... všetko o BMW ...

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Panak666
Autor témy
Príspevky: 1121
Registrovaný: 2.8.2010
Auto: e46 M3
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trencin

kto by zhanal e28

Nedeľa, 8. Januára 2012, 19:02

ak by dakto zhanal dajaku žraločinu, tak celkom pekny kusok v myslim ze fajin vybave

http://www.autobazar.eu/sk/bmw-525i-e28-id3038988.html
ex : e30coupe IS mt2, e30 coupe m20, e30 sedan m20, e30 coupe IS mt2, e30 cabrio , e30 m10 sedan, e30 m10turbo, e24 630cs coupe, e34 tour, e46 tour,e36 323 mpacket, e61 525i, e39 525d tour, e53 160kw,
akt : e46 M3 + e30coupe
 
hessy

Re: kto by zhanal e28

Nedeľa, 8. Januára 2012, 20:22

toto auto uz bolo tolko krat na predaj ze az :lol: nic to ale nemeni na veci ze tieto zraloky su najkrajsie bmw vobec
 
Lil_Ego
Príspevky: 493
Registrovaný: 22.9.2008
Auto: Hrdzavý kýbeľ
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin city

Re: kto by zhanal e28

Pondelok, 9. Januára 2012, 13:00

Krasny kusok a aj ta vybava sa mi pozdava =D>
LSD hrkalka
 
Užívateľov profilový obrázok
BMWCUSTOMERSERVICE
Príspevky: 130
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M3 E46
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: TN - PRAGUE

Re: kto by zhanal e28

Piatok, 13. Januára 2012, 08:46

Prečo bolo tolkokrat na predaj? Aky je problem s autom? Uprimne príde mi totálne nadherne.

pokial niekto viete blizsie info o danom vozidle a predajcovi, budem rad za info.

diky
 
hessy

Re: kto by zhanal e28

Piatok, 13. Januára 2012, 14:34

ja som ho videl minimalne na predj uz 4x .. cena bola niekde okolo 70k cz , skus popozerat forum.e30.cz, pripadne cesky bmwklub
 
Užívateľov profilový obrázok
BMWCUSTOMERSERVICE
Príspevky: 130
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M3 E46
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: TN - PRAGUE

Re: kto by zhanal e28

Utorok, 17. Januára 2012, 10:26

Moja komunikácia s predávajúcim. Kto má záujem tu sa dozvie o aute dost. Mal som brutálny zájem, ale ukazalo sa ze neni vsetko az tak okej a legal.. :

Zdravím kolego.
> V prvom rade, nádherný kus !!!
> Mám dotaz. Vozidlo je postavené na veteránskych SPZ alebo je možné normálne
> prihlasiť vozidlo do denného provozu?
> Jaké všechny ND máte k vozu za danou cenu 90tsk?
>
> Díky za info.
>
> S pozdravem,
>
> Mikulec

Dobrý den, vozidlo je postaveno na normálních SPZ jelikož mi vadila omezení veteránských RZ ale samozřejmě není problém auto na V dát.
Za 90 tis dostanete...krásnou nepopraskanou palubku(těžko k sehnání) já ji koupil v D,díly na M-tech spojler,nová origo světýlka spz,originál nové rezervní alu kolo s novou pneu 14",náhr. páčku blinkrů a BC (USA verze), opěrky hlavy SPORT SIZE,individual origo výškové repro BMW aj....díly mne stály skoro 20 tis vč pošty z USA...
______________________________________________________________________

Kolego zdravím.

Jednoznačne by aj mne vyhovovalo to že je postavené vozidlo na normálnych SPZ nakoľko plánujem auto celkom často využívať a dať mu trochu aj toho srdca...

Sú na vozidle neaké vážne závady? Samozrejme nieje to nový voz takže nečakám 100 % stav, skôr ma zaujímaju skryté závady, poprípade veci čo treba neodkladne riešiť..
Ako je na tom STK?

Na rovinu, vozidlo ma zaujalo. Nechávam si víkend na pořádny "rozmysl" . Nemám rád ludí čo naslubujú a potom sa nato vykašlu. Preto chcem jednať skutočne narovinu, takže by som to urobil nasledovne :
Pokial sa mi to aj po uležaní bude zdať ako to pravé pre mňa, ozvem sa Vám po víkende v pondelí alebo v úterý, sa prídem osobne pozriet nakoľko zijem v Prahe.

Takže zatial este raz jedna velka pochvala za krasne vozítko. Je to sen mnoho ludí..

________________________________________________________________________

Auto je velice zachovalé,jelokoz jezdilo po USA ale byvaly majitel jezdil par let po ČR takže začala koroze kolem zadních svetel SPZ ale to je bolest techto aut....potrebuje udelat go predne napravy ale tyto stare modely nemaju drahé díly,kotouč stojí 1000kč,jinak nevim o nicem a myslím že auto je na svuj věk zachovalý,interier je v nádherném stavu....vuz má komplet novou elektriku která u techto aut také delala velmi problemy...vse funguje na 100%,okna,šíbr,tempomat, atd....dejte vědět,začalo se mi ozývat celkem dost lidí,až mně to překvapilo. Celý prosinec vůbec nic. Děkuji.

_________________________________________________________________________

Zdravím Vás kolego.
Tak som sa z toho Vásho auta nezobudil.. . Stále sa mi lubi viac a viac.
Prosím Vás, do kedy je STK na aute?
Zaslite mi posledných 7 znakov VIN karoserie vozidla.
Pokial tam bude vsetko sediet, pridem mozno este dnes.

Dakujem za pruzne informace

_________________________________________________________________________

Dobré poledne,číslo VIN Vám bezproblému mohu zaslat ale jsem nemocný a mám ho v kanceláři kam nemá nikdo přístup.
V jedné věci Vás zklamu, auto bylo dovezeno z USA v době kdy nebyla možné legálně řešit přepis na EU verzy proto je vozidlo přihlášené na papírech německé verze 520i 1982rok. Auto je jinak 1986 528i s motorem z E34ky 125kw.


_________________________________________________________________________


Dobrý den.

Áha... tak to je škoda. V tom prípade môj záujem padá.

Ďakujem za informácie + prajem skorý predaj.
auto je fakt nádherné.

S pozdravom
 
Užívateľov profilový obrázok
Panak666
Autor témy
Príspevky: 1121
Registrovaný: 2.8.2010
Auto: e46 M3
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trencin

Re: kto by zhanal e28

Streda, 18. Januára 2012, 00:04

potom je ta cena trochu mimo...ako nechapem o co mu ide, taketo veci sa pisu do inzeratu, a ak uz nie, tak minimalne hned na zaciatku komunikacie....

ak by mi to zdelil az pri osobnom stretnuti asi sa neudrzim...
ex : e30coupe IS mt2, e30 coupe m20, e30 sedan m20, e30 coupe IS mt2, e30 cabrio , e30 m10 sedan, e30 m10turbo, e24 630cs coupe, e34 tour, e46 tour,e36 323 mpacket, e61 525i, e39 525d tour, e53 160kw,
akt : e46 M3 + e30coupe
 
Užívateľov profilový obrázok
Max-Max
Príspevky: 1505
Registrovaný: 6.11.2007
Auto: niekoľko...
Kraj: Zahraničie

Re: kto by zhanal e28

Pondelok, 30. Januára 2012, 22:13

nazivo to auto vyzera ako nalestena bieda s trikolorou... bohuzial.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných