... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
lukaspcolka
Autor témy
Príspevky: 27
Registrovaný: 27.4.2011
Auto: BMW 525d touring
Kraj: Prešovský

e61 pokazeny zamok na dverach

Streda, 7. Augusta 2013, 15:21

Zdravim vas tak ked ze mi nefunguje dialkove na kluci tak som odomykal auto klucom pred tyznom ked som isiel odomknut tak mi tam v zamku nieco puklo,,, a teraz sa mi kluc nevracia do zvislej polohy proste ked idem odomknut tak mi kluc ostava otoceny v zamku a stahuju sa mi okna musim sam ho vratit naspat a tak ho mozem vytiahnut,, tak som sa vas chcel opytat ci mi niekto nevie poradit co s tym je ?? co tam mohlo puknut ?? ci sa to da opravit alebo kolko by stal cely novy zamok ??
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7487
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: e61 pokazeny zamok na dverach

Streda, 7. Augusta 2013, 18:20

lukaspcolka napísal:
Zdravim vas tak ked ze mi nefunguje dialkove na kluci tak som odomykal auto klucom pred tyznom ked som isiel odomknut tak mi tam v zamku nieco puklo,,, a teraz sa mi kluc nevracia do zvislej polohy proste ked idem odomknut tak mi kluc ostava otoceny v zamku a stahuju sa mi okna musim sam ho vratit naspat a tak ho mozem vytiahnut,, tak som sa vas chcel opytat ci mi niekto nevie poradit co s tym je ?? co tam mohlo puknut ?? ci sa to da opravit alebo kolko by stal cely novy zamok ??

byt tebou tak hlavne riesim to dialkove, sak to je uz co otvarat bavorak klucom :D

cely novy zamok cca 120eur, ale na toto by som sa asi fakt vykaslal a poriesil to dialkove, ved otvaranie auta klucom je len nudzovka, ktoru pouzijes mozno 10x za zivot toho auta, takze ak je problem len to, ze ten klucik musis sam vratit naspat, neriesil by som to...
 
lukaspcolka
Autor témy
Príspevky: 27
Registrovaný: 27.4.2011
Auto: BMW 525d touring
Kraj: Prešovský

Re: e61 pokazeny zamok na dverach

Streda, 7. Augusta 2013, 18:56

no jasne skusal som sam nieco s tym dialkovym a nepodarilo sa mi nic,, momentalne niesom s autom doma tak ze to nemozem riesit teraz ale ked pridem domov tak pojdem do BMW servisu nech mi spravia to dialkove,, lebo ako vravis otvarat bavorak klucom to je na p...
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7487
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: e61 pokazeny zamok na dverach

Streda, 7. Augusta 2013, 19:00

lukaspcolka napísal:
no jasne skusal som sam nieco s tym dialkovym a nepodarilo sa mi nic,, momentalne niesom s autom doma tak ze to nemozem riesit teraz ale ked pridem domov tak pojdem do BMW servisu nech mi spravia to dialkove,, lebo ako vravis otvarat bavorak klucom to je na p...

budes mat zateceny ten modul v 5. dverach
 
lukaspcolka
Autor témy
Príspevky: 27
Registrovaný: 27.4.2011
Auto: BMW 525d touring
Kraj: Prešovský

Re: e61 pokazeny zamok na dverach

Streda, 7. Augusta 2013, 19:11

PeqpeK napísal:
budes mat zateceny ten modul v 5. dverach


nevies kolko ma to bude stat ?? aspon priblizne
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7487
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: e61 pokazeny zamok na dverach

Streda, 7. Augusta 2013, 20:01

lukaspcolka napísal:

nevies kolko ma to bude stat ?? aspon priblizne

no podla mna tak jeden vikend ta to stat bude :))

pozri sem
bmw5-e60-e61/e61-oprava-anteny-v-prechode-v-piatych-dverach-t38077.html?hilit=oprava%20anteny%20e61

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných