... všetko o BMW ...

Bolo nájdených 2998 zhôd

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 200
od ROKI49
Piatok, 19. Júna 2026, 12:09
Fórum: BMW 3 - F30, F31, F34
Téma: Prechod z F31 na G21 LCI – M-paket podvozok
Odpovedí: 7
Zobrazení: 528

Re: Prechod z F31 na G21 LCI – M-paket podvozok

ak myslis letne, tak sa vyjadrit neviem, no ja som mal na aute od vyroby zimne 17ky runflaty, pirelli sottozero, otrasna pneu :)
od ROKI49
Streda, 17. Júna 2026, 06:49
Fórum: BMW 3 - F30, F31, F34
Téma: Prechod z F31 na G21 LCI – M-paket podvozok
Odpovedí: 7
Zobrazení: 528

Re: Prechod z F31 na G21 LCI – M-paket podvozok

Gckovy podvozok mi pride celkovo lepsi co sa tyka nejakeho tlmenia nerovnosti oproti Fku, hoci mam adaptivny. No najvacsi rozdiel su pneumatiky, runflaty treba dat do riti. Mal som na dojazdenie zimne 17ky runflaty na zadnej naprave a bolo to jak kamen. Klasicke 17ky a budes podla mna uplne spokojny...
od ROKI49
Štvrtok, 26. Februára 2026, 07:13
Fórum: BMW pokec
Téma: D4 BA Zlate piesky
Odpovedí: 6
Zobrazení: 2517

Re: D4 BA Zlate piesky

Idealne ist dole na Bernolakovo (ako je ten mekac) a za Ivankou je spraveny pripajac na D4 zo starej Seneckej.
od ROKI49
Piatok, 6. Februára 2026, 07:34
Fórum: BMW pokec
Téma: Prémiová nafta a aditíva
Odpovedí: 29
Zobrazení: 15019

Re: Prémiová nafta a aditíva

Papier znesie vela. Keby to podlozili nejakym testom v nestrannom labaku tak som ticho, takto mi to pride ako z teleshopingu.
od ROKI49
Utorok, 11. Novembra 2025, 16:05
Fórum: BMW pokec
Téma: Politika a ine sr*cky
Odpovedí: 6380
Zobrazení: 611835

Re: Politika a ine sr*cky

No neviem, ked chcem uprimne pomahat, tak o tom nepotrebujem rozpravat a flexit tu s darovanim krvi, je celkom usmevne. Snad to teda robis ozaj z presvedcenia a nie ako polovica ludi kvoli tomu, ze ma volno z prace a gastrac na obed.
od ROKI49
Pondelok, 10. Novembra 2025, 12:17
Fórum: BMW pokec
Téma: Politika a ine sr*cky
Odpovedí: 6380
Zobrazení: 611835

Re: Politika a ine sr*cky

Ved robis v letectve, tak napis, kde sa to do tych lietadiel montuje. Aj ked chapem, ze tymto sviniam asi perly hadzat nechces a je to asi aj zbytocne, lebo na teba vytiahnu mlcanlivost, alebo whatever.
od ROKI49
Piatok, 7. Novembra 2025, 11:16
Fórum: BMW pokec
Téma: sukromne spravy-odoslanie
Odpovedí: 12
Zobrazení: 3639

Re: sukromne spravy-odoslanie

tak si zaloz temu vo fore F30 a nie sa pytat v teme o odosielani sukromnych sprav.
od ROKI49
Piatok, 7. Novembra 2025, 11:03
Fórum: BMW pokec
Téma: sukromne spravy-odoslanie
Odpovedí: 12
Zobrazení: 3639

Re: sukromne spravy-odoslanie

ja sa pytam preco zrovna tato mrtva 15 rocna tema?
od ROKI49
Utorok, 9. Septembra 2025, 18:35
Fórum: BMW pokec
Téma: Politika a ine sr*cky
Odpovedí: 6380
Zobrazení: 611835

Re: Politika a ine sr*cky

pocuj xener, z tej tvojej stylizacie a ako je kazdy, kto s tebou nesuhlasi hned progresivec, ze ty dost sledujes sudruha Blahu?
od ROKI49
Utorok, 9. Septembra 2025, 13:22
Fórum: BMW pokec
Téma: Politika a ine sr*cky
Odpovedí: 6380
Zobrazení: 611835

Re: Politika a ine sr*cky

a s tymto argumentom vzdy skonci debata :D :D Liberalny progresivec, aj vies co tie slova znamenaju, ci proste je to in na hlavnych spravach, tak to pouzivas?
od ROKI49
Štvrtok, 4. Septembra 2025, 12:09
Fórum: BMW pokec
Téma: Politika a ine sr*cky
Odpovedí: 6380
Zobrazení: 611835

Re: Politika a ine sr*cky

voMacK napísal:
hladas odpovede vCHATGPT
Nezabudaj pisat, ze je to liberalna CHATGPT, nefalsovany progresivny produkt, inak to nema ten spravny prijebany cveng
od ROKI49
Štvrtok, 4. Septembra 2025, 07:41
Fórum: BMW pokec
Téma: Politika a ine sr*cky
Odpovedí: 6380
Zobrazení: 611835

Re: Politika a ine sr*cky

Aha, takze cielene hras blbeho, diky za odpoved.
od ROKI49
Štvrtok, 4. Septembra 2025, 06:13
Fórum: BMW 5 - F10, F11, F07 GT, G30, G31
Téma: F10 190kw xdrive problem
Odpovedí: 172
Zobrazení: 56452

Re: F10 190kw xdrive problem

Konecne to mozes ist dat spravit :D
od ROKI49
Štvrtok, 4. Septembra 2025, 06:13
Fórum: BMW pokec
Téma: Politika a ine sr*cky
Odpovedí: 6380
Zobrazení: 611835

Re: Politika a ine sr*cky

xener napísal:
napriklad ukrajina :)
Odkedy je Ukrajina v EU? Nerozumies tej Vomackovej otazke, ci len cielene hras blbeho?
od ROKI49
Utorok, 22. Júla 2025, 18:40
Fórum: BMW pokec
Téma: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.
Odpovedí: 9611
Zobrazení: 1350260

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Tak ten argument s filtrami, okey berem, ale wtf, tam boli filtre z 2007, to uz je celkom pici :D Kozu som dokazal pozerat asi 5 minut, doslo mi, ze je to taky hlupy debilcek, ale ok, vie, co treba robit pre sledovanost a to robi. Mne ten styl nesedi a irituje ma. To, ked som zazrel dakde, ze robi v...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 200