... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
FILIP324
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 26.8.2019
Auto: 528i
Kraj: Košický

Výmena rozvodov Košice

Utorok, 10. Decembra 2019, 20:53

Zdravím chalani neviete mi poradiť niekoho v Košiciach alebo okolí na výmenu rozvodov??
Hľadám všade po interne ile bezvýsledne ďakujem pekne
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena rozvodov Košice

Streda, 11. Decembra 2019, 15:32

Koki Team myslím v Prešove alebo Bobo Tuning v Poprade. V Košiciach neviem aspoň ja o nijakom dobrom servise s referenciami.
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Výmena rozvodov Košice

Streda, 11. Decembra 2019, 15:45

mozno este bmwservis vo dvoriankach
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Výmena rozvodov Košice

Štvrtok, 12. Decembra 2019, 23:47

skus sa opytat v premiumgarage na rastislavovej88
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6544
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Výmena rozvodov Košice

Pondelok, 23. Decembra 2019, 01:46

ViktorDDD napísal:
mozno este bmwservis vo dvoriankach
uz sa to vola KAMILAUTO..... Po telefonate od pravnika z bmw..... totizto v nazve firmy slovo BMW nemozes pouzit, kedze sa jedna o ochrannu znamku......
Inac to mozem len odporucit, ja som si tam daval menit rozvody uz dvakrat a aj ine komplikovanejsie prace....
Naposledy upravil/-a airbone v Pondelok, 23. Decembra 2019, 01:52, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6544
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Výmena rozvodov Košice

Pondelok, 23. Decembra 2019, 01:50

jararak napísal:
skus sa opytat v premiumgarage na rastislavovej88

je este nejaky bavariaservis na juznej triede, raz som im opravoval ccc pre nejakeho zakaznika. Netusim kto to je a co toje, ale ked som tam bol, snad tam stalo dost vela bmw vozidiel.... takze je mozne ze s tymi bmw nieco maju...
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12245
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Výmena rozvodov Košice

Pondelok, 23. Decembra 2019, 11:49

airbone napísal:
uz sa to vola KAMILAUTO..... Po telefonate od pravnika z bmw..... totizto v nazve firmy slovo BMW nemozes pouzit, kedze sa jedna o ochrannu znamku......
Inac to mozem len odporucit, ja som si tam daval menit rozvody uz dvakrat a aj ine komplikovanejsie prace....

No zvlastne ze im to zacalo vadit az po 10r pouzivania. Tiez som si tym presiel. Najprv vadilo iba logo,trikolora v inom dizajne a nazov,za dva roky na to aj nazov domeny www.xxxxxx.sk a mailova adresa,ktora predtym nebola vyznacena ako porusujuca. Za jedno clovek chape a za druhe propagujes ich znacku,kupujes ich diely vo velkom,podporujes ich biznis atd.
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Výmena rozvodov Košice

Sobota, 28. Decembra 2019, 20:01

zdeno - napriklad prebmw to zabalil uplne, co viem aj z tohto dovodu, pretoze je to dost velky podraz si myslim, na nas vsetkych
martin - bavariaservis je nejaky citron, ktory povodne robil v tempuse, no uz od viacerych zakaznikov som nepocul na neho spokojnost, nie ani tak s robotou, ale s pristupom. len kazda minca ma 2 strany, takze kto ho vie.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12245
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Výmena rozvodov Košice

Sobota, 28. Decembra 2019, 20:44

Jaro cudujem sa ze este tebe nedosiel dopis koli tomu bmw v nazve....ja beriem to tak ako to je....Bol to len koment...
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6544
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Výmena rozvodov Košice

Pondelok, 6. Januára 2020, 02:51

veru jaro..... spravodlivost si ta raz najde :) co uz.... bmw zacalo robit agresivnu politiku. To nie je vsak to najhorsie, vela veci zacali robit naprd. Napriklad aj auta.....
citron je meno ci prezyvka? tak to neviem kto to je, ale myslim ze som to uz pocul. Ak je problem len v pristupe a co sa tyka odvedenej roboty, ta je v poriadku, tak to je ten lepsi pripad. Snad nie kazdy mechanik musi byt aj psycholog.... Preto maju autorizovane a ine vacsie servisy aj prijimacich technikov, to su ti, ktori robia s ludmi a su nato skoleni, a ti co robia s autami, su vzadu schovani na dielni, co najdalej od zakaznikov, aby ich nepokusali do krku.... :D Ak to mas v jednej osobe, tak casto sa stane ze bud je mechanik prijemny, s vynikajucim pristupom a pracu dodrbe, alebo spravi robotu poriadne a kvalitne, ale sprava sa ako hovado.... Proste bud "nas zakaznik, nas pan" , alebo "nas zakaznik, nas keket". Stavim sa, ze ak by v autorizovanych servisoch neboli kravatovi prijemni prijimajuci technici ako "firewall" medzi mechanikmi, polka majitelov drahych vozidiel by uz chodili s pozasivanymi hlavami od stretov s nahodne lietajucimi vidlicovymi klucmi velkosti 32-36 apd.... Trochu som sa nechal uniest mimo temu :lol:
No vsak ale kolega dostal uz tip na minimalne 3-4 servisy vo svojom okoli, kde mu to budu vediet spravit, takze problem by mal byt vyrieseny. Ovsem pokial tam nepride s igelitkou so suciastkami na vymenu rozvodov co kupil na aliexpresse v povianocnej zlave a nebude sa dozadovat, aby mu to niekto za 5eur/hod poskladal, nastavil a dal mu nato este aj zaruku 150tisic kilometrov.... :wink: Lebo dalsi z dobrych servisov sa potom moze dostat do nevole ludu kvoli tomu, ze ho niekto poohovara za jeho pristup..... zasa som sa nechal uniest. Boha tie moje nocne smeny su malo produktivne a plne vselijakych sialenych hypotez.... to je pristup.... cas ist spat...
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Výmena rozvodov Košice

Utorok, 7. Januára 2020, 19:31

Hypotez.. Neutesena slovenska realita. Super su este aj uplne nezucastneni ludia ktory u toho ktoreho ani auto nemali, len zavidia. Tak vymyslaju co by kde by. slovaci to je zumpa raz.
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Výmena rozvodov Košice

Streda, 8. Januára 2020, 09:32

ked tych citronov v KE co robia BMW nie je viac tak si ho pamatam cca 10rokov dozadu tahal som k nemu jedno BMW spoluziaka vtedy mi prisiel ako pohodak
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných