... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

bmwtt.sk
 
KONNI
Autor témy
Príspevky: 675
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: e36 328i qp M sport
Kraj: Zahraničie

MK 3 nefunguje

Nedeľa, 12. Marca 2017, 12:42

Caute chlapi. Mam problem s mk3-jkou v mojom coupe. Vlastne mam problem s celym systemom. V prvom rade spomeniem, ze to bolo dorabane, kedze vo vypise vybavy to nie je. Ide o to, ze radio (16:9) ma tak trosku vlastny svet. Displej sa zapina a sam vypina podla toho ako sa mu chce. Niekedy ide v pohode hodnu chvilu, inokedy mu drbe nonstop. Ked je displej vypnuty, tak radio viem zapnut a vypnut v pohode, taktiez viem prepinat medzi modami (cd, radio, kazety) a prepinat stanice. Navigacia samozrejme nefunguje, len vypisuje ze mam vlozit cd aj ked cd tam je original. Ked som vyhadzoval z auta bluetooth sadu parrot, tak som to vsetko pozapajal a poprestrekoval kontakty a chvilu zacala nacitavat mapy, no vzdy pri tom zamrzla. Cd changer nefunguje tiez. Ked prepnem na cd tak len tak bzuci v reprakoch. Asi uz bude laser v pecku. Neviem teraz ci mam skusit preinstalovat software alebo bude v pixi radio, navigacia alebo vsetko dokopy.
Takze chlapci elektro-kablikarskeho charakteru ak vas nieco napadne tak dajte vediet, lebo ja na aute porobim vsetko ale s kablikami mi to neide. Hlavne chcem dat dokopy to radio.
Verziu softwaru mam SW 3 - 1/63.
Koniec hlasenia.
 
Gabho
Príspevky: 23
Registrovaný: 25.10.2015
Kraj: Košický

Re: MK 3 nefunguje

Utorok, 14. Marca 2017, 13:13

Ahoj, ja ti velmi neporadim ale mam MK4ku original od vyrby a robi mi to iste. Display sa obcas samovolne zapina a vypina. Vymenil som GPS modul a islo mi to lepsie ale nie bezchybne, obcas sa zavlnil display a niekedy mi nenacitalo mapy. Neskor som zistil som ze mi zatekalo do kufra a hoci GPSko bolo suche mozno ho nejako poskodila nadmerna vlhkost. Nakoniec prestalo citat mapy s DVDckami a pri vlezeni do map to cele zamrzlo. Takze ja tipujem chybu na navigacku, ale uz som to prestal riesit. Najradsej by som cely ten system vymenil za nieco novsie, predsalen to je uz 15rocna elektronika a velmi vela ludi aj na zahranicnych forach s tym ma alebo malo problemy.
 
KONNI
Autor témy
Príspevky: 675
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: e36 328i qp M sport
Kraj: Zahraničie

Re: MK 3 nefunguje

Utorok, 14. Marca 2017, 15:40

Dakujem za postreh. Vies co, uz aj ja zacinam rozmyslat, ze tam supnem nejake to android radio a bude vybavene. Nie su az take drahe a asi to bude rozumnejsie ako davat peniaze do stareho systemu.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných