... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

bmwtt.sk
 
norbess
Autor témy
Príspevky: 216
Registrovaný: 18.10.2011
Auto: BMW 330d e46 FL
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Rimavská Sobota

suchanie praveho zadneho kolesa o blatnik

Sobota, 1. Septembra 2012, 12:31

caute, mam e36 sedan, ked na zadnom sedadle sedi niekto, proste ked je tam váha , tak pri menších jamách alebo pri ostrejších zákrutách mi chnape do zadneho blatniku koleso, ale nerozumiem čo očo šucha ani že prečo, proste ako keby auto malo priliz dole zadok, ps: struna vzadu nieje zlomena ani jedna, a tlmiče su podla mna ok, (ako sa pozera tlmič či je ok?) :D , vdaka moc za rady, budem vám dlžníkom. "
 
Užívateľov profilový obrázok
Nutrilon
Príspevky: 272
Registrovaný: 1.4.2011
Auto: E36 Compact 320i
Kraj: Trenčiansky

Re: suchanie praveho zadneho kolesa o blatnik

Sobota, 1. Septembra 2012, 12:51

nemáš vhodnú ET velkosť diskov
norbess napísal:
caute, mam e36 sedan, ked na zadnom sedadle sedi niekto, proste ked je tam váha , tak pri menších jamách alebo pri ostrejších zákrutách mi chnape do zadneho blatniku koleso, ale nerozumiem čo očo šucha ani že prečo, proste ako keby auto malo priliz dole zadok, ps: struna vzadu nieje zlomena ani jedna, a tlmiče su podla mna ok, (ako sa pozera tlmič či je ok?) :D , vdaka moc za rady, budem vám dlžníkom. "
BMW is my dream and my way.
 
Užívateľov profilový obrázok
VaNoS
Príspevky: 378
Registrovaný: 4.11.2011
Auto: Ne demande pas
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: SK, A, D

Re: suchanie praveho zadneho kolesa o blatnik

Sobota, 1. Septembra 2012, 14:57

Chce to nové zadné pružiny, pravá ti prepružuje, tiež som mal to isté, väčšinou je vždy skôr pravá strana unavená od našich rozbitých krajníc. Inžinieri v BMW nepočítali, že sa bude niekto na ich autách voziť po našich "rolách" .
 
antonov
Príspevky: 66
Registrovaný: 17.3.2011
Auto: e65 730d 2007
Kraj: Bratislavský

Re: suchanie praveho zadneho kolesa o blatnik

Sobota, 1. Septembra 2012, 15:57

BMW540iA napísal:
Chce to nové zadné pružiny, pravá ti prepružuje, tiež som mal to isté, väčšinou je vždy skôr pravá strana unavená od našich rozbitých krajníc. Inžinieri v BMW nepočítali, že sa bude niekto na ich autách voziť po našich "rolách" .

ale počítali, len si bolo treba objednať podvozok pre eastern europe. :D
e65 730d 2007
ex e36 325tds 1995

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných