... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

bmwtt.sk
 
miki_21
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 8.2.2011
Kraj: Banskobystrický

kupa auta v nemecku? (Mnichov)

Utorok, 8. Februára 2011, 09:50

Nazdar ,chalani,cez leto idem s kamosom do Nemecka - do Mnichova, jednak preto, lebo on si chce pozriet mesto a ja si zas kupit auto.Rozhodujem sa medzi bmw e46 320d alebo audi a3, roky vyroby medzi 2004-2006,vybava by mohla byt trosku slusnejsia, mam kamaratov, co sa venuju automechanike, cize auto by mohlo byt aj tuknute(myslite ze sa oplati take auto doviezt?).

Kde na nete treba pozerat? Poznate nejake autobazary v mnichove/pri Mnichove co maju internetovu stranku?Alebo by ste mi vedeli povedat kde by sa este dalo ist?
Budeme tam tak na 3tri cca, takze v pohode by bol cas obehat toho dost
(Co by ste si vy skor vybrali, bmw alebo audi?Je to asi jasne,ze bmw ale PRECO?)

Ti, co vlastnite bmw e46 320d, mohli by ste mi napisat spravu prosim?

- alebo skor ist do e90 320d?



Dakujem za kazdu radu a spravu :smile:
 
dodoIPD
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: kupa auta v nemecku? (Mnichov)

Utorok, 8. Februára 2011, 09:55

E90 320d. Samozrejme ak mas 6000 euro tak asi nie.. ak mas 13 tisic euro to je nieco ine.

www.mobile.de , daj si tam vyhlada BMW 320 zvol diesel ako palivo a na nete si najdi postove smerovacie cislo mnichova , vyhodi ti to auta v okruhu niekolko KM.

V Mnichove mas viac bazarov ako na celom slovensku.
 
Užívateľov profilový obrázok
marcas1706
Príspevky: 151
Registrovaný: 11.11.2010
Auto: BMW F20, 116d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: PP doma+BA pracovne

Re: kupa auta v nemecku? (Mnichov)

Utorok, 8. Februára 2011, 21:37

autoscout.de a zvol určite bmw 320d alebo popripade už 330d. a nie žiadnu prašivú audinu a ešte k tomu a3 [-X :lol: :lol:
Jazda na obyčajnom aute nie je o ničom...ALE NA BMW JE PECKA !!
 
Užívateľov profilový obrázok
1morok
Príspevky: 770
Registrovaný: 12.2.2007
Auto: 330ci smg
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: žiar

Re: kupa auta v nemecku? (Mnichov)

Utorok, 8. Februára 2011, 22:33

a3 nieje audi
to je golf
 
Užívateľov profilový obrázok
MuadDeeb
Príspevky: 948
Registrovaný: 12.12.2008
Auto: EX: E46 320dT 2005
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: kupa auta v nemecku? (Mnichov)

Streda, 9. Februára 2011, 07:49

No v prvom rade si pozri mobile.de Tam si zadaj parametre a daj si smerovku 83026 (je to sice Rosenheim) a nasledne okruh 100km. Vyhodi ti tam kopec veci z Mnichova. V Mnichove su 2 miesta kde je kopec bazarov na sebe. Jedna ulica sa vola Bodenseestrasse a druha Am Nordring. Bodenseestrasse je dlha ulica a po jednej strane mas skoro len bazare, Am Nordring je areal kde parkuje tak zo 2tis aut. Ked uz si na nich nevyberies tak uz potom neviem.

Nezabudnut na prevozne znacky (daju sa vybavit priamo pri bazaroch v kioskoch), papiere a podme domov.

A co chces o 320d vediet?
We ride together, we die together - Bad Boys For Life
Ford Escape 3,0 V6 XLT Limited
 
Užívateľov profilový obrázok
vhilho
Príspevky: 12
Registrovaný: 31.12.2010
Auto: BMW 530d E60
Kraj: Bratislavský

Re: kupa auta v nemecku? (Mnichov)

Streda, 9. Februára 2011, 15:26

Odporúčam pozrieť mobile.de
Z nemecka som doviezol dve BMW ,nie na kšeft, ale pre seba.
Prvé ojazdené - 320 som kupoval dokonca v Mnichove, biznis bol OK, aj keď som mal dosť nedôveru - celý trh s autami v Mnichove majú pod palcom Albánci, či Turci, alebo čo to bolo, možno aj Kurdi. Takže obozretne.
Druhé ojazdené 530D som kupoval priamo v predajni BMW - DOPORUČUJEM!!!! Prefektný servis, plná nádrž, funglovky pneu, dobrá cena - neserú sa tam s tým, chcú len predať, aj keď bez zisku, aby si predávajúci nemec u nich kúpil nové...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných