... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

obchodna sekcia
 
Daniele92
Autor témy
Príspevky: 10
Registrovaný: 5.2.2021
Auto: Bmw e92 328i
Kraj: Trenčiansky

TPMS malfunction e92 n51b30 sulev usa

Utorok, 18. Mája 2021, 10:14

Čaute, nemáte náhodou niekto skúsenosť s takouto kontrolkou? Po naštartovaní a prejdení pár km mi začne blikať a následne zostane svietiť kontrolka poklesu tlaku v pneu na žlto. Zasvieti, zhasne, zasvieti, zhasne.. každý deň. Nepíše mi v idrive že mám makké koleso, ale kolesá svietia na šedo(orig majú svietiť na zeleno) a píše TPMS malfunction. Dnes som bol na diagnostiku(zrovna vtedy kontrolka nesvietila) kde mi servisák povedal že to mám skúsiť len ešte raz resetnúť a ak to nepojde tak nové senzory. Resetol som to, išiel sa previezť a po 12km mi stoplo resetovanie a opať ukázalo rovnakú kontrolku tpms malfunction. Začalo sa to diať po prezutí na letné r19( na zimných r18 to nerobilo). Počul som aj o tom že sa po 10rokoch vybíjajú baterky v senzoroch, že v servise to vedia pokaziť pri prezúvaní pretože je to krehké, alebo že tam len niečo ruší signál. Ešte som počul že usa verzie majú iné tpms ako eu verzie. Ďakujem za odpoveď.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných