... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
eniac
Autor témy
Príspevky: 282
Registrovaný: 24.6.2011
Auto: E91 330xd M-Paket
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Chyba vyklopenia spätného zrkadla

Štvrtok, 30. Júla 2015, 06:55

Čaute

Dúfam že nevytváram duplicitnú tému, ale nikde v e90 sekcií som nič podobné nenašiel.

Dnes ráno som prišiel ku autu (zrkadlá boli sklopené), dotykom ruky som dvere sa otvoril a zrkadlá sa vrátili do normálnej polohy, ale na strane vodiča otváranie pokračovalo a zrkadlo ostalo úplne vytočené dopredu. Tak som opäť vystúpil von a zamkol aby sa zrkadlá sklopili a znovu vyklopili a už to bolo v poriadku.

Viete mi povedať či je tento problém normálny a prečo sa to vlastne stalo? Tam nie sú nejaké dorazy alebo niečo podobné? Alebo nejaký dorazový spínač? Na internete som našiel tento ako postup opravy:
When the mirror is extended all the way (to the incorrect position) and the other mirror is in its proper position, take your hand and pull the incorrect mirror all the way back in to the folded in position. Then press the button to fold the mirrors in. Press the button again and the mirrors should both reset to the proper folded out position.

Neviem či je to dlhodobé riešenie, mal niekto s týmto problém a čo presne spôsobilo túto poruchu?
Súčasnosť: E91 330d x-drive 2006 M-Paket
Ex1: E46 330xd Touring 2003
Ex2: E46 320i 1999

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných