... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Borisss

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Piatok, 10. Mája 2013, 03:20

S vami musi byt radost cestovat.
Poniektori tu nadavate na fabie, no uchadza vam pointa, ze 10 rocne auta za cca 15 tisic € tiez nepatria do kategorie uber.

Neberte to ako kritiku, skor ako nieco, nad cim by bolo dobre porozmyslat. Dobre vztahy su predsa dolezitejsie :wink:
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Piatok, 10. Mája 2013, 05:19

Nesuhlasim - zober si ze nova bezna Fabia ma mensiu vybavu nez 10-15 rocne BMW. Cize v tomto je urcite BMW "über" Fabia.
 
Pežot

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Piatok, 10. Mája 2013, 05:51

Aj tak je to kopa plechov, ku ktorej mame citovy vztah :lol:

A to som uz pochopil, preto sa nijako nerozculujem v 5er. Takcitak to kazdy tyzden vysavam a upratujem. Vozim len seba, priatelku a obcas kolegovcov do prace. Nevzrusujem sa uz nad nicim. :D
 
Jok3er
Príspevky: 553
Registrovaný: 17.12.2010
Auto: malotraktor
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Piatok, 10. Mája 2013, 12:51

treba povedat k tomu, ze ako sa o auto staras a aky poriadok si v nom nastolis - tak potom to auto aj vyzera
u mna sa nesmelo fajcit a trusit ani vo favorite - proste som sa staral o kazde auto aj o tie hrče čo boli pred BMW... :wink:
a tie auta podla toho aj vyzerali...
 
Užívateľov profilový obrázok
Wanted
Príspevky: 809
Registrovaný: 26.9.2011
Auto: 5 metrova pi*ovina
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: NZ

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Pondelok, 13. Mája 2013, 12:29

Nemam rad otazky:
"Kolko to zere?" a nasledovane oscarovou
"Naco ti take auto je?"

A nerad vozim 3 ludi vzadu (dovolim to iba naozaj v pripade krajnej nudze) lebo mam potom permanentne okopany stredovy tunel, pripadne sa mi uz stalo, ze mi aj plasty dolamali...
E60 https://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-aut/lci-edition-t121863.html
E32 DC58865
ex: E30 M20B20
Yo´ mama is so fat, when she walked by the TV, I missed 3 episodes!...
 
londonh
Príspevky: 82
Registrovaný: 9.6.2012
Auto: F10 520d
Kraj: Zahraničie

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Pondelok, 13. Mája 2013, 13:03

Wanted napísal:
Nemam rad otazky:
"Kolko to zere?" a nasledovane oscarovou
"Naco ti take auto je?"

A nerad vozim 3 ludi vzadu (dovolim to iba naozaj v pripade krajnej nudze) lebo mam potom permanentne okopany stredovy tunel, pripadne sa mi uz stalo, ze mi aj plasty dolamali...


Pripadne "Ten servis musi stat majland" , vacsinou od vodicov Kie, ktori platia 300 eur za servisnu prehliadku
F10, 520d, r2012 Citrinschwarz
E46, 316i Compact, r2002 Grey Green
Opel Antara r. 2011 Калуга моя любовь
 
Užívateľov profilový obrázok
Kwaky
Príspevky: 271
Registrovaný: 5.1.2011
Auto: 2013 BMW F13 640i
Kraj: Trnavský

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Pondelok, 13. Mája 2013, 13:30

Wanted napísal:
Nemam rad otazky:
"Kolko to zere?" a nasledovane oscarovou
"Naco ti take auto je?"

A nerad vozim 3 ludi vzadu (dovolim to iba naozaj v pripade krajnej nudze) lebo mam potom permanentne okopany stredovy tunel, pripadne sa mi uz stalo, ze mi aj plasty dolamali...


Úplne moje slová !! "no na kokot baraní mi je také auto" -> je vždy moja odpoveď.. je to pre mňa záľuba, nemám auto kôli tomu aby ma celé zajebané doničené a neviem aké niekam odviezlo, ale hlavne pre to lebo ma to baví.
2012 AUDI A7 3.0 BiTDI S-Line - Ex
F01 730d mod. 2012 - Ex
E65 745i - Individual - Ex
E39 528i ///M - Ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Dendo
Príspevky: 1300
Registrovaný: 18.5.2011
Auto: E30 325i
Kraj: Bratislavský

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Pondelok, 13. Mája 2013, 13:36

Aaaano to je snad najcastejsie omielana otazka :D spotreba, a potom to pride : "ah boze ved to davat cele vyplaty len na benzin, moja nafticka jazdi za 5,5L a aj to je este vela" ... Takito ludia skratka asi nikdy nepochopia radost zo zvezenia sa v aute s benzinovym motorom nad obsah 2.0 a s vyssim poctom valcov ako 4. Ale kazdy sme nejaky :)
Dorifto, repairo, dorifto. The way of the sideways samurai!
E30 M52B25DET
Obrázok
 
londonh
Príspevky: 82
Registrovaný: 9.6.2012
Auto: F10 520d
Kraj: Zahraničie

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Pondelok, 13. Mája 2013, 14:11

Ludia zvyknut mat ten jediny a spravny nazor na vsetko. Vacsinou su to ludia, ktori
1) nedaju 30 EUR na benzin ked potrebuju kupit vec za 400 EUR v Bratislave, takze ja zabijem hodinu v IKEA, nalozim ich pojebane skrine do auta a dostanem picung, ze do ich octavie sa toho zmesti aj tak 2x viac. "Dik, mas u mna pivo" na konci a sme vybaveni :)
2) jazdia na 70 tisicovom aute, ktore zaplatil apenko a ked vezu niekoho 3 kilometre do kina tak potrebuju skladacku po 2 eura na benzin, lebo v 27 rokoch "sa este hladaju a nevedia co by chceli v zivote robit = bez prijmu"
3) Ludia, ktori tu Fabiu z garaze nevytiahnu, lebo by sa mohla zaspinit/pokazit/prejst magick hranicu 10000km po 3 rokoch

- na vybavu = "A keby si bol dolozil 2 tisicky mas kozu, a tu 3 tisicky a mas henten motor" Vozim sa v tom co mi dovolia moznosti, keby som tie 3 tisicky zbytocne mal, tak by som ich tam dal... Ludia zvyknut rozmyslat geometricky, ze ked mozes mat auto za 30 tisic tak potom dalsich 20 uz je malina :). Zrejme existuje nejaky bankomat niekde, o ktorom neviem, kde sa preukazes ze mas 30 tisic a potom ti to zacne davat peniaze zadarmo

- na farbu - Biela = "Kokooooot, to bude furt zajebane" , Cierna "vid. Biela", strieborna = "taku farbu mas dnes kazda Dacia, to si preco taku kupil...

- na benzin, ktory tankujm = "Cotijebe na Shellke, sak v Tescu to je o 3 centy lacnejsie" //btw dnes som bol nuteny tankovat v TN v Tescu a cotijebe 1,45? Shellka mala za 1,41"//
- No a krali vsetkych odbornikov su ludia co funguju ako TPM a ked zastavim tankovat on vystupi, najebe mi kompresor na kolesa a komplet mi rozjebe tlaky v pneu, lebo som to vraj mal makke. Nevie ake mam pneu, nevie ake tlaky tam maju byt, zrejme existuje nejaka univerzalna hodnota na veku nadrze, napisana tajnym atramentom, ktori vidia len kokoti. Takychto ludi som uz zazil dvoch, a oboch som mal na tej pumpe uprostred nemeckej dialnice nechat, aby museli vyfajcit estonskeho kamionistu aby ich odviezol domov.
F10, 520d, r2012 Citrinschwarz
E46, 316i Compact, r2002 Grey Green
Opel Antara r. 2011 Калуга моя любовь
 
Užívateľov profilový obrázok
Didymus
Príspevky: 945
Registrovaný: 23.6.2011
Auto: E63 630i
Kraj: Bratislavský

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Pondelok, 13. Mája 2013, 14:18

londonh dik za sprijemnenie poobednej kavy :D :thumbup: :thumbup: :thumbup:

V zasade uplna pravda :)
EX - BMW E90 320d
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Slavino
Príspevky: 753
Registrovaný: 2.10.2012
Auto: F31LCI 320xDrive
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Pondelok, 13. Mája 2013, 14:27

Didymus napísal:
londonh dik za sprijemnenie poobednej kavy :D :thumbup: :thumbup: :thumbup:

V zasade uplna pravda :)


pekne vyjadrene,aj ja som sa dost pobavil :)) tak isto suhlasim s tym co pise Wanted a Jok3er...ako z mojej vlastnej hlavy...mojej drahej polovicke to tiez chvilu trvalo kym pochopila slovo zaluba,ci vasen...teraz uz aspon neopinda za kazde euro co miniem na auto,len sa usmeje :)) to ma povolene...zhrniem to aby som nebol moc OT,najradsej jazdim sam :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Le Gend
Príspevky: 893
Registrovaný: 31.1.2010
Auto: 250 ciernych ponikov
Kraj: Košický

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Pondelok, 13. Mája 2013, 14:27

Denedavna bola v oblube ludova mudrost: "Ta to za taky objem budes platit drahu poistku !" a az potom nasledovalo to o vysokej spotrebe a nakoniec, ze preco ne Oktavia, ked ma najvecsi kufor..
 
Užívateľov profilový obrázok
Didymus
Príspevky: 945
Registrovaný: 23.6.2011
Auto: E63 630i
Kraj: Bratislavský

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Pondelok, 13. Mája 2013, 14:34

Tiez som si musel prejst par poznamkami od rodicov, kedze som si toto auto kupoval sice z vlastnych penazi, ale v 22 rokoch, co je docela skoro. Ale ja ich celkom chapem, vyrastali v inej dobe, cierne BMW bolo vzdy znakom mafie, cestnych piratov, draheho servisu, velkej spotreby, velkeho vykonu atd atd :) Ale ked pochopili, ze to taka raketa nie je a tiez je to len obycajna stredna trieda tak to prekusli.

Co ja najviac nemam rad a uplne sa tomu vyhybam je viest 4 ludi, kedze mi dost klesne auto a sucham tie velke betonove retardery a vseobecne sa necitim dobre, ked niekto kuka cez stred.
EX - BMW E90 320d
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Simpson
Príspevky: 1457
Registrovaný: 2.12.2008
Kraj: Košický
Bydlisko: KE

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Pondelok, 13. Mája 2013, 14:42

Le Gend napísal:
Denedavna bola v oblube ludova mudrost: "Ta to za taky objem budes platit drahu poistku !" a az potom nasledovalo to o vysokej spotrebe a nakoniec, ze preco ne Oktavia, ked ma najvecsi kufor..


o velkosti octavie by sa dalo rozpravat, minule som sedel vzadu v octavke II. a hlavu som mal zapretu o strop, pritom mám normálnu výšku 185cm....


Didymus napísal:
vseobecne sa necitim dobre, ked niekto kuka cez stred.


Toto priam nenávidím, keď mi niekto zozadu pozerá na prístrojovku a pičuje do mňa za rýchlosť a za kokotiny, najlepší su takí, čo nemajú pritom ani vodičák
 
Užívateľov profilový obrázok
fafa111
Príspevky: 1093
Registrovaný: 2.5.2011
Auto: E36 320i coupe
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Vranov nad Topľou

Re: Čím vás vytáčajú pasažieri vo vašich autách?

Pondelok, 13. Mája 2013, 17:27

Este celkom dobra finta je ked vsetci vzadu nastupuju cez jedny dvere (aj v coupe, hoci sofer ochotne vystupi) a potom ten stredny ma nohy na tom kardanovom tunele. :D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných