... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Paradoxx
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 17.9.2010
Kraj: Prešovský

Chcem kupiť BMW 530D konkretne toto prosim o rady

Piatok, 17. Septembra 2010, 13:14

Konkretne toto auto ak by bol niekto z blízkeho okolia kto by mi to siel obzriet a rozumie tymto motorom a stavu auta bol by som mu velmi vdačny kedže som z vychodu a dohodnute to mam až na buduci tyžden....prosim o vaše nazory Dakujem za odpovede


http://bmw-rad-5-touring.autobazar.eu/5 ... 20788.html
 
Užívateľov profilový obrázok
lionlion
Príspevky: 849
Registrovaný: 24.9.2009
Auto: E90 325d
Kraj: Košický
Bydlisko: Michalovce

Re: Chcem kupiť BMW 530D konkretne toto prosim o rady

Piatok, 17. Septembra 2010, 14:28

No auticko vyzera v slusnom stave, asi on bolo starane ako sa patri... len ako pises treba sa s nim previest s niekym kto sa tymto autam rozumie aby tam nahodom nebolo nieco utajene.

Co ty ja mozem poradit a co ma tak napada pri tychto autach je problemom dvojhmotny zotrvacnik motora, ak je uz chyteny tak pri preradovani rychlosti, hlavne s 1 do 2 prip. este aj 3, tak to tak bucha ako keby vyfuk o karoseriu, alebo ked sa auto vypina tak to zabuchoce.... inak treba sledovat normalne spravanie sa auta ako pri inych autach, mozno teraz zapotim ale podla mna najlepsie pri pootvorenom okne lebo auto je dost odhlucnene :lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Chcem kupiť BMW 530D konkretne toto prosim o rady

Piatok, 17. Septembra 2010, 16:08

volal si tam? toto vyzera tak, ze je este v nemecku a nie je momentalne v SR; typek ti ho asi bude chciet rovno doviest, ak sa mu zaviazes, uhradu plnej sumy.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
lionlion
Príspevky: 849
Registrovaný: 24.9.2009
Auto: E90 325d
Kraj: Košický
Bydlisko: Michalovce

Re: Chcem kupiť BMW 530D konkretne toto prosim o rady

Piatok, 17. Septembra 2010, 19:13

Ja by som povedal ze uz je na slovensku, tie znacky co ma su prevozne, platne do 19.9.2010
 
Paradoxx
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 17.9.2010
Kraj: Prešovský

Re: Chcem kupiť BMW 530D konkretne toto prosim o rady

Piatok, 17. Septembra 2010, 21:38

ano je na slovensku rezervoval som si ho do pondelka s tym aby bolo už na našich značkách nakoniec mi ho majitel nepostavil na značky a predal ho niekomu do Sobraniec ktorý ide pre neho zajtra a postavi si ho na značky sam no ja som v sobotu v praci takže...už z toho nic nemal som sa ako tam skor dostavit kedze som 400km od čadce ale rezervoval som si to ako prvy no bohuzial pre mna...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných