... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Martin8822
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 10.4.2019
Auto: BMW e92 330xi
Kraj: Žilinský

Dva divné zvuky, dva rôzne problémy

Štvrtok, 27. Októbra 2022, 21:38

Ahojte chlapci, dnes som si všimol že po vypnutí motora mi spoza rádia vydáva stále nejaký zvuk, ako keby sa točil nejaký ventilátorik, alebo nejaký motorček, robí to stále, vastne od rána, či je auto naštartované, alebo nie. Mám auto BMW e92 330xd 3 liter benzín, r.v 2009. Neviete čo by to mohlo byť? Pri motorovej časti to nie je počut, ale v interiéri je to dosť výrazný zvuk.

Edit.
Ešte by som sa chcel podeliť o jeden problém, o iný zvuk počas jazdy, v posledných dňoch pri pridávaný plynu počuť zvuk z ľavej strany motora, najskôr som si myslel že to ide od ľavého kolesa, ale tam nie je žiadny problém, ložisko je v poriadku, nič tam netrčí, všetko je na pevno. Na neutrály to nerobí, ani počas jazdy keď držím plyn v jednej polohe, ale akonáhle začnem pridávať tak od šoférovej strany je počuť taký zvláštny zvuk (ťažko ho popísať, ako keby som prechádzal po nerovnosti, či prípadne mal poškodenú pneumatiku). Pri rozbehu to nepočuť, len pri rýchlosti 30km+. Ale robí to len pri pridaný plynu, keď plyn uberiem tak zvuk prestane

ďakujem za pomoc

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 14 neregistrovaných