... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

bmwtt.sk
 
selatko
Autor témy
Príspevky: 39
Registrovaný: 13.11.2017
Kraj: Bratislavský

BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Pondelok, 13. Novembra 2017, 23:33

Ahoj,

za prvé se chci omluvit, že jako čech píšu na slovenské fórum, ale na jeden aktivní český klub se nedá registrovat a ostatní jsou mrtvý, tak mě máte tady :)

Mám v plánu koupit nějaké GT F07. Momentálně mám vybrané 530xd, na které jsem se byl dnes podívat. Byl jsem dnes sám, ale za 2 dny jedu i s mechanikem :)

Jde mi hlavně o to, abyste mi řekli názor na výbavu a co by vám v takovém autě 100% chybělo. S BMW teprve začínám a nemám poněti, co vše podstatně nabízí. Jóó kdyby se jednalo o passata, tak to bych věděl dost, ale nejedná :)

Tady máte 7 čísel na vin dekodér C352603 (http://bimmer.work/) a tady je odkaz na inzerát: https://auto.bazos.cz/inzerat/81791475/ ... urismo.php

Popřípadě máte někdo přístup do nějaké databáze, jestli toto auto bylo bourané?

Ještě bych zmínil, že jsem viděl i toto GT https://auto.bazos.cz/inzerat/80510788/ ... GT-F07.php co myslíte
Naposledy upravil/-a selatko v Pondelok, 13. Novembra 2017, 23:57, upravené celkom 2 krát.
 
selatko
Autor témy
Príspevky: 39
Registrovaný: 13.11.2017
Kraj: Bratislavský

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Pondelok, 13. Novembra 2017, 23:34

Už jsem tak nějak pročítal fórum a myslím, že je na místě preventivně vyměnit vysokotlaké čerpadlo? Měnili byste i rozvody?

Měchy, tlumiče měněny před 70t km, VTG diferenciál měněn před 20t km, dál si nepamatuju, musel bych opět vidět serv. knížku.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11607
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 08:05

No vybavu maju fajnu obe. Skor ide o to, ci chces diesel alebo benzin. :)
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
selatko
Autor témy
Príspevky: 39
Registrovaný: 13.11.2017
Kraj: Bratislavský

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 09:10

voMacK napísal:
No vybavu maju fajnu obe. Skor ide o to, ci chces diesel alebo benzin. :)

Hele mě to je celkem jedno, nejsem fanda ani jednoho ani druhyho. Při koupi ojetýho auta se spíš dívám na stav. Ten dieselovej motor byl pěkně tichej a klidnej.

Ale ten benzín měl takový divný zvuk - prodávájící to dával za vinu tomu, že je nový a musí si sednout? (Prvních 5 vteřin na tomto videu, tak takový měl zvuk https://www.youtube.com/watch?v=37OxWCRXabg .. možná to je normální zvuk :) )
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 11:00

tak ten diesel ma fajnu vybavu okrem night vision...a ta farba mi moc nejde
tak za mna ten diesel
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 11:29

keby som si mal vyberat len z tychto dvoch tak asi tiez radsej diesel.
farba tiez nie je podla mojho gusta ale aj tmavsie kolesa by vedeli vela zachranit , a tomu autu na druhej strane prospieva viac ako tmave, ktore z GTcka robia opticky este vacsie auto.

ale z tej dlazby pred garazou kde je fotena ta dieselova ma rozboleli oci po 3 sekundach, to musi byt radost mat to na ociach kazde rano ked vylezes rozospaty pre ddom.
 
selatko
Autor témy
Príspevky: 39
Registrovaný: 13.11.2017
Kraj: Bratislavský

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 11:54

DARKEN26 napísal:
tak ten diesel ma fajnu vybavu okrem night vision...
Co je špatného na Night vision? Když už to tam je, tak by ničemu nemělo vadit ne ?

Chlapi, k té barvě - prostě to GT na fotkách nevypadá dobře a navíc s touto barvou, ale na živo je to zas úplně něco jiného :-({|=
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 12:47

a to si dal vymeniť motor za 11000 s trojročnou zárukou ?? a potom to po 3500 km predáva? asi sa zadarilo s opravou...
 
selatko
Autor témy
Príspevky: 39
Registrovaný: 13.11.2017
Kraj: Bratislavský

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 13:52

undy napísal:
a to si dal vymeniť motor za 11000 s trojročnou zárukou ?? a potom to po 3500 km predáva? asi sa zadarilo s opravou...
No jeho odpověď na otázku, co se stalo s motorem bylo to, že se mu zadřel, že neměnil olej.

Takže můj názor je takovej, že buď to mohl prodat za 100 bez motoru a nebo to prodá za 450 s opraveným motorem? každopádně asi ho to přestalo bavit do toho sypat peníze.
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 13:56

ruky prec od takeho auta. ked nemenil ani olej, tak nerobil vobec nic, ale ze vobec nic. a od clovek co nemenil olej by som nechcel auto, kde menil motor.
a imho by to auto bez motora predal rychlejsie ako takto.
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 14:11

selatko napísal:
Co je špatného na Night vision? Když už to tam je, tak by ničemu nemělo vadit ne ?

Chlapi, k té barvě - prostě to GT na fotkách nevypadá dobře a navíc s touto barvou, ale na živo je to zas úplně něco jiného :-({|=

nie ja som prehladol to Night vision..je tam tak je super..ber to...za taku nizku cenu auta s takou vybavou je super ponuka
 
selatko
Autor témy
Príspevky: 39
Registrovaný: 13.11.2017
Kraj: Bratislavský

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 14:36

DARKEN26 napísal:
nie ja som prehladol to Night vision..je tam tak je super..ber to...za taku nizku cenu auta s takou vybavou je super ponuka
Ta cena je samozřejme bez DPH, takže +21%, ale už jsme se domluvili na nějaké další slevě, že on už si to pak v účetnictví vyřeší.

Zítra se jedu na to podívat ještě s mechanikem a beru i peníze, tak dám info jestli jsem nakonec koupil a pokud jo, tak mě tady uvidíte častěji a blbýma otázkama :)


PristineShip:
ruky prec od takeho auta. ked nemenil ani olej, tak nerobil vobec nic, ale ze vobec nic. a od clovek co nemenil olej by som nechcel auto, kde menil motor.

a imho by to auto bez motora predal rychlejsie ako takto.
Pravda!!!
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 14:48

selatko napísal:
Ta cena je samozřejme bez DPH, takže +21%, ale už jsme se domluvili na nějaké další slevě, že on už si to pak v účetnictví vyřeší.

Zítra se jedu na to podívat ještě s mechanikem a beru i peníze, tak dám info jestli jsem nakonec koupil a pokud jo, tak mě tady uvidíte častěji a blbýma otázkama :)


Pravda!!!
aj cena s dph je urcite lakava a este,ze to prvy majitel a servisovane....opytaj a majitela ci bol spokojny s autom a ake ide teraz kupit..ci nie nahodou gt6
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 14:53

inac tie auta trpeli na rozvodovku k x-drive,pozri ci mal uz olej meneny prevodovke,v akom stave su zadne vzduchove vankuse
 
selatko
Autor témy
Príspevky: 39
Registrovaný: 13.11.2017
Kraj: Bratislavský

Re: BMW GT F07 - poradte pred koupi s vybavou

Utorok, 14. Novembra 2017, 15:06

DARKEN26 napísal:
inac tie auta trpeli na rozvodovku k x-drive,pozri ci mal uz olej meneny prevodovke,v akom stave su zadne vzduchove vankuse
Olej v prevodovce budu určitě měnit hned jak koupím a mám i v plánu vysokotlakové čerpadlo preventivně vyměnit + rozvody

Vzduchové vankuše byli měněny někdy před 70t km, ale určitě zkontrolujem



DARKEN26:aj cena s dph je urcite lakava a este,ze to prvy majitel a servisovane....opytaj a majitela ci bol spokojny s autom a ake ide teraz kupit..ci nie nahodou gt6
První 4 roky s tím jezdil majitel firmy a pak příležitostně ten kdo potřeboval, takže předpokládám, že pan majitel si už dávno jezdí v něčem novějším a toto prodávájí protože všichni už mají novější a nebo nemají nárok na firemní auto :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní