... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

obchodna sekcia
 
yates1
Autor témy
Príspevky: 19
Registrovaný: 11.6.2018
Auto: 335i M3 unikat
Kraj: Bratislavský

Odtok vody z šíbru ( střešní okno ) u coupe E92

Pondelok, 12. Augusta 2019, 18:19

Zdravim, chci se optat a trochu ujistit , u coupe E92 se střešním oknem je jen jeden odtok vody v pravo u spolujezdce sloubkem ven pres podbeh a v zadu jeden odtok za ridicem v levo do zadniho kole : tzv jen jeden v predu a jeden v zadu - do kříze ? je to spravne ? dle moznosti nahr dilu to je tak uvadeno pro tento model. a kam tedy pokud to takto je spravne jde voda z predniho leveho sloupku ? .... resil jsem to prave minule leto a bylo mi receno jen do krize ( protoze to bylo od minuleho majitele nemce prasacky zaslepen odtok u kufru na tvrdo a teklo mi vse do auta ) no a ted uz s obavama se radsi znovu ptam .... diky teto prasecine jsem ted sloziteji hledal zavadu proc mi prestali hrat flash disky usb v aute od jara kdyz jsem vyndal auto z garaze po zime, kazdej opravar rikal neco jineho ( jeden ze to bude kabelaz , jeden usb modul v zadu , jeden ccc, no proste diagnostika nedokaze presne rict co no )...... a ve finale to byl uplne zaoxidovanej usb rozbocovac co je v podlaze pod ridicem ko :( ( a to vlastne diky tomu ze mi tam minule leto vse teklo do auta do vnitr ) ....a bylo tam i ted jeste trochu vlhko ( coz mi rikal elektrikar ze je to tam udusene- utesnene a muze klidne rok tam byt vlhkost ze to nedejcha a nema se ani kam odparovat pokud tam natece), nerad bych resil znovu treba pristi rok :( :( :(....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných