... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
matei
Autor témy
Príspevky: 93
Registrovaný: 26.7.2012
Kraj: Nitriansky

Oprava bezpečnostného pásu - E70

Štvrtok, 3. Januára 2019, 12:12

Čaute chlapi, včera som sa pustil do demontáže predných sedadiel, spolujazdcove išlo v pohode, na druhom som sa zasekol na demontáži uchytenia bezpečnostného pásu pri B stĺpiku. Sedadlo som mal už vonku ale nakoľko som nevedel odpojiť konektor a nechcel som ho zlomiť, skúsil som rozmontovať samotné to uchytenie. Samozrejme už mi je jasné že to bola blbosť ale skúste mi s tým prosím poradiť či sa to dá vôbec opraviť. Na fotke som označil miesto červenou ktoré som demontoval, bol tam taký plastový pol kruh prichytený na tyčke s pásom, ktorý som vytiahol a tyčka na ktorej je pás pripevnený sa otočila a zároveň vyrolovala ten drôt označený zelenou.

Otázka je či to je opraviteľné a či ten drôt viem narolovať naspäť a zase to zafixovať tým plastovým malým polkruhom, ktorý som od tade vytiahol. Prosím vyslovene o radu teda presne preto sem píšem aby som sa pohol ďalej a prosím tích ktorí chcú komentovať "neodbornú demontáž" nech si to nechajú pre seba.

Ďakujem veľmi pekne za každú radu.

Prípadne pre vysvetlenie mi len dajte info na čo je tam konektor respektíve čo ním auto monitoruje.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných