... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
Snakeyybro
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 29.5.2023
Auto: BMW 530xD E60 LCI
Kraj: Prešovský

Hucanie ventilatora

Pondelok, 29. Mája 2023, 10:27

Ahojte. Nedavno som kupil BMW 530xD 2009 LCI. Auto pomalicky spoznavam atd.. najazdil som uz na nom vyse 2000km a problem nastal az teraz. Jedna sa o to ze posledny den co som isiel na aute zacalo v nom nieco hucat ako ventilator,pumpa alebo cosi podobneho typu. Zvuk ide z predneho laveho blatniku. Resp od lavej nohy vodiča. Na aute som sa vozil 2 hodiny hucalo to vkuse aj ked som vypol a zapol motor zoparkrat za tie 2 hodiny. Hucat to prestalo kratko pred tym ako som prisiel domov. Na druhy den rano som len odomkol auto aby som si z neho vybral veci a zacalo to automaticky hucat znovu. Odvtedy som na aute nebol lebo som aktualne v zahranici. Uz par dni googlim co to moze byt a nenasiel som nic. Stale im to hucanie vychadzalo z inej casti auta. Jedine co mi napada ci to nemoze byt webasto lebo ho vobec nepouzivam a ci to nemoze byt jeho regeneracia alebo nieco tohto typu. Independent heating a ventilation v CIC ukazuje ze je vypnuty. Vdaka za akukolvek odpoved.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných