... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
mmracing.sk
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Automat

Utorok, 7. Januára 2020, 23:13

Chudak auto, mat takehoto majitela...
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 00:46

To je jedno co mas.. spekulujes jak panna s kktom. U tak vsedneho auta by mi bolo uplne jedno a este by som tam dal aj hybrid a aspon 250kW. Rozjebe sa to, dam druhy motor alebo opravim hinten. V tvojom pripade-dam opravit. Je to nepravdepodobne lebo ten motor vydrzi vela a s vykonom, v rozumnych medziach, to moc nema co robit. Ale chapem, ze pre niektorych je takyto scenar, aj ked zrejme nenastane, uplne neprijatelny a radsej budu chodit prvych 20km do 10% plynu a do jazde 30 minut dochladzovat. :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 06:34

Mne pride tato tema ako pokus o trolling, nikoho neobvinujem, len usudzujem. Budu nejake fotky x5?
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6544
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 10:58

vyzera to ze vela veci sa robilo na tom vozidle, ale len "vraj". Poskytni VIN a skusime pozriet, ako to bolo s tou udrzbou.... Ci si len nenaletel nejakemu autickarovi, co by pri tvojej naivite aku tu prezentujes (bez urazky), ani nebolo asi velmi prekvapujuce.... Lebo aj servis co ti opravuje prevodovku v polsku, a tvrdis ze su original bmw servis, tak nie si ochotny napisat meno a sidlo toho servisu... Pretoze original bmw servis take veci nerobi a ani robit nemoze.... prevodovka, mechatronika a hydromenic su tam celkove komponenty pod samostatnymi cislami dielov... ak tvrdis opak, tak by sme radi videli fakturu, ak to nie je utajovany dokument
 
Užívateľov profilový obrázok
mitocross
Príspevky: 1040
Registrovaný: 10.2.2011
Auto: X5 40d 2013 MCB
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: doma

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 13:12

ale sak modra vrtulka nad dverami je original, tak musi byt original bmw servis :lol:
... too old to be alternative, too alternative to be old ...
PRINCÍP FUNGOVANIA DPF: https://youtu.be/DMA3MsgjRy4
PREČO SÚ V SANÍ KLAPKY A PREČO SÚ DÔLEŽITÉ:
https://www.auto.cz/klapky-v-sani-proc- ... otor-96035
 
Kriss
Autor témy
Príspevky: 167
Registrovaný: 17.12.2019
Auto: E70
Kraj: Prešovský

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 14:48

[color=rgba(0, 0, 0, 0.870588)]SERWIS AUT MARKI BMW SZCZEPANIAK[/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.870588)]Tak sa volá[/color]
 
Kriss
Autor témy
Príspevky: 167
Registrovaný: 17.12.2019
Auto: E70
Kraj: Prešovský

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 14:51

airbone napísal:
vyzera to ze vela veci sa robilo na tom vozidle, ale len "vraj". Poskytni VIN a skusime pozriet, ako to bolo s tou udrzbou.... Ci si len nenaletel nejakemu autickarovi, co by pri tvojej naivite aku tu prezentujes (bez urazky), ani nebolo asi velmi prekvapujuce.... Lebo aj servis co ti opravuje prevodovku v polsku, a tvrdis ze su original bmw servis, tak nie si ochotny napisat meno a sidlo toho servisu... Pretoze original bmw servis take veci nerobi a ani robit nemoze.... prevodovka, mechatronika a hydromenic su tam celkove komponenty pod samostatnymi cislami dielov... ak tvrdis opak, tak by sme radi videli fakturu, ak to nie je utajovany dokument
Preto som auto nekupoval sám .
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 15:11

ten servis je sice pekny, moderny, snazi sa tvarit ako bmw predajna, aj web sa snazi kopirovat dizajn, ale nie je to ziaden autorizovany servis. a ceny vraj ako bavaria Presov podla nejakych google recenzii, takze za tych 1400 ti tam toho vela nespravili.
 
Kriss
Autor témy
Príspevky: 167
Registrovaný: 17.12.2019
Auto: E70
Kraj: Prešovský

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 15:16

Stryko tam x6 daval a odporúčal mi tak som tiež dal.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 15:19

ved to bolo len na margo toho, ze autorizovany servis ako si ty tvrdil (viac ako raz), aj ked ti chalani hovorili, ze nem existuje aby autorizak robil repas prevodovky alebo akekolvek patlanice, autorizak ti nespravi ani len reset adaptacie prevodovky len tak z pasie na poziadanie.
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 15:20

No co, uz si bol pre to?
 
Kriss
Autor témy
Príspevky: 167
Registrovaný: 17.12.2019
Auto: E70
Kraj: Prešovský

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 15:21

boborjelotor napísal:
ved to bolo len na margo toho, ze autorizovany servis ako si ty tvrdil (viac ako raz), aj ked ti chalani hovorili, ze nem existuje aby autorizak robil repas prevodovky alebo akekolvek patlanice, autorizak ti nespravi ani len reset adaptacie prevodovky len tak z pasie na poziadanie.
Mne prišiel ako autorizak ten servis .
 
Kriss
Autor témy
Príspevky: 167
Registrovaný: 17.12.2019
Auto: E70
Kraj: Prešovský

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 15:23

PetoK napísal:
No co, uz si bol pre to?
Nestihli to ešte dnes som mal ísť pre auto ale vraj cez sviatky sa zdražal kuriér , že už včera mali mat automat a ešte ho nemajú.
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12245
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 18:38

A co ho posielali do poznane ked meskal kurier??🤣🤣 A s kym si bol kupovat to auto zo zenou alebo strikom na X6?🙏

Velmi ti prajem aby si bol spokojny z opravou,daj potom echo som fakt zvedavy....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6544
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Automat

Streda, 8. Januára 2020, 20:34

nie je to autorizovany servis, ved to by museli mat na budove logo bmw. To ta nenapadlo? Je to len SERVIS VOZIDIEL ZNACKY BMW, v preklade. Teda servis ktory sa zameriava na znacku BMW. TO ze predavaju jazdene vozidla BMW este nezanamena ze su servis bmw.... Peciatku ti do servisnej knizky mozu dat, ovsem tento udaj o servise alebo o oprave nebude pridany do centralnej databazy BMW. Keby to bol servis autorizovany, ponuknu ti vymenu prevodovky za 6500eur za novu a nic viac.... Kazdopadne som tiez zvedavy ako to dopadne, aj ked myslim ze moje tusenie s vadnymi regulatormi na tlaku sa potvrdi.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných