... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Onestep
Autor témy
Príspevky: 75
Registrovaný: 23.3.2019
Kraj: Prešovský

Búchanie od zadnej nápravy po výtlku

Pondelok, 24. Apríla 2023, 01:08

Ahojte klubáci potrebujem zase helfnúť s E87 118D 280k km, aspoň približne zúžiť keď to dám pozrieť nech ma nentiahnu na výmenu polku auta.. mám na silentbloky prípadne tlmič, okolité servisy nič moc ochota a naposledy som si tu vyriešil termostat a predsalen tuna na fóre sú top chlapci a rada nezaškodí. K veci 35km/h rana pravé zadné koleso do výtlku a teraz vzadu niečo búcha, urobil som video ( sorry kvalita je nižšia mal som pri sebe len lacnejší mobil ). Prejavuje sa to za cúvania z miesta, rozjazd z miesta, trocha pri väčšej nerovnosti, ale hlavne ak cúvam z nejakého šikmého obrudníku napríklad na videu z parkoviska , pri brzdení a podradení, inak správanie auta to neovplyvnilo ani po meste ani pri jazde 100kou a prudkom brzdení, len ten zadok si sadá tvrdo a búcha v ňom. Vizuálne jediné čo som si všimol je, že na pravej strane tie gumené časti vyzerajú horšie než na ľavej na prví pohľad. Inak kolesá sú dotiahnuté na 120nm, nafúkane a v kufri nieje nič čo by robilo zvuky

tuna sú videá ak by niekto mal čas , dík moc
https://imgur.com/a/56yw9zB

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných