostred vozovky kráter, atď. ...už len nájsť takú zákrutu

1. E87 120d
2. Mazda 6 GH 2.0 MZR-CD (ex)
 
Jejtyno
Príspevky: 249
Registrovaný: 4.9.2011
Auto: BMW e61 530d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Široké ... BMW coding diagnostika 0917 517 042 ...najprv sms, čísla mimo zoznam nedvíham :)

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Piatok, 18. Septembra 2015, 09:39

Serus Hoši,

Je tu niekto okrem mňa kto kedy kupoval klon diagnostickej hlavy spolu s 3ma cedečkami? Označene boli I, II, a TIS.... Tu jednotku sa mi podarilo odfajčiť a surne to potrebujem.... Je tu niekto ochotný mi pomocť?

Hľadám po celom dome no nejako sa mi nedari... netušim kde som to odfajčil...
Padol mi system na booku a samozrejme zaloha žiadna (inteligent,samovrah) ....

Dikes
Obrázok

BMW. Sheer Driving Pleasure.
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6543
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Sobota, 19. Septembra 2015, 00:34

Jejtyno napísal:
Serus Hoši,

Je tu niekto okrem mňa kto kedy kupoval klon diagnostickej hlavy spolu s 3ma cedečkami? Označene boli I, II, a TIS.... Tu jednotku sa mi podarilo odfajčiť a surne to potrebujem.... Je tu niekto ochotný mi pomocť?

Hľadám po celom dome no nejako sa mi nedari... netušim kde som to odfajčil...
Padol mi system na booku a samozrejme zaloha žiadna (inteligent,samovrah) ....

Dikes


a co na tom cd bolo?
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Sobota, 19. Septembra 2015, 10:38

sak aj ja som sa ho to pytal, na CD sa toho vela nezmesti, hlavne ked vezmes ze by to bolo 700mb, skor to vidim na dvd
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Jejtyno
Príspevky: 249
Registrovaný: 4.9.2011
Auto: BMW e61 530d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Široké ... BMW coding diagnostika 0917 517 042 ...najprv sms, čísla mimo zoznam nedvíham :)

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Pondelok, 21. Septembra 2015, 07:42

Sorry, jasne že to boli DVD, zle som sa vyjadril... Na tom dvd bol emulator a zpakovany EDIABAS, virtualy pre DIS a SSS taktiež...Druhe dvd kde su zvyšne časti suborov mam ale to prve kde je podstata som odfajčil... Ale ako nelamte hlavu nad tym že čo tam bolo ak nemate tak skombinovať to bude nie ľahka vec asi... Ja sa pytam len preto že či niekto nema niečo identicke, tzn 3DVD pack...
jararak napísal:
sak aj ja som sa ho to pytal, na CD sa toho vela nezmesti, hlavne ked vezmes ze by to bolo 700mb, skor to vidim na dvd
Obrázok

BMW. Sheer Driving Pleasure.
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Pondelok, 12. Októbra 2015, 18:35

mam e60, neviem auto nacitat, ci dam nacitat lma alebo cas dostanem odpoved, ze VO ma vadnu hodnotu $820 (national version latin america) a nasledne $963 (THAILAND ENGINE 2.4), ak obe vyhodim, tvari sa to asi 5sekund fajn pokial nedam BACK (f6), to pre pripad, zeby som chcel to nove VO zapisat, tak hned vydrbe hlasku coapi 1000 a som v <>. coapi hlaska je cely riadok ==== a na konci 3ka, vyzera to ako 8=====D (grin). bmw tools by problem mat nemal, ICOM sa tiez nezdal byt vadny, proste BUG alebo Featura
ak by niekto chcel ist hlbsie, auto ma istuffe 12-11-500 co je vlastne posledny soft pre e60, vsetky riadiacky ktore mozu mat VIN cislo ho maju korektne, jedina "vadna" riadiacka sa javi TCU modul, skusil som vypojit a nahodil som terminator na MOST - bez vysledku. INPA/DIS/ISTAD idu fajn, nemaju problem s nacitavanim.

auto je 525dA e60 2005/3
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
ptz
Príspevky: 985
Registrovaný: 8.3.2012
Auto: E60 540i man
Kraj: Bratislavský

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Sobota, 17. Októbra 2015, 20:49

neviete niekto nahodou, ci sa daju pustit pozicne oranzove LEDky ku US dennému svieteniu (tlmene dialkove)?
myslim nakodovanim, nie prepnutim na parkovacie svetla
dik
 
Jejtyno
Príspevky: 249
Registrovaný: 4.9.2011
Auto: BMW e61 530d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Široké ... BMW coding diagnostika 0917 517 042 ...najprv sms, čísla mimo zoznam nedvíham :)

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Pondelok, 19. Októbra 2015, 11:21

Jejtyno napísal:
Sorry, jasne že to boli DVD, zle som sa vyjadril... Na tom dvd bol emulator a zpakovany EDIABAS, virtualy pre DIS a SSS taktiež...Druhe dvd kde su zvyšne časti suborov mam ale to prve kde je podstata som odfajčil... Ale ako nelamte hlavu nad tym že čo tam bolo ak nemate tak skombinovať to bude nie ľahka vec asi... Ja sa pytam len preto že či niekto nema niečo identicke, tzn 3DVD pack...


Torrenty ma zase raz zachranili... a samozrejme ruské fóra :D Kompletny 8GB bmwfull.rar s obidvoma cedľami...
Obrázok

BMW. Sheer Driving Pleasure.
 
Dr.Užer
Príspevky: 57
Registrovaný: 14.12.2014
Auto: e60 530d 160kW
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Sobota, 14. Novembra 2015, 12:08

Kto mi v Nitre alebo okolo nakoduje aux?
 
Dr.Užer
Príspevky: 57
Registrovaný: 14.12.2014
Auto: e60 530d 160kW
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Nedeľa, 27. Decembra 2015, 16:07

Dr.Užer napísal:
Kto mi v Nitre alebo okolo nakoduje aux?


Nikto sa nechyta??
 
masterroman
Príspevky: 5
Registrovaný: 7.11.2013
Auto: e61
Kraj: Banskobystrický

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Sobota, 23. Januára 2016, 20:39

ahojte, niekto kto by mi vedel nakodovať aux na E61/2005 ? BB-BA kraj... vdaka 0911137025
 
Užívateľov profilový obrázok
Mi00wa
Príspevky: 507
Registrovaný: 10.4.2014
Auto: Bmw 535d e60
Kraj: Zahraničie

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Nedeľa, 24. Januára 2016, 15:37

Laco19 napísal:
Ked bude otackomer v HUD fungovat takto si to predstavujem :wink: :
http://www.youtube.com/watch?v=YG8XwnZIy60

Když tam bude otáčkoměr, jak se to přepne zpátky na klasicky HUD (rychlost, navigace atd...) ?
 
Užívateľov profilový obrázok
sonyk02
Príspevky: 127
Registrovaný: 4.8.2012
Auto: BMW5 E60
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Vysočina

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Pondelok, 25. Januára 2016, 15:53

Mi00wa napísal:
Když tam bude otáčkoměr, jak se to přepne zpátky na klasicky HUD (rychlost, navigace atd...) ?


Rychlost tam vidíš i při tom otáčkoměru, a keď pustiš navigaciu tak by to malo skočit samo do zobrazení šipek navigace, tempomat, atd. případně v menu HUD vypneš zobrazeni M-modu. mám to nakodovane ale vubec to nepouzivam pač to nemám zkalibrovane ma moj diesel motor tak ako to je v tom videu od Laca, to by bylo lepšie keby šli otáčky zárověn s tim na HUD, pač ked vytočiš diesel tak ti to sotva ukazuje k tomu zelenymu, original M5 toči větší otáčky tak je to přizpusobene tomu M5 V10 benzin.
BMW 530D E60
SQ sound instal
 
Arnost
Príspevky: 1617
Registrovaný: 16.11.2008
Auto: krhla kachle x2
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Streda, 9. Marca 2016, 20:09

Pani ako vyhodit AM aspon pri prepinani na volante? Am bands mam nicht aktiv ale malo by tam byt este next source na aktiv no ja v cappl next source nemam.
A este, aj ked to je velky biznis ale skusim ci sa nenajde dobra dusa, ako vypnut gong na pasy?
 
Užívateľov profilový obrázok
imhotep73
Príspevky: 62
Registrovaný: 26.9.2012
Auto: E60 530D / r.v.2008
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Programovanie, kodovanie, update, upgrade

Utorok, 12. Apríla 2016, 15:20

Dnes pomocou Carly softu nakódované blikanie brzdových svetiel pri núdzovom brzdení, digitálny rýchlomer, dvojblik smeroviek, vypnuté gongy na pásoch. Robota na 10 minút. Výborná aplikácia.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných