... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

mmracing.sk
 
ludacris1212
Autor témy
Príspevky: 84
Registrovaný: 23.4.2012
Auto: BMW 330d
Kraj: Nitriansky

Nesvieti svetlo SPZ

Sobota, 30. Júna 2012, 09:54

Nesvieti mi jedno svetlo na osvetleni špz a palubný mi nič nehlási ako by to malo vizerat na palubnom? Ale počujem to prvi krat take nieco ze ziarovku hlasi na palubnom:) A ak sa niekdo najde tak by som mal zaujem o tu lištu osvetlenia hlavne nech to vnutro neni skorodovane....
 
Užívateľov profilový obrázok
stangto
Príspevky: 163
Registrovaný: 6.7.2011
Auto: e46 316i
Kraj: Bratislavský

Re: Vysvetlite mi to...

Sobota, 30. Júna 2012, 10:21

bude hlasit az ked budu vypalene obidve, urcite to spozorujes... ja som to mal tiez strasne zhnite, kupil som od niekoho jazdenu na dobierku a bola tak ist ozhnita. je to hold problem u tychto aut... takze ja som siel do BMW a kupil tu listu novu - stala nejakych 90e a mam do konca zivota auta pokoj
 
ludacris1212
Autor témy
Príspevky: 84
Registrovaný: 23.4.2012
Auto: BMW 330d
Kraj: Nitriansky

Re: Vysvetlite mi to...

Sobota, 30. Júna 2012, 18:08

No mne stačí ked ju od niekoho kúpim len neviem od koho....keby tu niektorí predávajú autá na náhradné diely:D
 
Užívateľov profilový obrázok
semir
Príspevky: 35
Registrovaný: 6.6.2012
Auto: BMW 318i
Kraj: Nitriansky

Re: Vysvetlite mi to...

Utorok, 3. Júla 2012, 06:39

ludacris1212 - v Bánovciach nad Bebravou je šrotovisko čisto na BMW väčšinou tam má E46-ky, ceny tiež celkom fajn...včera som tam bol, ale budem tam musieť ísť dnes zasa, lebo presne túto lištu chcem kúpiť ešte, nakolko mám to jedno svetielko v prdeli odhnité...tak ak chceš potom ti sem môžem dať vedieť čo stála tá lišta....
 
chameleon
Príspevky: 88
Registrovaný: 13.10.2010
Auto: 318i
Kraj: Trenčiansky

Re: Vysvetlite mi to...

Utorok, 3. Júla 2012, 07:23

prepac ale ceny v banovciach urcite nie su fajn, mozno tak na diely, o ktorych nema dotycny sajnu :-) bo plast pod stierace zhnity, ohnuty a popraskany ponukal za 25e a novy ma stal v bmw 40e, na druhej strane ostrekovac predny - strojcek mi dal za 5e :-) fakt zalezi ci on je si vedomi ceny alebo nie... najlepsie ak za nim pojdes zisti si aj origo cenu
 
ludacris1212
Autor témy
Príspevky: 84
Registrovaný: 23.4.2012
Auto: BMW 330d
Kraj: Nitriansky

Re: Vysvetlite mi to...

Utorok, 3. Júla 2012, 07:28

Počuj a to si si objednal z bmw alebo si tam bol lebo norik mi ponukal to torpedo tu lištu pod stierače za 43e a bmw stranku nemam...zas na bmwfans stoji len 32e ale odtial sa neda objednavat aspon ja to neviem...daj nejake stranky na taketo diely napr. umele klipy na lišty čo su na palubnom, tesnenie na okno atd. dík
 
Užívateľov profilový obrázok
semir
Príspevky: 35
Registrovaný: 6.6.2012
Auto: BMW 318i
Kraj: Nitriansky

Re: Vysvetlite mi to...

Utorok, 3. Júla 2012, 07:54

tak som zvedavý kolko si dnes vypýta za tú lištu na osvetlenie ŠPZ :)
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12255
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Vysvetlite mi to...

Utorok, 3. Júla 2012, 09:19

Mám jednu chromovu(chromovy dekor nalepeny) neodhnitu,chýba iba jedno skličko.....25€ ak niekto chce.....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
Olo*
Príspevky: 338
Registrovaný: 15.9.2009
Auto: 320d 110kw
Kraj: Bratislavský

Re: Nesvieti svetlo SPZ

Streda, 28. Októbra 2015, 21:13

Caute,

Prestalo mi svietit osvetlenie SPZ, na BC mi chybu nesignalizuje, kontakty su mierne chytene od korozie ale nieje to uplne K.O.

Zistil som ze ked stlacim niekde v strede (oznacene zltou) tu gumenu trubicu tak to zacne preblikavat, takze predpokladam ze tam bude pretrhnuty kabel.


Otazka znie ako tu gumenu trubicu zvleciem ??? tam ako som to oznacil (cervenou) som to otiahol ale tak som sa tam nedostal dobre...


a potom staci dane kable pospajkovat + nejaka zmrstovacka ci treba cele kable menit ?


Dakujem

foto:

Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Imi
Príspevky: 402
Registrovaný: 23.8.2012
Kraj: Košický

Re: Nesvieti svetlo SPZ

Piatok, 30. Októbra 2015, 07:07

Olo* napísal:
Caute,

Prestalo mi svietit osvetlenie SPZ, na BC mi chybu nesignalizuje, kontakty su mierne chytene od korozie ale nieje to uplne K.O.

Zistil som ze ked stlacim niekde v strede (oznacene zltou) tu gumenu trubicu tak to zacne preblikavat, takze predpokladam ze tam bude pretrhnuty kabel.


Otazka znie ako tu gumenu trubicu zvleciem ??? tam ako som to oznacil (cervenou) som to otiahol ale tak som sa tam nedostal dobre...


a potom staci dane kable pospajkovat + nejaka zmrstovacka ci treba cele kable menit ?


Dakujem

foto:

Obrázok

Ja som kable znememu prestikol a ponadpajal + zmrstovacia buzirka. Husi krk som len silou pretocil. Mozno sa to da aj inac.
 
Užívateľov profilový obrázok
Olo*
Príspevky: 338
Registrovaný: 15.9.2009
Auto: 320d 110kw
Kraj: Bratislavský

Re: Nesvieti svetlo SPZ

Piatok, 30. Októbra 2015, 16:10

Uz to mam hotove, nasiel som nejaky navod na e39, vacsina to jednoducho narezala vid. (http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=397245 )

Ja som zhodil kufrovy tapacir, poodpajal vsetky mozne konektory to mi pomohlo si mierne povytiahnut ten zvazok kablov, a mal som tam lepsi pristup.

Potom som tu gumu prerezal vsetko opravil zaizoloval, a nasledne ten husi krk som obtocil vulkanizacnou paskou takmer to nieje ani vidno ze som to rezal.

Otazka znie do kedy to vydrzi lebo tie kable su strasne tuhe, a ako sa to ohyba tak to dostava zabrat...Mohli byt tie buzirky maksie.


Pridavam photo mozno niekomu helfne

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 28 neregistrovaných