... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Streda, 8. Februára 2017, 12:46

Neber to v zlom, nemyslel som to ako urážku. Len máš jasné riešenie čo treba spraviť, aby bolo auto spoľahlivé a hlavne bezpečné. Nie to odkladať...
 
cuir
Príspevky: 139
Registrovaný: 9.10.2016
Auto: E91 320D
Kraj: Bratislavský

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Streda, 8. Februára 2017, 13:19

a tak treba se vlivem prehrivani neuvolni zbytek brzdoveho materialu a nedojde k poskzeni kotoucu :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Blooddog
Príspevky: 143
Registrovaný: 29.12.2014
Kraj: Banskobystrický

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Streda, 8. Februára 2017, 17:18

Chcel s tým vybabrať a vybabral sám so sebou....ja len dúfam, že nebudem mať tú čest mať Ťa za sebou, keď budem musieť náhle brzdiť s mojimi novými (zabehnutými) performance brzdami, lebo rozbitú zadnú časť auta by som mal istú.
Tvoje auto sa nikdy ráno nezobudí a nepovie, že už ťa nemiluje a odchádza. Preto doňho môžeš nasypať toľko peňazí, koľko chceš.
 
Užívateľov profilový obrázok
matus699
Príspevky: 409
Registrovaný: 5.7.2014
Auto: e46 e87 e90 f31
Kraj: Trnavský

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Piatok, 10. Februára 2017, 15:42

Inak toto pocitadlo moc dobre neukazuje aspon mne nie daval som nove brzdy resetol interval a a nabehlo mi okolo 5000km tie sa mi potom zvysil na 10000-15000 teraz ani neviem kolko to ukazuje lebo to ignorujem aj cele pocitadlo davam prednost vizaulnej kontrole a vidim v akom to je stave. Ked sa senzor prederie tak vyhodi chybu opotrebovania a okolo 1000km to potom vydrzi cize kto nebeha dlhe trate tak je dostatok casu na vymenu.
ked jemu nederie senzor a na pohlad ma vsetko ok pripadne si moze zmerat v akom to je stave a zisti ze este vyhovuje staci dat novy senzor a resetnut potom to bude ok ked sa nahodou senzor prederie vyhodi mu to chybu cize vidiet to bude a vsetko fungovat ako ma jedine mu nebdue sediet nabeh km na co kaslat.
Myslim ze problem nastal tam ze resetol uz aktivny senzor a nikde tu nevidim ze bz mu ho dralo ked spravne chapem problemy ma od resetu cize auto nevie co tam je preto ziada vymenu.
 
Matko21
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 4.11.2016
Auto: Bmw 320xd e91
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Prievidza

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Piatok, 10. Februára 2017, 15:50

Presne tak .. ale nevadi už som si objednal nove takže to vymenim .. dufam že to pomože lebo platničky mam ešte na pol roka minimalne
 
Matko21
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 4.11.2016
Auto: Bmw 320xd e91
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Prievidza

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Piatok, 10. Februára 2017, 15:53

Nemate ešte niekto skusenosť so žiarovkami do zadnych svetiel aby svietili silnejšie či take predavaju aj ?chcel by som aby to silnejšie svietilo ..
 
miskoh
Príspevky: 3
Registrovaný: 4.2.2016
Auto: BMW 320d E91
Kraj: Prešovský

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Pondelok, 13. Februára 2017, 01:12

nemusia byt hned platnicky zle ..mne tiez signalizovalo ze mam vymenit predne brzdove dosticky, tak som kupil nove, vybral stare a zistil som ze su cca na polovicu zodrete. Problem bol v tom ze mi niekde preseklo kabel co ide do snimaca, tak to signalizovalo vymenu a aj to na foto hore aby som navstivil servis. Ale ked uz som to mal vsetko rozobrate, vymenil som ich za nove + som dal novy senzor, no po dni sa mi vytiahol senzor a hned to skocilo zo 60 000km na 1800km, tak som dal restart a boli len ciarky namiesto dojazdu. potom som ten senzor zalozil znova, dal restart intervalu a od vtedy vsetko funguje. Takze niekedy staci skontrolovat prve ten senzor ;-)
 
Matko21
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 4.11.2016
Auto: Bmw 320xd e91
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Prievidza

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Pondelok, 13. Februára 2017, 11:42

Jasne už to mam hotove vymenil som senzor a dojazd mam 150.000km a platničky su ešte na pol roka minimalne takže cez leto vymenim pkatničky ..
 
Docent1988
Príspevky: 2
Registrovaný: 17.3.2017
Auto: Bmw e90 touring
Kraj: Košický

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Piatok, 17. Marca 2017, 16:53

ja som menil brzdy aj dosticky aj snimac .. nedavno asi mesiac dozadu a vyskocilo mi des ze brake púads .. chyba ako to nehcapem staci ist do servisu na diagnostiku nech to resetuju alebo ?
 
Matko21
Autor témy
Príspevky: 109
Registrovaný: 4.11.2016
Auto: Bmw 320xd e91
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Prievidza

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Piatok, 17. Marca 2017, 19:44

Stači keď si to vymažeš cez palubak pozri si to na youtube je to jednoduche...
 
Užívateľov profilový obrázok
januar
Príspevky: 772
Registrovaný: 18.9.2007
Auto: e90 320i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Malacky

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Štvrtok, 16. Mája 2019, 20:02

[size=100][font=-apple-system, Helvetica Neue, Helvetica, sans-serif]Caute, prosim Vas vedeli by ste mi poradit. Problem je v tom ze povodny snimac, ktori tam bol vypadol von a ten sa zbrusil az tak ze ho vyhodilo ako chybu. Jazdil som s tym dalej este 2 mesiace. Potom som ho vymenil za novy. Bol som u Jara nech mi to vymaze. Co sa mu nakoniec nedarilo vobec vymazat. Stale mu ju vyhadzovalo, ze je stale aktualna. Ale nakoniec to spravil tak ze dal jednotke povel ze je novy a nie je opotrebovany. Kontrolka zhasla. Ked som od neho odchazdal do prace tak bolo vsetko OK az do prace. Potom ako som odchadzal z prace, tak my hned ako som vlozil kluc a startoval vyhodilo spat tu chybu. Jaro si mysli ze je chyba v snimaci. Tak som sa rozhodol teda kupit druhy novy od ATE ale stale pise danu chybu. Neviete nahodou kde by mohla byt chyba? Snazil som sa ho resetovat. novy interval naskocil na 46 000km. Chybu vypisovalo podla Jara len ten zadny snimac.[/font][/size]
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Bmw e91 vymazanie servis brzdy

Štvrtok, 16. Mája 2019, 20:35

Snimac treba kupit original BMW !!! Ziadne nahrady... A pojde to normalne zmazat... riesil som to velakrat...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných