... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

mmracing.sk
 
Devilko1121
Autor témy
Príspevky: 67
Registrovaný: 12.8.2014
Auto: bmw 318D 2003
Kraj: Košický

Bmw wireless charger

Štvrtok, 27. Júla 2017, 02:21

Zdravicko... mam model f10 2011 potreboval by som kupit nabijacku ,nieco ako tato
da sa taka nabijacka zohnat u nas? na galaxy s6,s8
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Bmw wireless charger

Štvrtok, 27. Júla 2017, 04:48

neviem ci uz maju kokotinku kompatibilnu s s8, kedze im zvycajne trva aj rok kym maju dostupne tie bazmeky pre aktualne telefony
a imho je to blbost, pretoze ak sa tam musis onanovat a presne to tam zaklapnut, tak to uz rovno mozes mat klasicku s konektorom, kde mas viac moznosti ako vyuzit to kablove spojenie.
ja som si chcel kupit tu hovadinu, ale nakoniec som si uveodmil, ze radsej ako odklapat laktovku, vkladat tam telefon a furt dokola je rychlejsie ked mi trci kratky kabel z laktovky, telefon polozim do boxu pod laktovkou bez toho aby som ju musel odklapat alebo dvihat a cele je to 5x rychlejsie ako vkladat do tohto.
tieto boxy kupis u dealera alebo online, ale nevidel som ich online lacnejsie..., stoja od 150 do 200 eur.
ak by som silou mocou chcel pure wireless, tak tam dam kompatibilny Qi charger, do ktoreho naozaj staci telefon polozit a da trochu volnosti, a nie ze to tam musi byt napasovane presne, tam uz potom nie je ziaden benefit ci to nakoniec zaklapne na konektor alebo nie.
 
tomas.k
Príspevky: 43
Registrovaný: 3.10.2014
Auto: BMW F10 520xd LCI
Kraj: Bratislavský

Re: Bmw wireless charger

Štvrtok, 27. Júla 2017, 10:05

Na F10 si nemas kam inam dat telefon nez do opierku alebo dopredu do cup holderov, takze kratky kabel z laktovky sa v tomto pripade nekona. Ale mas dalsi o nicom prispevok...
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Bmw wireless charger

Štvrtok, 27. Júla 2017, 10:17

uz som pocul horsie veci od lepsich ludi, mas tlacitko ignore tak ho stlac a mozes mi fukat cukor do riti
uzivatel sa pytal kde sa to da kupit, dozvedel sa kde sa to da kupit, a vyjadril svoj nazor, ze ta charger craddle je zbytocna, pretoze su na to lepsie a pohodlnejsie riesenia ak chce wireless.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných