... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Lesky
Autor témy
Príspevky: 114
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: BMW e61 530 xD 2006
Kraj: Bratislavský

Re: BMW 535D / 530D E60

Pondelok, 25. Marca 2013, 22:19

Ja sa s kupou neponahlam, radsej sa nebudem hrat s ohnom a brat auto ktore sa mi nepozdava. Pockam mesiac, mozno zoberem trojku coupe alebo pride lepsia 535, clovek nikdy nevie
BMW 530xD 170kW 2006 e61
Volvo S40II 2.0TDi 2004 100kW - ex
 
gabikh
Príspevky: 807
Registrovaný: 30.9.2012
Auto: 535d e60, F07 530xd
Kraj: Prešovský
Bydlisko: SABINOV

Re: BMW 535D / 530D E60

Utorok, 26. Marca 2013, 00:20

len nezabudaj ze auta si treba ist pozriet nielen na fotkach z toho moc nevycitas ...
Lesky napísal:
Ja sa s kupou neponahlam, radsej sa nebudem hrat s ohnom a brat auto ktore sa mi nepozdava. Pockam mesiac, mozno zoberem trojku coupe alebo pride lepsia 535, clovek nikdy nevie
 
PSnoopy363
Príspevky: 185
Registrovaný: 16.12.2012
Auto: BMW 530xd E60 LCI
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Bušince

Re: BMW 535D / 530D E60

Utorok, 26. Marca 2013, 12:45

[quote="gabikh"]len nezabudaj ze auta si treba ist pozriet nielen na fotkach z toho moc nevycitas ... [quote="Lesky"]


Bingo! Trafil si na koreň veci! :) takto by mal rozmýšľať človek, ktorý chce kúpiť vozidlo :)
 
biggiejr
Príspevky: 152
Registrovaný: 19.2.2012
Auto: BMW,e61-525d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Prešov

Re: BMW 535D / 530D E60

Utorok, 26. Marca 2013, 17:46

Ocove auto vyzeralo na fotkach ako crep, lebo bolo iba zasrate. Trocha sa splachlo vodou a nepoviem ze je to cukrik ale rozhodne to bola velmi dobra kupa, auticko ide jak ma :bmwball:
 
PSnoopy363
Príspevky: 185
Registrovaný: 16.12.2012
Auto: BMW 530xd E60 LCI
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Bušince

Re: BMW 535D / 530D E60

Streda, 27. Marca 2013, 09:58

biggiejr napísal:
Ocove auto vyzeralo na fotkach ako crep, lebo bolo iba zasrate. Trocha sa splachlo vodou a nepoviem ze je to cukrik ale rozhodne to bola velmi dobra kupa, auticko ide jak ma :bmwball:



jj...taliani konzervujú autá v špine...:D ale pod špinou sú dosť často aj cukríky :)
 
biggiejr
Príspevky: 152
Registrovaný: 19.2.2012
Auto: BMW,e61-525d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Prešov

Re: BMW 535D / 530D E60

Streda, 27. Marca 2013, 12:05

PSnoopy363 napísal:


jj...taliani konzervujú autá v špine...:D ale pod špinou sú dosť často aj cukríky :)



Otec ma auto z nemecka ale princip ostava :lol:
 
PSnoopy363
Príspevky: 185
Registrovaný: 16.12.2012
Auto: BMW 530xd E60 LCI
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Bušince

Re: BMW 535D / 530D E60

Streda, 27. Marca 2013, 12:25

biggiejr napísal:


Otec ma auto z nemecka ale princip ostava :lol:


jaj..tak som si pomýlil..niekto tu písal, že jeho otec má tuším F07 z Talianska a že je v pohode...len už neviem kto to písal a myslel som si že to je tá istá osoba :D Inak špina celkom dobre konzervuje ako som si stihol všimnúť na niktorých autách..a súčiastkách..napríklad elektróny špina dokonale konzervuje :D
 
gabikh
Príspevky: 807
Registrovaný: 30.9.2012
Auto: 535d e60, F07 530xd
Kraj: Prešovský
Bydlisko: SABINOV

Re: BMW 535D / 530D E60

Štvrtok, 28. Marca 2013, 00:41

Ja som to bol :D a ano cukrik to je auto ma rok a pol,50t km, 3.0d xdrive, konfort sedacky vyhrievane vetrane, natacacie bixenony, bocne a cuvacia kamera, adaptivny podvozog, panorama,4 zo e klima, asistencia jazdy v pruhu adaptivny tempomat,biela koza, profinavigacka, tv a neviem co este a fakt ne to cukrik
PSnoopy363 napísal:

jaj..tak som si pomýlil..niekto tu písal, že jeho otec má tuším F07 z Talianska a že je v pohode...len už neviem kto to písal a myslel som si že to je tá istá osoba :D Inak špina celkom dobre konzervuje ako som si stihol všimnúť na niktorých autách..a súčiastkách..napríklad elektróny špina dokonale konzervuje :D
 
l.bily
Príspevky: 262
Registrovaný: 21.11.2011
Auto: BMW 630D xDrive G32
Kraj: Trnavský

Re: BMW 535D / 530D E60

Piatok, 29. Marca 2013, 19:30

Ono to nieje o krajinach z ktorych sa dovaza ale o ludoch ktory to dovazaju, kazdy chce mat auto s co najmenej km a to im predajcovia daju, takze vsetci by mali byt spokojny :D
 
Užívateľov profilový obrázok
andush
Príspevky: 162
Registrovaný: 3.2.2011
Auto: E60 530D
Kraj: Trnavský

Re: BMW 535D / 530D E60

Nedeľa, 31. Marca 2013, 15:58

biggiejr napísal:


Otec ma auto z nemecka ale princip ostava :lol:



chlapci aj tak 3/4 z vas ma auto z it pretoze cenaaaaa =D> =D> a ja tez! \:D/ \:D/
Naposledy upravil/-a andush v Nedeľa, 31. Marca 2013, 16:46, upravené celkom 1 krát.
Daj si 30 otčenášov! :D

ex Škoda 120L
ex Lancia kappa 2,4TDs
ex Škoda octavia kombi 2,0
ex Škoda octavia L&K 20V turbo
ex VW passat combi 1,9TDI
ex BMW E39 530D
ex Hyundai Terracan
ex VW Touran

BMW E60 530D
Volkswagen PASSAT 2.0TDI
 
biggiejr
Príspevky: 152
Registrovaný: 19.2.2012
Auto: BMW,e61-525d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Prešov

Re: BMW 535D / 530D E60

Nedeľa, 31. Marca 2013, 16:13

andush napísal:


chlapci aj tak 3/4 z vas ma auto it pretoze cenaaaaa =D> =D> a ja tez! \:D/ \:D/


nejak som nepochopil....asi som sa prejedol :D
 
Užívateľov profilový obrázok
boris_diesel
Príspevky: 323
Registrovaný: 4.8.2011
Auto: E91 320d
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: BMW 535D / 530D E60

Utorok, 2. Apríla 2013, 01:11

Takto večer/ ráno som si prečital tuto zaujimavu temu a ako obyčajne plnu emocii a vašne :mrgreen: celkom haluz-falus ....
Lesky aj ja si vyberám auto premyšlal som v podstate nad nasledujucimi vozidlami: E60 535d, E60 530d , E90 35d , E66 730d , E66 740d , E66 745d , X5 Xdrive35d a to je myslím všetko. Tento vyber sa konal mimochodom pri rozpočte cca 30 000 eur a podmienkach že to musi mat z vybavy head-up , Comfort seats , lichtpaket , velky displey , vyhrievanie predných sedačiek aj s vetraním , strešné okno , a potom už len drobnosti , počet najazdených km max 150 000. X5 som vyradil ako prvú pretože do 30 000 s poriadnou vybavou važne nenajdeš nič , jedine ak máš štastie - to sa mna netýka :mrgreen: . 745d 740d - pre sedmice som mal vždy obrovskú slabost , ale je priliš dlhá na to že 80% svojho času trávim v BA a nejak sa mi nechcelo investovat a živit 40/45d ... 730d bola zas na mna priliš slabá , preto u mna skončila aj ked občas provokatívne pozriem nejake individuali nech sa mi srdiečko roztrasie :D :) ... E90 35d- prečo nie toto? jeden jediný dvovod pre mna je malé :) aj ked tam 35d využiješ ovela viac ako v E60 vzhladom na vahu :D ... no a potom mi ostali dve vozidlá a vlastne tie dve s ktorými som aj začínal ... 530d a 535d , rovnako ako ty som čital cele dni fora , članky s netu , doteraz čitam na čo natrafim ,čo sa tyka tychto dvoch modelov, na BMW klube ... a tak som postupom času dospel k tomu že chcem nejaký nadštandart a tak som pristal pri 535d ktoru som si tak zamiloval že posledný rok aktivne sledujem individuali na mobile.de .. premyšlal som či predface alebo poface. A tu prichádza prvá rada odo mna pre teba ... určite ak možeš tak si prihod k rozpočtu ešte 5 tácov a za 20 000 už splašíš aj LCIčko možno zo slabšou vybavou ale je tam 286PS tak ako tu už ktosi písal je to vymakanejšie ostatne ako cele auto plus je vačšia pravdepodobnost že sa ti dojebe turbo na predfl ako pofl ... ešte ale spat ku mne ... auto idem kupovat niekedy okolo decembra tohto roku už som mal na mobile de vyhliadnute tri kusi a každý sa predal čiže druha rada odo mna určite ak budeš mat pocit že si si našiel to pravé utekaj na sa neho pozriet aj ked to je v KE ... dalšia vec strašne vela zaujimavých rád je tu ako prist na to že je auto napiču. Napríklad kdesi som čítal že E60 ak je v normálnom stave tak odchýlky lícovania su max 2-3 milimetre ... čiže na obhliadky treba nosit pravitko :mrgreen: dalšia vec neviem nakolko je to pravda ale to som tu tiež kdesi čital že počet najazdených km sa v E60 uklada aj do predneho svetla a iných častí auta ... ak je to pravda tak nielen že si podla toho možeš zistit či nemáš napriklad menený xenon (to by mohlo znamenat že je auto burane) ale samozrejme zistis aj pravost najazdených km... teraz ma tu asi ukamenuje pár ludí ale ak nemusíš auto z talianska nekupuj. Netvrdím že sa tam predávajú zle auta to vobec nie ale istota je istota a načo zbytočne riskovat? Budme všetci teraz k sebe uprimný že nieje nič lepšie ako nemecký dvochodca :mrgreen: ten na 35d važne nemá čo poškodit bude to pravidelne servisovat a nemusiš sa bat že ti na zadných sedačkách nejaký luigi klatil esmeraldu alebo že budeš mat v kufri par kvapiek sicilskej krvy ... okej ale dost sránd ... riešili sa tu nabehane km ... za mna: to je to iste ako s talianskom može byt E60 s 350 000 najazdena a bude ako nová lebo majitel mal na kvalitný servis a udržbu a miloval to auto zatial čo najdeš s 80 000 v dezolatnom stave ale opat načo riskovat? :mrgreen: myslím že si kdesi písal že si sa už dva krát popalil takže určite budeš davat pozor aj na toto ... neni na škodu sa pozriet ani na veci ktoré sice vobec nemusia zodpovedat udajom ktoré ta zaujimaju ale utvorí ti to možno nazor aj o majitelovi a samotnom aute čiže: stav interieru , krajina s ktorej majitel pochádza , servisná knižka a pod. tak isto si pozri všetky detiali na aute či neboli mene sklá sedačky atd atd atd čokolvek čo by ti mohlo vydat viac informacii o tom aute , zobrat to auto určite do BMW aby ti ho aj oni pozreli a dalšie veci ktore ale už najdeš v nakunej poradni a temam venujucim sa kupe bmw tu na fore ... ešte posledne čo ma napadá spíš si zoznam vecí čo si pri kupe chceš pozriet aby si na niečo nezabudol vypíš si to radšej všetko nech vieš čo máš skontrolovat budeš kludný ...
tot vsjo odo mna ... určite ma tu za pár vecí pár ludí zjebe a preto podotýkam že všetko čo som napísal je subjektívne :)))

EDIT: ešte ma napadlo napíš ludom čo maju 535d oni ti poradia najlepšie lebo vačšina nazorov čo som tu čital je takých ako ten moj "članky , články , články" :) načitaš toho dost ale v reali to bude iné..
 
Užívateľov profilový obrázok
boris_diesel
Príspevky: 323
Registrovaný: 4.8.2011
Auto: E91 320d
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: BMW 535D / 530D E60

Utorok, 2. Apríla 2013, 01:33

 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Re: BMW 535D / 530D E60

Utorok, 2. Apríla 2013, 08:43

Polpy, dobre som to pochopil, ze ty kupujes/vyberas uz 2 roky auto? :roll:
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
PSnoopy363
Príspevky: 185
Registrovaný: 16.12.2012
Auto: BMW 530xd E60 LCI
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Bušince

Re: BMW 535D / 530D E60

Utorok, 2. Apríla 2013, 13:27

Polpy napísal:
Takto večer/ ráno som si prečital tuto zaujimavu temu a ako obyčajne plnu emocii a vašne :mrgreen: celkom haluz-falus ....
Lesky aj ja si vyberám auto premyšlal som v podstate nad nasledujucimi vozidlami: E60 535d, E60 530d , E90 35d , E66 730d , E66 740d , E66 745d , X5 Xdrive35d a to je myslím všetko. Tento vyber sa konal mimochodom pri rozpočte cca 30 000 eur a podmienkach že to musi mat z vybavy head-up , Comfort seats , lichtpaket , velky displey , vyhrievanie predných sedačiek aj s vetraním , strešné okno , a potom už len drobnosti , počet najazdených km max 150 000. X5 som vyradil ako prvú pretože do 30 000 s poriadnou vybavou važne nenajdeš nič , jedine ak máš štastie - to sa mna netýka :mrgreen: . 745d 740d - pre sedmice som mal vždy obrovskú slabost , ale je priliš dlhá na to že 80% svojho času trávim v BA a nejak sa mi nechcelo investovat a živit 40/45d ... 730d bola zas na mna priliš slabá , preto u mna skončila aj ked občas provokatívne pozriem nejake individuali nech sa mi srdiečko roztrasie :D :) ... E90 35d- prečo nie toto? jeden jediný dvovod pre mna je malé :) aj ked tam 35d využiješ ovela viac ako v E60 vzhladom na vahu :D ... no a potom mi ostali dve vozidlá a vlastne tie dve s ktorými som aj začínal ... 530d a 535d , rovnako ako ty som čital cele dni fora , članky s netu , doteraz čitam na čo natrafim ,čo sa tyka tychto dvoch modelov, na BMW klube ... a tak som postupom času dospel k tomu že chcem nejaký nadštandart a tak som pristal pri 535d ktoru som si tak zamiloval že posledný rok aktivne sledujem individuali na mobile.de .. premyšlal som či predface alebo poface. A tu prichádza prvá rada odo mna pre teba ... určite ak možeš tak si prihod k rozpočtu ešte 5 tácov a za 20 000 už splašíš aj LCIčko možno zo slabšou vybavou ale je tam 286PS tak ako tu už ktosi písal je to vymakanejšie ostatne ako cele auto plus je vačšia pravdepodobnost že sa ti dojebe turbo na predfl ako pofl ... ešte ale spat ku mne ... auto idem kupovat niekedy okolo decembra tohto roku už som mal na mobile de vyhliadnute tri kusi a každý sa predal čiže druha rada odo mna určite ak budeš mat pocit že si si našiel to pravé utekaj na sa neho pozriet aj ked to je v KE ... dalšia vec strašne vela zaujimavých rád je tu ako prist na to že je auto napiču. Napríklad kdesi som čítal že E60 ak je v normálnom stave tak odchýlky lícovania su max 2-3 milimetre ... čiže na obhliadky treba nosit pravitko :mrgreen: dalšia vec neviem nakolko je to pravda ale to som tu tiež kdesi čital že počet najazdených km sa v E60 uklada aj do predneho svetla a iných častí auta ... ak je to pravda tak nielen že si podla toho možeš zistit či nemáš napriklad menený xenon (to by mohlo znamenat že je auto burane) ale samozrejme zistis aj pravost najazdených km... teraz ma tu asi ukamenuje pár ludí ale ak nemusíš auto z talianska nekupuj. Netvrdím že sa tam predávajú zle auta to vobec nie ale istota je istota a načo zbytočne riskovat? Budme všetci teraz k sebe uprimný že nieje nič lepšie ako nemecký dvochodca :mrgreen: ten na 35d važne nemá čo poškodit bude to pravidelne servisovat a nemusiš sa bat že ti na zadných sedačkách nejaký luigi klatil esmeraldu alebo že budeš mat v kufri par kvapiek sicilskej krvy ... okej ale dost sránd ... riešili sa tu nabehane km ... za mna: to je to iste ako s talianskom može byt E60 s 350 000 najazdena a bude ako nová lebo majitel mal na kvalitný servis a udržbu a miloval to auto zatial čo najdeš s 80 000 v dezolatnom stave ale opat načo riskovat? :mrgreen: myslím že si kdesi písal že si sa už dva krát popalil takže určite budeš davat pozor aj na toto ... neni na škodu sa pozriet ani na veci ktoré sice vobec nemusia zodpovedat udajom ktoré ta zaujimaju ale utvorí ti to možno nazor aj o majitelovi a samotnom aute čiže: stav interieru , krajina s ktorej majitel pochádza , servisná knižka a pod. tak isto si pozri všetky detiali na aute či neboli mene sklá sedačky atd atd atd čokolvek čo by ti mohlo vydat viac informacii o tom aute , zobrat to auto určite do BMW aby ti ho aj oni pozreli a dalšie veci ktore ale už najdeš v nakunej poradni a temam venujucim sa kupe bmw tu na fore ... ešte posledne čo ma napadá spíš si zoznam vecí čo si pri kupe chceš pozriet aby si na niečo nezabudol vypíš si to radšej všetko nech vieš čo máš skontrolovat budeš kludný ...
tot vsjo odo mna ... určite ma tu za pár vecí pár ludí zjebe a preto podotýkam že všetko čo som napísal je subjektívne :)))

EDIT: ešte ma napadlo napíš ludom čo maju 535d oni ti poradia najlepšie lebo vačšina nazorov čo som tu čital je takých ako ten moj "članky , články , články" :) načitaš toho dost ale v reali to bude iné..





...a skade vieš, že na ňom jazdil nemecký dôchodca? Skade vieš, že na tom aute nejazdil jeho syn po nemeckej dialnici štýlom "daj mu čo sa z kotla sprace"?! Hm? Skade vieš, že nemecký dôchodca jazdí na 535d ako Matiz-e, čo pri 130-tke z posledného ťahá? ;) Ale máš "pravdu"...však načo riskovať ;) Keď vo všetkých talianskych, španielskych a neviem akých predošlích majiteľoch áut je chyba, tak prečo práve len v nemeckých majiteľoch nieje? Takto..logicky...ak nie ste totálne IQ negatívni, tak vám logika napovie, že nemecký mladík, ale ani dôchodca si nekupuje v štáte, kde je na diaľniciach neobmedzený rýchlostný limit skoro 300 koňové auto na to, aby chodil 130 na 1 500 ot/min....ale oki, kľudne si žite v tej mienke...však auto je z Nemecka...tak je všetko v poriadku ;) Vy kupujúci pomaly chcete, aby vám zaznamenávalo v aute ako kamionistom akou rýchlosťou išiel, na akých otáčkach, aby keď prídete tak mal predávajúci diagnostiku za 2 a pol tisíc, ktorou vás uistí, že je všetko v poriadku, čakal vás s autom napojeným, postaveným na heveri, prekontrolujete či je do každého šróbku vyrytý nápis "BMW", nech vám aj červený koberec rozhrnie, smerujúci k dverám predávaného auta, nech vám hostess-ka kávičku ponúkne a po skúšobnej jazde nohavičky ukáže, že? ;) Viete čo poviem? Ja predávam autá, čo chcete pozrieť, pozrite si! Kým ho nekúpite auto je moje a ja poviem ako sa s ním bude zaobchádzať a čo môžete a čo nie. Som ochotný ukázať všetko a poskytnúť všetko aby ste sa uistili, ale sorry, ja vaše komplexy nevernosti liečiť nebudem! Ak chcete diagnostiku, nech sa páči, doneste si mechanika, zaplaťte mu za diagnostiku, za to, že s vami príde, nech vám pozrie čo pokladá za dôležité ak sa auto páči, sedí vec, zaplatiť a páliť preč a byť šťastný, že mám auto ako sa patrí a nie ešte zjednávať, lebo vás vyšiel mechanik s diagnostikou 100€...neni to môj problém, ja som nikomu nekázal aby ho priniesol, ak je mechanik s diagnostikou liečenie vašich komplexov, tak jeho tarifa je cena vašej diagnózy! ;) Ináč by som si pozrel, ktorý z vás ako kupujúcich by bol tak férový a preplatil plnú cenu auta, keby tak náhodou sa stala búračka cestou do BMW a kvôli vašim komplexom by šlo celé auto do kytek....bol by som sakramentsky zvedavý, či by ste sa buchli po vrecku, alebo však to je všetko v pohode, že? ;) Vy nechcete auto s vymenenou žiarovkou, lebo to je náznakom búračky, ale keby sa stalo toto čo som spomenul, tak ja ako predávajúci sa mám uspokojiť s rozbitým autom a bez peňazí, mimochodom kvôli vašej blbej fantázii..., tak je to, že? :) Už som vám povedal a zdôrazňujem...ak vám auto nevyhovuje...bicyklujte sa :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných