... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

bmwtt.sk
 
Cwoky1412
Autor témy
Príspevky: 51
Registrovaný: 1.12.2014
Auto: e34,e39,e53
Kraj: Trnavský

chyba podvozku

Nedeľa, 8. Januára 2017, 19:11

Zdravim posledne 4 dni mam stale problem z mojou e53 stale mi vyhadzuje chybu podvozku "selflevel suspension inactive" vždz sa mi to vyhodi pri cca 40km/h nefunguje ovladanie podvozku a pocitovo je mäkší. odstavim auto po 2 hodinkach pridem nemu a predok je dole odomknem a ihnet sa nafukne. zacalo to robit privečších mrazoch . Ale napichnem diagnostiku vymažem chybu a vmomente ovladanie funguje, a pri vyhodeni chyby mi vyhodi chybu aj kontrola tlaku v pneu. Mal niekto podobny problem ? protokol z diag. v prilohe . Dakujem
Bez názvu.jpg
protokol
Bez názvu.jpg (98.43 KiB) 2617 zobrazení
 
tukesko
Príspevky: 236
Registrovaný: 27.4.2014
Auto: x5
Kraj: Trenčiansky

Re: chyba podvozku

Nedeľa, 5. Februára 2017, 20:02

A robi ti to cely predok ci jedna strana? Prava Lava?
Snimace su tam alebo vadny mech alebo zasobnik na vzduch alebo RJ podvozku.
Napis ako a poradim dalej ako budem vediet tiez som to riesil ale v zadu
 
Cwoky1412
Autor témy
Príspevky: 51
Registrovaný: 1.12.2014
Auto: e34,e39,e53
Kraj: Trnavský

Re: chyba podvozku

Utorok, 14. Februára 2017, 13:01

Uz som to vyriesil :) zobral som si to do prace a na geometrii som si spravil zakladne nastavenie odvtedy nepada a nevyhadzuje chybu . Bol tam belky rozdiel medzi predkom a zadkom predok bol viac hore a prava lava strana vredu bola inak :)
 
herkul
Príspevky: 2
Registrovaný: 21.7.2017
Auto: e53
Kraj: Nitriansky

Re: chyba podvozku

Piatok, 21. Júla 2017, 21:16

Cwoky1412 napísal:
Zdravim posledne 4 dni mam stale problem z mojou e53 stale mi vyhadzuje chybu podvozku "selflevel suspension inactive" vždz sa mi to vyhodi pri cca 40km/h nefunguje ovladanie podvozku a pocitovo je mäkší. odstavim auto po 2 hodinkach pridem nemu a predok je dole odomknem a ihnet sa nafukne. zacalo to robit privečších mrazoch . Ale napichnem diagnostiku vymažem chybu a vmomente ovladanie funguje, a pri vyhodeni chyby mi vyhodi chybu aj kontrola tlaku v pneu. Mal niekto podobny problem ? protokol z diag. v prilohe . Dakujem Bez názvu.jpg
Caves mam ten isty problem z podvozkom ako Ty menili Mi ramena a od vtedy Mi vyhadzuje chybu podvozku a tlak v pneu zltej farby . Po vymazani všetko ok kym neprekrocim cca 50 km/h.
prosm Ta ako si rišil tie zakladne nastavenia podvozka na geometrii.vopred Ďakujem.
 
herkul
Príspevky: 2
Registrovaný: 21.7.2017
Auto: e53
Kraj: Nitriansky

Re: chyba podvozku

Piatok, 21. Júla 2017, 21:19

Zdravim posledne 4 dni mam stale problem z mojou e53 stale mi vyhadzuje chybu podvozku "selflevel suspension inactive" vždz sa mi to vyhodi pri cca 40km/h nefunguje ovladanie podvozku a pocitovo je mäkší. odstavim auto po 2 hodinkach pridem nemu a predok je dole odomknem a ihnet sa nafukne. zacalo to robit privečších mrazoch . Ale napichnem diagnostiku vymažem chybu a vmomente ovladanie funguje, a pri vyhodeni chyby mi vyhodi chybu aj kontrola tlaku v pneu. Mal niekto podobny problem ? protokol z diag. v prilohe . Dakujem Bez názvu.jpg


Caves mam ten isty problem z podvozkom ako Ty menili Mi ramena a od vtedy Mi vyhadzuje chybu podvozku a tlak v pneu zltej farby . Po vymazani všetko ok kym neprekrocim cca 50 km/h.
prosm Ta ako si rišil tie zakladne nastavenia podvozka na geometrii.vopred Ďakujem.
 
Cwoky1412
Autor témy
Príspevky: 51
Registrovaný: 1.12.2014
Auto: e34,e39,e53
Kraj: Trnavský

Re: chyba podvozku

Streda, 9. Augusta 2017, 19:55

No vyhadzuje ti to preto lebo na ramenech su snimace vysky podvozku takze ked su nove ramena tak uz ukazuju ine hodnoty tym padom vyhadzuje chybu pocitam ze skrizitelnost naprav ja som to robil cez moju diagnostiku konkretne inpa ci impa neviem momentalne ako sa to pise :) no tam je zakladne nastavenie podvozku a musia sa to nakalibrovat prvy raz som to robil asi 5 hodin nez som dosiel nato ako potom druhy raz som to mal na geometrii lebo treba nivelizovanu rovinu preto na geometrii a odvtedy pokoj ani raz sa nezobrazila chyba ...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní