... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
spikerHC
Autor témy
Príspevky: 412
Registrovaný: 3.7.2010
Auto: F10 530XD
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Banská Štiavnica

Bavaria Poprad

Streda, 23. Februára 2011, 13:12

Zbehol som tam len opytat sa o nahradny diel na stresne okno... a prosil som toho pana aby sa siel pozriet do auta ze ci nieje chybna aj druha cast a chlapik sa ani nezdvyhol zo stolicky a povedal ze on nevie aka tam je zavada... poprosil som este raz aby som neobjednal nieco co vobec chybne nieje a zasa povedal ze on nevie aka tam je chyba... tak som zobral veci a siel prec... smutne ze si myslia ze netreba obsluhovat aj starsie auta a predavat nahradne diely.. asi maju dost penazi :) ktovie co by sa dialo keby niekto napisal pekny listo do Bavarii niekam do nemecka :)
F10 530XD
EX E46 330D
EX F30 318d
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Bavaria Poprad

Streda, 23. Februára 2011, 19:02

sorry ale ked prides do kvetinarstva poprosit tetu ci sa ti nepojde pozriet na tvoju palmu doma preco vedne, myslis ze pojde?

V bmw su zamesnany vecsinou kuchari/pekari a iny vymet takze nemozes sa cudovat, ze s tebou nesiel, myslis zeby sa nieco zmenilo keby s tebou isiel? Za dalsie to aby on pozeral na tvoje auto nieje plateny, on si sedi na riti aby ti vedel objednat diel ktoreho cislo mu ty nadiktujes, par krat som rozmyslal ci nieje sluzba kde zadas cisla dielov, das kreditku a diely ti dojdu domov este so zlavou lebo nemuseli platit ziadnu cvicenu opicu za tento ukon.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
MuadDeeb
Príspevky: 948
Registrovaný: 12.12.2008
Auto: EX: E46 320dT 2005
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: Bavaria Poprad

Štvrtok, 24. Februára 2011, 08:10

PP je celkovo velmo zaujimave co sa tyka ND. Inak predajcovia maju dobry pristup.
Ale ako uz bolo povedane, robia tam ludia ktori s profesiou nemaju nic spolocne.

Poviem to takto: Ani sa im necudujem, ze tam robia takito ludia a maju takuto ochotu, ked som na konkurze (bol som na konkurz pri otvarani predajne) pocul ake je tam financne ohodnotenie, tak dovi dopo.
We ride together, we die together - Bad Boys For Life
Ford Escape 3,0 V6 XLT Limited
 
makilas21
Príspevky: 8
Registrovaný: 5.3.2011
Auto: BMW 520D Touring
Kraj: Trenčiansky

Re: Bavaria Poprad

Sobota, 12. Marca 2011, 11:45

Tak tak sieť predajcu nemenovanej značky na slovensku trocha budem komentovať. Chcel som tam kupiť auto, ale nevedel som sa rozhodnut a tak som na dva víkendy mal jedno a potom druhé. Pri tom som sa zoznamil spredajcom XY. Takže páni v Ba v predajni zarábal 400 € za mesiac + provízie, robil tam 4 mesiace a kedže stále žiadne provízie s predaja nevidel a predal osobne 60 áut tak tresol dverami. Bol najlepší, ale od majiteľa ostalo pri sľuboch a peniaze nevidel. Najväčšia perlička, ktorá na tom je, že tomuto bývalému zamestnancovi prišlo zaplatiť 1600,00€ za to že 4 mesiace mal služobné auto. Dostal ho normálne ako každý predajca, ale kedže vystrkoval rožky tak majiteľ uplatnil zmluvu a vnej stojí že mu môže auto spoplatniť ako bežné požičanie vozidla. Výsledok? 4 mesiace dobre odvedenej práce majiteľa nestáli ani cent a bývalý predajca má neopakovateľnú skusenosť s kapitalizmom resp..
Už len na koniec dodám že áno máte pravdu robia to samý kuchári a podobne. Majiteľ tejto značky má udajne sieť hotelov ktorá mu kôli kríze trocha krivká a tak jednoducho zdiera ľudí kde sa dá. Ak ste sa niekto v tomto príbehu spoznali je mi ľuto pretože celý je "vymyslený" a osoby a obsadenie čiste náhodné. Inak po týchto skusenstiach som si kupil jazdenku a nie nové. Takéto podnikanie nebudem podporovať
 
Užívateľov profilový obrázok
mys_iak
Príspevky: 3303
Registrovaný: 14.3.2009
Auto: Bmw F31 316d
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: SG, Schweiz

Re: Bavaria Poprad

Nedeľa, 13. Marca 2011, 10:35

toto je podobne v kazdej autopredajni :) robil som tiez predajcu v jednej takejto stajni :D po 2och mesiacoch som si povedal ze radsej pojdem studovat.... lebo som tam nevidel nic nove co by som sa mohol naucit, ziadne zvysenie platu v dohladnej buducnosti a ani vidinu postupu o par rokov.....
zarabal som minimalnu mzdu plus za kazde auto predane na predajni 100sk v tej dobe :D maval som plat okolo 10000sk -11000sk
ziadne firemne auto a ziadne vyhody :mrgreen: len si nakupit oblek a par kosiel co ma vyslo asi jednu vyplatu v tej dobe...

ale beriem to ako pozitivnu skusenost inak by som asi nesiel na skolu :)
Bmw F31 316dAT
ex: e61 530iA+LPG
e36 320Ci+LPG
e39 530dAT
e46 320dT
e91 320d

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných