... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Softclose - (ne)vyhody

Sobota, 30. Januára 2016, 11:52

Daj si teda vymontuvat CA a miesto neho si daj spravit USb port......isto sa bude hodit. :mrgreen:
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Softclose - (ne)vyhody

Sobota, 30. Januára 2016, 11:56

Brano neviem co riesis, vsetko je prekonatelne, ci tam nemas nic alebo si tam das daky VAM za 600ecka. Vobec by som sa nad tym nezeoberal ci bolo bmw hacknute o sekundu skorej ako mercedes. Ked niekto chce tvoje auto tak sa s nim mozes rozlucit. Na to su poistky.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Softclose - (ne)vyhody

Sobota, 30. Januára 2016, 14:41

bruno75 napísal:
Zial, musim pripustit, ze som sa (asi) mylil... :roll: :? V poslednom cisle AutoBildu je clanok o prekonatelnosti key-less entry a testovali to na 10 roznych autach (vratane vsetkych 3 premioviek) a ako jediny z nich odolal Mercedes... Neviem, do akej miery sa tomu clanku da doverovat, ale je mozne, ze nas "klub paranoikov" nebol az tak vedla, ako som si povodne myslel... :mrgreen:
Priznam sa, ze som ochrane BMW veril viac... este, ze som vec riesil (aj) inak.
Ak by mal niekto zaujem, mozem ten clanok oskenovat a zavesit sem alebo poslat do PM...
Key-less je sice velmi komfortna funkcia ale jeho pouzivanie moze fakt vyst draho...

Tebe treba zakázať čítať podobné časopisy, lebo ti z toho v tej makovici operenej asi fakt prepína :mrgreen:
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Softclose - (ne)vyhody

Sobota, 30. Januára 2016, 15:55

A ved co je zas?! Ja netvrdim, ze CA nechcem alebo, ze ho treba prestat pouzivat... len som nasiel clanok na temu, ktora sa tu preberala asi pred mesiacom nejake 3 strany dozadu, tak som o nom informoval, ak by to niekoho zaujimalo.... a poznamenal som, ze som trochu sklamany, ako rychlo mozno prekonat fabricke kody CA. To je vsetko. Tym nerobim vobec ziadne zavery tykajuce sa mojho auta.
 
Užívateľov profilový obrázok
miso_525d
Príspevky: 933
Registrovaný: 20.8.2009
Auto: SOBI 20
Kraj: Bratislavský

Re: Softclose - (ne)vyhody

Sobota, 30. Januára 2016, 18:50

Braňo nabudúce sa opýtaj tých, ktorí vedia viac ako ty (cize v tvojom prípade náhodný okoloidúci) a nespamuj tu na fóre chujoviny. Resp. najskor si o danej problematike zisti dostupné maximum a potom táraj.


bruno75 napísal:
Zial, musim pripustit, ze som sa (asi) mylil... :roll: :? V poslednom cisle AutoBildu je clanok o prekonatelnosti key-less entry a testovali to na 10 roznych autach (vratane vsetkych 3 premioviek) a ako jediny z nich odolal Mercedes... Neviem, do akej miery sa tomu clanku da doverovat, ale je mozne, ze nas "klub paranoikov" nebol az tak vedla, ako som si povodne myslel... :mrgreen:
Priznam sa, ze som ochrane BMW veril viac... este, ze som vec riesil (aj) inak.
Ak by mal niekto zaujem, mozem ten clanok oskenovat a zavesit sem alebo poslat do PM...
Key-less je sice velmi komfortna funkcia ale jeho pouzivanie moze fakt vyst draho...
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Softclose - (ne)vyhody

Sobota, 30. Januára 2016, 18:53

miso_525d napísal:
Braňo nabudúce sa opýtaj tých, ktorí vedia viac ako ty (cize v tvojom prípade náhodný okoloidúci) a nespamuj tu na fóre chujoviny. Resp. najskor si o danej problematike zisti dostupné maximum a potom táraj.
...


Toto by som veeelmi doporucil aj dalsim... :!: :!: :!:
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7479
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Softclose - (ne)vyhody

Sobota, 30. Januára 2016, 19:08

Maco napísal:
Brano neviem co riesis, vsetko je prekonatelne, ci tam nemas nic alebo si tam das daky VAM za 600ecka. Vobec by som sa nad tym nezeoberal ci bolo bmw hacknute o sekundu skorej ako mercedes. Ked niekto chce tvoje auto tak sa s nim mozes rozlucit. Na to su poistky.

tak poistky, ano? (z 15k dostat 6,4k, z toho este 1k DPH)
keby som v mojom keyless nemal, zrejme by siahli po tom, co stava o par metrov dalej...
toto je real life, z prvej ruky, nie hypotezy alebo nazory tipu jedna pani povedala

kazdopadne ked ho chcu, tak odide...kamosovi zobrali auto so zamknutym zederom....otazne je ci im naozaj pri tom-onom kuse stoji za to srat sa prekonavanim zabezpeceni...
jednemu cloveku z fora som poradil nech si skontroluje zabezpecenie podla svojej poistnej zmluvy (2rocna F11), samozrejme, ze mal tu istu poistovnu ako ja a samozrejme, ze tak ako mne mu poistovatel o zabezpeceni nic nepovedal/nepreveroval
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Softclose - (ne)vyhody

Sobota, 30. Januára 2016, 20:50

Peto, ale to uz je na tom cloveku co si tu poistku uzavrie aby ju mal spravne uzavretu a vsetko potvrdene atd. Ci CA ci daky alarm co ti ovladne vsetky riadiacky a vie ich aktivovat i deaktivoat je to uplne jedno. Taky system len ulahcuje pracu zlodejom. Ak si poistovna pri novom vozidle vyslovene ziada urcity druh zabezpecenia ako napr. daky VAM ktory je akoze neprekonatelny tak ok, clovek rozumie ze si to musi dat. Ak to tam nie je tak mas fabricky alarm a ked nemas ti staci aj obycajna meta. Ked chcu zoberu vsetko.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
miso_525d
Príspevky: 933
Registrovaný: 20.8.2009
Auto: SOBI 20
Kraj: Bratislavský

Re: Softclose - (ne)vyhody

Nedeľa, 31. Januára 2016, 09:16

Súhlasím s Macom, je to o poistnej zmluve. Ja mam na svoje auta k štandardnej poistke uzavrete aj GAP poistenie, ktoré mi nahrádza akúkoľvek spôsobenú škodu / stratu pri poistnej udalosti. Cize v tvojom prípade ak štandardná poistka plnila 6,4 k, z GAP by si dostal zvyšok.




PeqpeK napísal:
tak poistky, ano? (z 15k dostat 6,4k, z toho este 1k DPH)
keby som v mojom keyless nemal, zrejme by siahli po tom, co stava o par metrov dalej...
toto je real life, z prvej ruky, nie hypotezy alebo nazory tipu jedna pani povedala

kazdopadne ked ho chcu, tak odide...kamosovi zobrali auto so zamknutym zederom....otazne je ci im naozaj pri tom-onom kuse stoji za to srat sa prekonavanim zabezpeceni...
jednemu cloveku z fora som poradil nech si skontroluje zabezpecenie podla svojej poistnej zmluvy (2rocna F11), samozrejme, ze mal tu istu poistovnu ako ja a samozrejme, ze tak ako mne mu poistovatel o zabezpeceni nic nepovedal/nepreveroval
 
Užívateľov profilový obrázok
matisek
Príspevky: 555
Registrovaný: 14.11.2012
Auto: F10, F48
Kraj: Trenčiansky

Re: Softclose - (ne)vyhody

Nedeľa, 31. Januára 2016, 09:33

Nevzťahuje sa GAP iba na nové auta, resp. len do nejakého veku? Napr. do 4 rokov? Čosi také sa mi zdá, že tam bolo také obmedzenie....
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7479
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Softclose - (ne)vyhody

Nedeľa, 31. Januára 2016, 23:43

ja som narazal na to, ze spoliehat sa na poistku nie je dobre, aj ked na to tie poistky su...x ludi na to uz doplatilo, vcetne mna...auto s CA je pre zlodejov urcite pritazlivejsie ako bez neho a uz duplom ked nie je zabezpecene

s tym GAP ma matisek pravdu
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Autor témy
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: Softclose - (ne)vyhody

Pondelok, 1. Februára 2016, 09:13

Prehlad kradezi
Prílohy
kradez.jpg
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Softclose - (ne)vyhody

Pondelok, 1. Februára 2016, 10:17

miso_525d napísal:
Braňo nabudúce sa opýtaj tých, ktorí vedia viac ako ty (cize v tvojom prípade náhodný okoloidúci) a nespamuj tu na fóre chujoviny. Resp. najskor si o danej problematike zisti dostupné maximum a potom táraj.




.....
Naposledy upravil/-a bruno75 v Sobota, 16. Júla 2016, 12:48, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Softclose - (ne)vyhody

Pondelok, 1. Februára 2016, 10:43

Zas vam seckym jebe? To tu zamknem, zmazem a bude klud...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
dedo1
Príspevky: 2455
Registrovaný: 19.6.2011
Auto: Holup na masle
Kraj: Banskobystrický

Re: Softclose - (ne)vyhody

Pondelok, 1. Februára 2016, 10:57

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bruno75 napísal:

Ty uboha troska primitivna, ty sa vies iba vystatovat tym, co si nadobudol rektalnym alpinizmom a vyvysovat sa nad vsetkych ostatnych. Iba trotl ako si ty si moze mysliet ake je to zabavne, vsetkym ostatnym je z teba zle..
Tie tvoje velkohube arogantne a bohorovne reci ti mozu zrat akurat tak tvoji ritolizaci v tom vasom tzv. "hejterklube", to co predvadzate aj tak ziadne hejtovanie nie je, je to len tretotriedny trolling...
Zavri uz raz pre vzdy tu tvoju velku tlstu papulu a skus sa nad sebou radsej zamysliet (pokial ti v tej dutej lebeni zostalo aspon nieco, co je mozne na tuto cinnost pouzit...)
Pokial viem, uz viacero ludi ti povedalo, aby si uz sklapol a prestal otravovat slusnych ludi...


Ospravedlnujem sa vsetkym slusnym a nezucastnenym clenom za pouzity slovnik a ton prispevku, ale s dotycnym individuom sa inak jednat zial neda a nie je mozne ho ani ignorovat....
predpremiera pre exkluzivnych mystery shopperov
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných