... všetko o BMW ...

Moderátori: MT-SPEEDY, Kraken

banner

Užívateľov profilový obrázok
jararak
Autor témy
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský

bmw multimedia a ine

Štvrtok, 27. Júna 2019, 09:49

V ponuke bude toho viac, budem sa snazit to nejak sformulovat, niektore dielu su zdielane, ine su len pre uvedene vozidlo a zabudol som doplnit model kde to este sedi, troska sa mi tu toho nahromadilo. nieje problem dohodit foto.

E90/1/2/3 CIC
v ponuke je cic display, ovladac, samotne cic s najnovsim softwarom a mapami zapadnej europy 2019-2, predny panel s vyrezom na ovladanie vyhrevu, cena za tuto sadu je 700e

viem dodat sadu list v alcantare, s 3kolorovym presivanim pre sedan 300e

e90 CCC
v ponuke je CCC display, ovladac, CCC jednotka obsahujuca najnovsi software, predny panel s vyrezom na ovladanie vyhrevu, testovana par hodin, kopie najnovsich map europy 2019 300e

e70 CIC
v ponuke je cic display, ovladac, samotne cic s najnovsim softwarom a mapami zapadnej europy 2019-2, predny panel, cena za tuto sadu je 700e

f01,f10,f11 CIC
v ponuke je cic display, ovladac, samotne cic s najnovsim softwarom a mapami zapadnej europy 2019-2, cena za tuto sadu je 700e

vsetky navigacie su funkcne, testovane niekolko hodin na BENCHy, po dohode budu mat lifetime kod na aktualizaciu na vase VIN cislo, viem ich po dohode aj namontovat, popripade ponuknem ako retrofitny kit, viem dodat kabelaz potrebnu na nainstalovanie (LVDS kabelaz, usb port, etc), taktiez pre CIC viem nahrat podla potreby SK/CZ jazyk.

Fseries Combox (nepasuje do Eseries)
s telematic aj bez - v pripade zeby ste radi na vasom aute pred 2011 rokom vyroby mali hudbu cez bluetooth (tzv A2DP), popripade viem bluetooth aj kompletne domontovat. 150e

Mulf2High (vsetko novsie od e60, kde je optika), bluetooth modul s podporou usb pripojenia (moznost pripojit na vsetky navigacie, popripade radio profesionionl, bohuzial radio business nie) 150

Tempomat e90/1/2/3, ponuka je hlavne pre 4 valce (SZL) 100e, samozrejme to viem aj namontovat a nakodovat

f30/1/2/3/4/6 Zakladne budiky z dizlu, bez HUD
virginizovane, maju 0km, ziadne vin, nieje problem prehodit do auta pri poruche vasich.

Fseries Champ, mam 3 kusy, jeda je s navigaciou (move), jedna ma bluetooth, tretia je len radio. viem dodat display ako pre f10 tak aj f30.

f10/1 dsc riadiaca jednotka s pumpou
bmwcoding.sk
bmw maps 2019
cic sk/cz

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní