... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
JR006
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 3.11.2019
Kraj: Zahraničie

BMW GT 320 xDrive

Piatok, 20. Decembra 2019, 05:20

Zdravím vo spolok, chcel by som sa opýtať niekoho kto má podobnú skúsenosť. Mám BMW GT 320D xDrive 184PS ( 120tkm)
Auto ide tichúčko, radí hladko no stále keď trošku pridám tak mi niečo rezonuje. Všimol som si že je to stále medzi 1900-2000rpm(v iných otáčkach nepočuť) a je jedno či je studený motor alebo teplý.
Zaujímavé je, že v neutráli keď pridávam do tých otáčok, tak mi nerezonuje absolútne nič, je to stále iba keď je auto v pohybe.
Auto som kupoval od serióznej firmy s dlhoročnými a pozitívnymi skúsenostami(vo Švajčiarsku) no podarilo sa im neuveritelné, kedže na aute boli letné gumy 225/45/R19 predok a zadok 255/40/R19, ale predpokladám že dali šancu nejakému mladému absolventovi namontovať gumy a po kúpe a nájazde cca 500km som zistil že v predu bola jedna guma 225/45/R19 a na druhej strane 255/40/R19 a to iste aj vzadu. Je možné že odišlo nejaké ložisko, alebo je to nejaky iný technický problem? Pretože aj keď som najazdil tých 500km na nesprávne uložených gumách, dovtedy mi nič nerezonovalo a všetko bolo tiché, až od kedy som dal vymeniť na zimne ( už správne :D) tak od vtedy to registrujem.

Veľmi pekne Vám ďakujem za odpovede

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 6 neregistrovaných