... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
VLADKY242
Autor témy
Príspevky: 3706
Registrovaný: 11.6.2007
Bydlisko: Bratislava

Prístrojovy panel

Streda, 11. Júla 2007, 17:54

Nestretol sa náhodou niekto stím, že ukazovateľ počtu najazdených kilometrov čísla sa rozpadávajú. Niznú.
 
Užívateľov profilový obrázok
bavo36
Príspevky: 251
Registrovaný: 17.10.2006
Bydlisko: Ružomberok

Streda, 11. Júla 2007, 19:45

Kamošovi to robi na 524td. Nevadí mu to uz ma naj. 600tis.
 
Užívateľov profilový obrázok
VLADKY242
Autor témy
Príspevky: 3706
Registrovaný: 11.6.2007
Bydlisko: Bratislava

Streda, 11. Júla 2007, 20:12

No mne to začína vadiť.Keď je vonku hic tak sa to pomaly stratí uplne nieje vidno kilometre a ani inšpekciu
 
Užívateľov profilový obrázok
Trickym
Príspevky: 132
Registrovaný: 7.5.2007
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Ružinov

Panel

Streda, 11. Júla 2007, 23:39

Pozri to na www.bmwklub.cz Je to tam riešené X-krát. Treba pohladať. V elektrike sa nevyznám, ale je to nejaký odpor, či čo.
 
Užívateľov profilový obrázok
VLADKY242
Autor témy
Príspevky: 3706
Registrovaný: 11.6.2007
Bydlisko: Bratislava

Štvrtok, 12. Júla 2007, 15:27

Dik. To som skusal aj kondiky a podobne. N aamerickej stranke to je tiež pre E-34. No nič z toho to nepomohlo. Bude treba asi vymeniť displej. Mám taky tuš. Ale aj tak dik.
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6558
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Pondelok, 23. Júla 2007, 22:37

VLADKY242 napísal:
Dik. To som skusal aj kondiky a podobne. N aamerickej stranke to je tiež pre E-34. No nič z toho to nepomohlo. Bude treba asi vymeniť displej. Mám taky tuš. Ale aj tak dik.


Akurat som dnes zohnal typka co mi ten displej opravi za puhych 90EUR...... Sice je to slusny peniaz, ale najlacnejsie riesenie.... Firmy pytaju za opravu o daco viac a BMW by rovno menilo cele budiky.... Povodne ponukal navod na opravu, avsak v nemcine.... takze z toho by som velmi mudry nebol. Hovoril mi, ze to bude hotove do dvoch hodin aj s montazou/demontazou budikov. Budem sa snazit obkukavat co pritom robi a neskor si osvojit toto remeslo. Ked vidim ze na kazdom jednom BMW sa to stava, asi nebudem mat na slovensku problem uzivit rodinku...... Ako som uz pisal skor, ten isty problem bol aj u AUDI a PASSAT, tam odchadzala vodiaca folia, sucast displeja na ktorej sa rozpadali spoje (praskali). Pomohla len vymena celeho displeja, ktory vsak nebolo jednoduche zohnat a ja som pre neho bol az pri prahe v podniku SIEMENS VDO. Co je za problem u BMW netusim, ale od typka to urcite vytiahnem. Alebo ak rozumies nemecky, kup si od neho navod na opravu: http://cgi.ebay.de/BMW-PIXELFEHLER-REPA ... dZViewItem

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných