... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

mmracing.sk
 
BAVARIA
Autor témy
Príspevky: 45
Registrovaný: 21.3.2009
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: brtaislava

nazdar,kto lakuje auta

Nedeľa, 21. Apríla 2013, 19:55

poradi mi niekto kto mi prelakuje kvalitne auto?dakujem
Naposledy upravil/-a BAVARIA v Pondelok, 22. Apríla 2013, 14:22, upravené celkom 1 krát.
 
rancsodavid
Príspevky: 579
Registrovaný: 28.3.2012
Auto: lancia kappa 2,4jtd
Kraj: Nitriansky

Re: nazdar

Nedeľa, 21. Apríla 2013, 20:04

ked upravis nazov temy tak asi :evil: :evil: :evil:
 
Užívateľov profilový obrázok
Peters2
Príspevky: 415
Registrovaný: 12.9.2009
Auto: BMW e46 tour 999PS
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: nazdar

Nedeľa, 21. Apríla 2013, 21:05

super nazov temy, ozaj originalny :thumbup:
nazdar a co konkretne chces lakovat? cim lakovat? za kolko lakovat? kde? a hlavne preco.... ? :roll:
 
BAVARIA
Autor témy
Príspevky: 45
Registrovaný: 21.3.2009
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: brtaislava

Re: nazdar

Pondelok, 22. Apríla 2013, 14:21

cele auto chcem lebo mam na aute trosku skrabancov,a tak trochu tukancov

takze fuull servis hladam
 
Užívateľov profilový obrázok
Peters2
Príspevky: 415
Registrovaný: 12.9.2009
Auto: BMW e46 tour 999PS
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: nazdar,kto lakuje auta

Pondelok, 22. Apríla 2013, 18:49

a co tak dat len foliu? je toho teraz vsade ako nasrateho viac menej za par korun a rozne farebne kombinacie, aj povrchy... Lakovanie ta vyjde cca. 130e jeden diel na aute (aspon tu u nas jedneho poznam co berie tolko, pouziva uz vodou rieditelne farby, ale podla poziadaviek dokaze aj syntetiku streknut), cca. 1800euri cele auto, chces do toho tolko vrazit?
 
Užívateľov profilový obrázok
airbrushdoc
Príspevky: 188
Registrovaný: 26.9.2012
Auto: BMW E39 530D
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: nazdar,kto lakuje auta

Pondelok, 22. Apríla 2013, 19:20

folia prd pomoze, na dierky a skrabance sa to neprilepi, aj tak musi najprv tie opravit az tak lepit foliu, tak to naozaj radsej cele bachnut, len naozaj to vyjde dost, ta folia tiez nieje lacna. najlacnejsia je 20 eur za stvorak, karbon za 60 eur, poratat kolko stvorakov, tiez pekna suma vyskoci a lak tak ci tak sa musi opravovat. Mohol by som sa na to pozriet ale som z KE, takze dost daleko kvoli tomu vlacit auto. Vodove farby nejak neuznavam, drzia len pod lakom a pouzivaju sa len kvoli sprostym europskym normam , klasika je lepsia. Pri sucasnej roznorodosti farby aj tak treba auto cele strieknut zakladom ktory neutralizuje povodnu farbu aby nehrala s novou, mozno by stacilo vyspravit odrete miesta a nelakovat komplet, neviem lebo som to nevidel
Môj airbrush blog

Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Peters2
Príspevky: 415
Registrovaný: 12.9.2009
Auto: BMW e46 tour 999PS
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: nazdar,kto lakuje auta

Pondelok, 22. Apríla 2013, 19:36

airbrushdoc napísal:
folia prd pomoze, na dierky a skrabance sa to neprilepi, aj tak musi najprv tie opravit az tak lepit foliu, tak to naozaj radsej cele bachnut, len naozaj to vyjde dost, ta folia tiez nieje lacna. najlacnejsia je 20 eur za stvorak, karbon za 60 eur, poratat kolko stvorakov, tiez pekna suma vyskoci a lak tak ci tak sa musi opravovat. Mohol by som sa na to pozriet ale som z KE, takze dost daleko kvoli tomu vlacit auto. Vodove farby nejak neuznavam, drzia len pod lakom a pouzivaju sa len kvoli sprostym europskym normam , klasika je lepsia. Pri sucasnej roznorodosti farby aj tak treba auto cele strieknut zakladom ktory neutralizuje povodnu farbu aby nehrala s novou, mozno by stacilo vyspravit odrete miesta a nelakovat komplet, neviem lebo som to nevidel

prave to ze ked to clovek nevidi tazko sa to riesi cez pismenka na fore... Mozno to neni ani take doodierane, ak su len skrabance tak ta folia chyti v pohode, horsie uz nejake jamky od kamienkov ktore vidno, tak isto odleteny lak od kamienkov na kapote... takze tak :-({|=
 
BAVARIA
Autor témy
Príspevky: 45
Registrovaný: 21.3.2009
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: brtaislava

Re: nazdar,kto lakuje auta

Pondelok, 22. Apríla 2013, 21:28

foliu nechcem

farba je oxford green 2 metalic perlet

a chcem dat cele auto nastriekat,neni vela na tom ale chcem aby to bolo vsetko dokonale a nie jedna cast ina a druha zas ina,je tam este povodny lak nic nestriekane

a cena 1800e je prehnana troska moze mat 130e za kus ale ked sa strieka jeden kus ked cele auto je tam vyrazna zlava

my striekali jedny co robia original pre bmw co maju snimi zmluvu a 1800e nepytali ani za mercedes s

a chcem iba povrchne nalakovat,dvere z vnutra nie,ani kapotu z nutra nie proste len novy image mu nahodit
 
Užívateľov profilový obrázok
Peters2
Príspevky: 415
Registrovaný: 12.9.2009
Auto: BMW e46 tour 999PS
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: nazdar,kto lakuje auta

Utorok, 23. Apríla 2013, 20:00

BAVARIA napísal:
foliu nechcem

farba je oxford green 2 metalic perlet

a chcem dat cele auto nastriekat,neni vela na tom ale chcem aby to bolo vsetko dokonale a nie jedna cast ina a druha zas ina,je tam este povodny lak nic nestriekane

a cena 1800e je prehnana troska moze mat 130e za kus ale ked sa strieka jeden kus ked cele auto je tam vyrazna zlava

my striekali jedny co robia original pre bmw co maju snimi zmluvu a 1800e nepytali ani za mercedes s

a chcem iba povrchne nalakovat,dvere z vnutra nie,ani kapotu z nutra nie proste len novy image mu nahodit


no nic, tak si asi z lacneho kraja, potom uz jedine google, je tam toho dost:
http://www.lakovanie-aut.sk/index.php?site=lakovanie_aut
 
BAVARIA
Autor témy
Príspevky: 45
Registrovaný: 21.3.2009
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: brtaislava

Re: nazdar,kto lakuje auta

Streda, 24. Apríla 2013, 11:42

neni som z lacneho kraja a peniaze mam

ale tolko penazi isto nedam

ludia tu zarabaju 5e na hodinu a ja nedam nikomu tolko penazi 1800e to bi mal pekny zarobok farba 450e zo vsetkym a 1300e za robotu nech kazdy zabudne a nech sa zobudi

si na slovensku a nie v nemecku
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: nazdar,kto lakuje auta

Streda, 24. Apríla 2013, 13:24

a potrebuješ stiekať celé teda aj zvnútra alebo stačí len z vonka? farbu zriešiš cca za 150€, ďalšie veci k tomu dajme tomu okolo stovky, a šikovný lakoš to strekne za 500-600€, takže dokopy okolo 800€ by sa dalo, ale to hovorím o cenách napr. na východe, tu v BA je to 2x drahšie
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
BAVARIA
Autor témy
Príspevky: 45
Registrovaný: 21.3.2009
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: brtaislava

Re: nazdar,kto lakuje auta

Streda, 24. Apríla 2013, 16:26

len zvonku a ci som na vychode alebo na zapade cena rovnaka nebudem niekomu platit aby sa nabalil

co ten tu v ba je nieco viac ako ten na vychode?taky isty clovek ako vsade a mna nezaujma ze ma niekto drahy prenajom alebo nieco take podobne

tych 800e som ochotny dat
 
Užívateľov profilový obrázok
Peters2
Príspevky: 415
Registrovaný: 12.9.2009
Auto: BMW e46 tour 999PS
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: nazdar,kto lakuje auta

Streda, 24. Apríla 2013, 16:29

pochybujem ze farbu nariedis za 150e... teda vsetko co k tomu treba, lak, plnic, nejaky ten git... ale kludne si zavolaj do niektorej tej lakerne ktoru najdes na googli a informuj sa tam... A tu na fore konkretne v sekci E39 by sa mali riesit problemy okolo E39 a nie lakovanie auta, co je vseobecny pojem, tak ako ked tu niekto hlada pripravok na ocistenie diskov... Zbytocne sa tu zakladaju taketo temy!!!
 
Raymond
Príspevky: 3
Registrovaný: 5.5.2013
Auto: Alfa romeo 156
Kraj: Nitriansky

Re: nazdar,kto lakuje auta

Nedeľa, 5. Mája 2013, 21:29

Cawko BAVARIA my lakujeme auta prave teraz ideme lakovat jeden mercedes a mame toho hodne za sebou takze ked chces vieme sa dohodnut na velmi lakavej sume za kvalitnu pracu ale sme s okolia nitri s cim by si chcel striekat toho tvojho bavoraka?? s metalizou alebo akrylovou? a je velmi poskodený?? Ked chces tak t mas na mna cislo a dohodnem to cez telefon 0917 391 507 cena za diel by bola 75€ a vieme sa dohodnut este na cene.
 
BAVARIA
Autor témy
Príspevky: 45
Registrovaný: 21.3.2009
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: brtaislava

Re: nazdar,kto lakuje auta

Pondelok, 6. Mája 2013, 11:10

nie je moc dojebany,len chcem novy lak samozrejme ze su tam male bodky a nerovnosti,je to povodny lak este,a je tam metaliza perlet,vo dverach a ine casti nechcem striekat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných