... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Misto
Autor témy
Príspevky: 52
Registrovaný: 28.11.2012
Auto: BMW 320d E91
Kraj: Trenčiansky

Nefukcna klima

Pondelok, 29. Apríla 2013, 22:13

Zdravim vsetkych. Oteplilo sa a mam najnovsi problem s klimou. Minuly tyzden som si vsimol, ze akosi nefunguje, tak som siel na doplnenie. Este tam cosi bolo, tak mi ju doplnili. A teraz 8 dni potom som siel prevetrat auto a klima zasa nesla.
Cize pravdepodobne chladivo niekde unika, ale bude to zrejme pomalsi unik, lebo po 3 dnoch od naplnenia klima este sla. Bohuzial neskusal som to kazdy den.
Vie mi niekto poradit ako postupovat dalej, pripadne nepoznate nejaky servis, kde sa podobny vecami zaoberaju? Najlepsie okolie TN, NM, PN, TT. Dakujem
 
dibarbora
Príspevky: 158
Registrovaný: 22.1.2013
Kraj: Žilinský

Re: Nefukcna klima

Utorok, 30. Apríla 2013, 12:40

Lokalizovat unik by mal vediet kazdy servis s vybavenim na plnenie klimatizacii. Princip je jednoduchy, system sa natlaci farbiacim plynom a uz sa len caka na ktorom spoji, pripadne prvku klimatizacie sa obajvi farebna stopa.
 
Užívateľov profilový obrázok
Misto
Autor témy
Príspevky: 52
Registrovaný: 28.11.2012
Auto: BMW 320d E91
Kraj: Trenčiansky

Re: Nefukcna klima

Utorok, 30. Apríla 2013, 21:18

Uz som nieco zistil. Praveze to nerobi kazdy servis, co plni klimu. Nie kazdy ma farbivo alebo nejaky specialny plyn, ktory potom detekuju. Ale nasiel som jeden servis 10 km od domu. Stvrtok tam idem, tak uvidime.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných