... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
myroslav
Autor témy
Príspevky: 350
Registrovaný: 9.10.2008
Auto: E46 318D Touring
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Nižné Ružbachy

E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Nedeľa, 3. Januára 2010, 19:09

Myslim si ze toto radio si zasluzi samostatnu temu,
jedna sa o cinsky vyrobok, ale nakolko je vyrobeny pre E46, odpada vela dalsich zasahov do interieru a dokupovania dalsich veci, myslim si ze si zasluzi aspon o nom pouvazovat....

....zatial sa ale asi neda nikde kupit, podla mojich info mozno ho bude mat crumar v priebehu tohto mesiaca (januar 2010),

vyzera takto:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

co vy na to?
Naposledy upravil/-a myroslav v Nedeľa, 3. Januára 2010, 19:15, upravené celkom 2 krát.
OO\[][]/OO E46 318D Touring
Bawarska Miłość Wieczna
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
skoki
Príspevky: 1300
Registrovaný: 14.10.2009
Auto: BMW e46 328i touring
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Nedeľa, 3. Januára 2010, 19:13

konečne niekto...aj keď škoda že to nieje nejaký seriózny výrobca ale činania
 
mrmajco
Príspevky: 30
Registrovaný: 13.11.2009
Auto: E34, 525td, 1994, rv
Kraj: Nitriansky

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Nedeľa, 3. Januára 2010, 19:38

Dnes všetko vyrába číňan... ](*,)
E34
525 td / 85kW
rv:1994
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Nedeľa, 3. Januára 2010, 19:46

Nejde o to že či to vyrába čínan... ale podľa foto zadnej strany velmi silne pochybujem o kvalite prevedenia a vlastnostiach... však si to niekto kúpte a uvidíme...
 
bona1
Príspevky: 102
Registrovaný: 9.11.2008
Auto: 330d Touring 135 kw
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nové Zámky

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Nedeľa, 3. Januára 2010, 20:55

Chlapi nasiel som predajcu na SR,chce za to cca 600-700 Eu,nezistoval som,bolo to minuly tyzden (nahodou).
Mal som podobne volaco pred 2ma rokmi,ina znacka,menej funkcii,ale prevedeneie zo zadu uplne to iste,a nevydrzalo mi to ani rok.odysiel display,vymena v zaruke,ale uz som to nenamontoval do auta,malo to zopar nedostatkov,a auto som predal.
Ale jeden znamy ma daco podobne do octavii,a ide mu to,ma to z ebay,ale monitor v tom ma samsung,kvoli tomu sa aj opovazil to kupit.
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Nedeľa, 3. Januára 2010, 22:47

Mne sa to paci - pasuje to do E46, ma to normalne tlacitka + volume knob a nie len dotykovu obrazovku a zvladne to vsetko co v aute mozes potrebovat - bluetooth, gps, audio + video, cuvacia kamera + kadejake vstupy...

Zvukova kvalita bude zrejme biednejsia (S/N ratio 80db), ale obraz to ma urcite slusny (LCD 800x480 podsvietene LED ktore sa pouziva aj v omnoho drahsich pristrojoch)

Crumar pisal, ze by to malo fungovat s ovladanim na volante (ocom pochybujen, ale ak by to tak bolo, tak si myslim, ze to nieje zla volba)

Teda - ak je niekto polohluchy a nejaky ten slabsi sum mu nevadi, tak by sa toho nemusel obavat :lol:
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Pondelok, 4. Januára 2010, 00:36

No,myslím že polohluchý si nekúpi takéto rádio za 650€... A sorry,nechcem nikoho uraziť,ale napíšem to narovinu,podľa mňa je to drahý šrot.
 
Užívateľov profilový obrázok
Sodap
Príspevky: 928
Registrovaný: 6.6.2008
Auto: e91 / 2.0D
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Levice

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Pondelok, 4. Januára 2010, 01:26

no, ak by som mal riesit "radio" do auta, tak keby mam na to 650eciek, tak si kupim radcej original ALPINE 16:9 a mam pokoj... [-o<

Za hentu haluz by som dal tak 300eciek tie hry a kktinky tam fak nemusia byt,staci radio,mp4,GPS a dovidenia.

5. E91 320d
4. E39 530d - EX (skvelé auto)
3. E46 328i -> 220hp/300nm - EX (užili sme si)
2. Renault Laguna 2 GT - EX (ufff.....)
1. Opel Calibra 2.0 - EX (prvá)

"Šťastie nezávisí od peňazí.. Ale aj tak sa ľahšie plače v limuzíne než v autobuse..."
BMW song
 
Užívateľov profilový obrázok
crumar
Príspevky: 1184
Registrovaný: 28.7.2007
Auto: 528i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Pondelok, 4. Januára 2010, 13:56

Peto prepac ale ty pochybujes snad uz o vsetkom, co tebe nepreslo cez ruku. Co na zadnej strane chces mat? Co ma original take uzasne, ze vsetko ostatne je na p**u? Vsetko dolezite tam je. Koncept stary 11 rokov za nenormalne peniaze, to jedine vidim na original navigacii. O jednoduchosti instalacie original navigacie a mnozstve potrebnych modulov radsej nepisem.

Ked to tu nebolo, tak kazdy hundral ze vsetko ostatne nevyzera ako original. Teraz tu mame aspon jedno slusne riesenie a opat same kecy. Ak pojdu spravnym smerom a neposeru to, tak tu mozeme mat vazneho konkurenta a je mi sumafuk, ci je to z ciny alebo nemecka.

Toto je veteran klub alebo co? Z toho originalneho vzhladu sa tu idete vsetci pokakat.

Netvrd dookola stale to iste ze sa to neda ked sa to da. Mne to uz pripada, ze vsetci vyvojari vo svete su uplne j*****i a nikto nema na teba. IBus interface spravis na kolene za par EUR a mozes si ho prisposobit podla seba, tak preco by to radio nemohlo byt ovladane z volantu?

Chcem vidiet toho samovraha, ktory by investoval 7 rokov do vyvoja a predaval to za cca 200 EUR, aby to mohlo stat v maloobchode 300 EUR. Vsak 1 DIN radia s priemernymi funkciami a zvukom sa tu predavaju za polovicnu cenu... Ludia ovedomte sa co niekedy pisete.


PetoK napísal:
Nejde o to že či to vyrába čínan... ale podľa foto zadnej strany velmi silne pochybujem o kvalite prevedenia a vlastnostiach... však si to niekto kúpte a uvidíme...
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Pondelok, 4. Januára 2010, 14:10

ja by som sa zarozmyslal nad kvalitou zvuku co sa da z toho radia dostat... najskor to nebude kompatibilne so sbernicou v original systeme E46 cize mozem vyhodit radiomodul (aj zo vsetkym co tam mam) a prepojit radio priamo na repro... co bude pre mna set sakra nevyhoda :) ale pre auto bez vybavy to vyzera byt tazky smak hlavne co sa tyka designu a ovladania
 
Užívateľov profilový obrázok
efendy
Príspevky: 183
Registrovaný: 16.5.2009
Auto: E46 330ci individual
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Pondelok, 4. Januára 2010, 14:17

alfi666 napísal:
Zvukova kvalita bude zrejme biednejsia (S/N ratio 80db), ale obraz to ma urcite slusny (LCD 800x480 podsvietene LED ktore sa pouziva aj v omnoho drahsich pristrojoch)

Teda - ak je niekto polohluchy a nejaky ten slabsi sum mu nevadi, tak by sa toho nemusel obavat :lol:

No však práve to. Jedinú výhodu má to rádio že má celkom dobrý vzhľad ktorý pasuje do E46.
Keby stálo 150, najviac 200eur (!!) , ako všetky ostatné čínske rádiá (napr. EONON) so 7" displejom, GPS, Bluetooth, TV, ... tak by som to možno aj kúpil.

Ale za 650eur :?: :shock: To radšej niečo kvalitnejšie , napríklad Pioneer AVH-P3100DVD za 310eur a ku tomu 2DIN rámček za 109eur. A mám za 420eur ovela lepší zvuk ako toto. A nebudem sa báť že sa mi to za polroka pokazí, v horšom prípade zhorí.
 
Užívateľov profilový obrázok
crumar
Príspevky: 1184
Registrovaný: 28.7.2007
Auto: 528i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Pondelok, 4. Januára 2010, 14:26

A navigaciu za 200 EUR budes vlacit zo sebou. To mi pride ako uzasne riesenie. Len tak dalej.

efendy napísal:
No však práve to. Jedinú výhodu má to rádio že má celkom dobrý vzhľad ktorý pasuje do E46.
Keby stálo 150, najviac 200eur (!!) , ako všetky ostatné čínske rádiá (napr. EONON) so 7" displejom, GPS, Bluetooth, TV, ... tak by som to možno aj kúpil.

Ale za 650eur :?: :shock: To radšej niečo kvalitnejšie , napríklad Pioneer AVH-P3100DVD za 310eur a ku tomu 2DIN rámček za 109eur. A mám za 420eur ovela lepší zvuk ako toto. A nebudem sa báť že sa mi to za polroka pokazí, v horšom prípade zhorí.
 
Užívateľov profilový obrázok
efendy
Príspevky: 183
Registrovaný: 16.5.2009
Auto: E46 330ci individual
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Pondelok, 4. Januára 2010, 14:44

crumar napísal:
A navigaciu za 200 EUR budes vlacit zo sebou. To mi pride ako uzasne riesenie. Len tak dalej.

NAVI je kapitola sama o sebe.
Jednak na E46 je rádio dosť nízko a počas jazdy je to nepohodlné. Preto mám radšej keď je NAVI na okne predomnou.
A podruhé , jazdím na viacerých autách. Takže si viem kedykoľvek preniesť NAVI z jedného auta do druhého.

dobre no, počkajme kým sa to začne predávať a potom uvidíme čo je to za rádio, lebo zatial všetko sú tu len domnienky
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Pondelok, 4. Januára 2010, 15:21

Ja vyuzivam navi raz za priestupny rok, ale je fajn, ked je... zrovna ked som ju potreboval, tak som ju nemal u seba v aute.. preto som ju nakoniec aj predal... cize ked je navi zabudovana, tak je to podla mna vyhoda...

Kvalita zvuku urcite nebude dosahovat Pioneer alebo Alpine, to je asi jasne kazdemu, ale ako som hovoril, nie kazdemu len natom zalezi...

Mal som 2DIN Pioneer radio AVH-P4000DVD cca 1,5 roka dozadu v druhom aute... ktore sice hralo krasne, ale vsetky cinske mali uz vtom case bluetooth + TV zabudovane + nemali problemy s prehravanim DIVX, XVID a vsetkeho mozneho ... Pioneer to samozrejme vedel tiez ALE ZA DALSIE prachy si si musel dokupit moduly !

Chcem pripomenut, ze ten Pioneer mal onoho casu maloobchodnu cenu niekde pri 25.000 Sk + bluetooth modul stal dalsich 3000... atd..

Predtym som mal cinske radio za cca 8 tisic, ktore sice sumelo a nemalo tak kvalitny zvuk (preto som ho menil) ale vsetko v zasade vedelo prehrat.... Pioneer ma sklamal funkciami a ich politikou pridavnych modulov...

Zial rovnaka situacia je aj dnes.. nato aby ste Pioneer pripojili k ovladaniu na volante, treba dalsi modul, atd (snad uz bluetooth je zabudovane)


V skratke - neocakavam od tohto radia zazraky a zrejme prave cena bude tym dovodom preco sa nebude predavat... ale je to posun spravnym smerom...

Treba si uvedomit, ze ceny E46 padli niekam na uroven 5-9.000 eur .... a ten kto kupi auto za 5.000 eur, neda 600e len za radio ;)
Jednoducho - E46 uz davno spadlo do kategorie lacnych aut, takze kvoli tomu predpokladam nizky predaj...
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
Užívateľov profilový obrázok
crumar
Príspevky: 1184
Registrovaný: 28.7.2007
Auto: 528i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: E46 - Autoradio Dynavin DNV-E46 (ako original)

Pondelok, 4. Januára 2010, 15:58

Ja ani neocakavm vysoky predaj (ak vobec nejaky bude) ale ludia by si mali v prvom rade uvedomit o co sa jedna a nie porovnavat s rieseniami 2x drahsimi alebo s tymi uplne najlacnejsimi.

Nikto az na cca dvoch ludi tu neocenil snahu vyrobcu. Ako prve co sa riesi je cena. Ale to, ze sa niekto konecne pokusil nieco taketo spravit zrazu nikoho nezaujima. Hlavne ze sa ospevuju parametre ktore nema ani original navigacia... Taktiez nikoho nezaujima, ze 33% z nakupnej ceny ide statu a predajca musi poskytnut zaruku 24 mesiacov aj ked od vyrobcu je iba 12 mesiacov, to vsetko ostava na pleciach predajcu.

Kopirovat linky z e-bay je to najlahsie a vobec sa nebudem divit, ked takuto 200 EUR-ovu navigaciu zahranicny predajca nebude chciet vyreklamovat. To je bezny jav....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných