... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Softclose - (ne)vyhody

Streda, 30. Marca 2016, 18:01

Nebol by som taky odvareny z toho vamu... kazdy alarm je preniknutelny aj VAM ale urcite sa s tym nikto chvalit nebude. VAM hlavne profituje z dohody s poistovnami ze ho musia mat drahsie auta inak nepreplatia poistky ci daco take....
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Softclose - (ne)vyhody

Streda, 30. Marca 2016, 20:29

O.K. mozno mas pravdu mozno nemas... najdi mi jediny pripad, ked bol VAM prekonany a potom sa o tom pobavme...
BTW, VAM nie je alarm, ale doteraz (vraj) neprekonany imobilizer...
je to uplne pasivne zariadenie, ktor ma nulovy odber energie...
precitaj si nieco o tom...
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Softclose - (ne)vyhody

Streda, 30. Marca 2016, 20:50

Ideme sa chytat za slovicka?
Myslis ze niekto s takou reklamou by isiel vyhlasovat do sveta ze aha, ukradli nam auto?
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
smith666
Príspevky: 544
Registrovaný: 5.5.2014
Auto: F11 530xd 190kW
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: in the air

Re: Softclose - (ne)vyhody

Streda, 30. Marca 2016, 22:04

Určite by sa tým nechválil výrobca, ale určite by sa ozval nasraný klient, ktorému napriek tomu ukradli auto. To len aby varoval ostatných.
Zatiaľ sa ale nikto neozval.
Keby niečo.... ja sa určite ozvem :D
 
Platini
Príspevky: 43
Registrovaný: 6.12.2008
Auto: E91 320D 120kW
Kraj: Bratislavský

Re: Softclose - (ne)vyhody

Štvrtok, 31. Marca 2016, 08:09

S tym nesuhlasim!
Toto zabezpecenie ti namontuju do auta ktore ma hodnotu ako 1000 tak aj 100 000€
Len pre tvoju informaciu ;)

Maco napísal:
VAM hlavne profituje z dohody s poistovnami ze ho musia mat drahsie auta inak nepreplatia poistky ci daco take....
Keď som bol malý, tak som bol namyslený, ale teraz som bez chyby!
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Softclose - (ne)vyhody

Štvrtok, 31. Marca 2016, 08:28

Maco napísal:
Ideme sa chytat za slovicka?
Myslis ze niekto s takou reklamou by isiel vyhlasovat do sveta ze aha, ukradli nam auto?


Maco, ja ta za nic chytat nechcem... na to si najdi niekoho ineho :mrgreen:
to bolo len upresnenie a informacia (aj) pre ostatnych...
tiez som bol zo zaciatku k VAMu skepticky, ale Smithove prispevky na zaciatku tohoto vlakna ma donutili trochu si o tom postudovat a zistil som, ze veci sa nemaju tak, ako sa na prvy pohlad moze zdat...

povodne som sa chcel stavit (napr. o tvoju E30... :mrgreen: ), ze ti dam kluce od mojho auta, ja si vezmem VAM krabicku a ak auto nastartujes a odides s nim po vlastnej ose, mozes si ho nechat... ale prisiel by si o svojho veterana... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ale skus sa na niecom podobnom dohodnut s majitelom VAMu, on sa tiez vozi na F10 535d a vo svojom aute ma (pokial viem) vsetky VAM produkty...
je asi pravda, ze ak by nimi zabezpecene auto ukradli, asi by sa s tam nechvalili, ale kedze ku kazdej montazi davaju aj certifikat vydany PPZ SR, asi by uz niekde presiaklo, ze to nejaky zlodej prekonal... ono to fakt nie je par prepojenycjh drotikov, ako sa tu niekto snazil naznacit...
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Softclose - (ne)vyhody

Štvrtok, 31. Marca 2016, 17:14

Platini napísal:
S tym nesuhlasim!
Toto zabezpecenie ti namontuju do auta ktore ma hodnotu ako 1000 tak aj 100 000€
Len pre tvoju informaciu ;)



A? V com to odporuje tomu co som napisal? Ze najviac profituju z novsich drahsich aut? Je mi jasne ze to namontuju kde chcu ale asi si niekto do auta za litera neda zabezpecenie za polovicu hdnoty auta?

bruno75 napísal:

Maco, ja ta za nic chytat nechcem... na to si najdi niekoho ineho :mrgreen:
to bolo len upresnenie a informacia (aj) pre ostatnych...
tiez som bol zo zaciatku k VAMu skepticky, ale Smithove prispevky na zaciatku tohoto vlakna ma donutili trochu si o tom postudovat a zistil som, ze veci sa nemaju tak, ako sa na prvy pohlad moze zdat...

povodne som sa chcel stavit (napr. o tvoju E30... :mrgreen: ), ze ti dam kluce od mojho auta, ja si vezmem VAM krabicku a ak auto nastartujes a odides s nim po vlastnej ose, mozes si ho nechat... ale prisiel by si o svojho veterana... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ale skus sa na niecom podobnom dohodnut s majitelom VAMu, on sa tiez vozi na F10 535d a vo svojom aute ma (pokial viem) vsetky VAM produkty...
je asi pravda, ze ak by nimi zabezpecene auto ukradli, asi by sa s tam nechvalili, ale kedze ku kazdej montazi davaju aj certifikat vydany PPZ SR, asi by uz niekde presiaklo, ze to nejaky zlodej prekonal... ono to fakt nie je par prepojenycjh drotikov, ako sa tu niekto snazil naznacit...


Aky by mala vyznam taka stavka ked ja niesom profi autickar?
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Softclose - (ne)vyhody

Štvrtok, 31. Marca 2016, 18:48

Sam si si odpovedal, profi autickar si radsej najde cestu mensieho odporu a najde si auto bez zabezpecenia.
Nemozes ale odsudit nieco, co nepoznas....
Nam dava VAM lepsi pocit, tak nam ho neber :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Softclose - (ne)vyhody

Piatok, 1. Apríla 2016, 18:09

Profi autickarovi je jedno co tam mas, ked chce tvoje auto, je jeho :wink:
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: Softclose - (ne)vyhody

Piatok, 1. Apríla 2016, 22:23

Ja si tiež myslím, že VAM nie je neprekonateľný......aj sám starý Vamoš povedal kamošovi, keď mu montovali VAM, že nejaký fachman by to dal, len by to trvalo strašne dlho.
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Softclose - (ne)vyhody

Sobota, 2. Apríla 2016, 07:33

Ved tu nikto netvrdil, ze sa to vobec neda prekonat... :roll:
piseme len, ze zatial sa nikomu nepodarilo to v realnych podmienkach dat, teda ze auto s VAMom este nezmizlo...
Ja myslim, ze zlodej (jedno ci profik alebo amater) potrebuje auto na ulici spojazdnit co najrychlejsie a nie srat sa hodiny s kablovanim... Pri VAMe mu nepomoze ani citacka kodov, ani vymena RJ ani nic podobne.... tato debata zacala o tom, ci ficurky ako keyless entry (comfort acces) a pod. ulahcuju zlodejom pracu, z tohto hladiska je VAM myslim dobrou ochranou.
Kazdy system je "prekonatelny", ak auto nalozia na odtahovku a odvezu...to by ten autak musel byt pribetonovany k ceste alebo priviazany ku kandelabru :mrgreen: :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
smith666
Príspevky: 544
Registrovaný: 5.5.2014
Auto: F11 530xd 190kW
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: in the air

Re: Softclose - (ne)vyhody

Pondelok, 4. Apríla 2016, 07:52

Chlapi čo mi to montovali vraveli, že zlodej by potreboval mať auto s VAMom v dielni a trvalo by mu tak 2 týždne kým by ho uviedol do pôvodného stavu.
Takže na ulici nehrozí. Každá VAM krabička je unikátna a nedá sa použiť z druhého auta. Stalo vy sa iba to, že by sa vybili aj poistky a auto by bolo už úplne nepojazdné.
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Softclose - (ne)vyhody

Pondelok, 4. Apríla 2016, 08:29

smith666 napísal:
Každá VAM krabička je unikátna a nedá sa použiť z druhého auta. Stalo vy sa iba to, že by sa vybili aj poistky a auto by bolo už úplne nepojazdné.

Smith, myslis ze by to odniesli iba poistky...?!
Ja som to pochopil tak, ak by som zamenil "krabicky" z ineho auta, moze to odpisat aj RJ... ale mozno som to nepochopil spravne... :-k
 
Užívateľov profilový obrázok
smith666
Príspevky: 544
Registrovaný: 5.5.2014
Auto: F11 530xd 190kW
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: in the air

Re: Softclose - (ne)vyhody

Pondelok, 4. Apríla 2016, 11:06

Neviem či aj RJ. To mi nepovedali.
Predávam ďalej len to čo som nakúpil :?
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Softclose - (ne)vyhody

Pondelok, 4. Apríla 2016, 13:34

Hej mas pravdu, overoval som si to, odnesu to poistky...
inak bolo mi povedane, ze je cca 160t moznych kombinacii v ramci zapojenia, takze metodou skusania pokus-omyl sa system prekonat neda...
uvedenie do povodneho stavu trva ludom, ktori to montovali udajne 5 hodin (ale ti dokonale poznaju system)... neznaly clovek by to asi ani demontovat nevedel, lebo nevie, kde co a ako je zapojene....
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 3 neregistrovaní