... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
rebuss
Autor témy
Príspevky: 1012
Registrovaný: 9.12.2010
Auto: Efko
Kraj: Košický

Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Streda, 13. Marca 2013, 22:58

Tak prave sme v jednej teme zacali rozoberat vyzivove doplnky + posilovanie, cvicenie ako take tak kedze tu taka tema nie je a urcite nas tu je dost, ktorym zalezi aj na svojom tele, nie len na autach a su tu dost chujovejsie temy, tak sa mozte podelit o svoje skusenosti : ako cvicite, co cvicite, co zerete, co vam najviac pomaha. Nieco s cim sme zacali bmw-pokec/kyslik-vo-flasi-proti-stresu-na-koncentraciu-atd-t75930.html mozno nejake tipy pomozu jak zaciatocnikom tak aj skusenejsim. Ja osobne teraz chvilkovo vynechavam posilovnu a cvicim veci od P4P ak to niekto pozna. Super vec na kondicku a vyrys ;) a vcelku rychlo sa clovek zlepsuje.... nieco kam som sa dostal za par mesiacov http://youtu.be/5FuQyB4Br9Y
F11 520d LCI
F20 116d
Ex F11 520d
EX Superb3V|E60|A8|ML|Superb1
V rodinnej garazi:
E71 30d
 
Užívateľov profilový obrázok
fox1k
Príspevky: 2241
Registrovaný: 27.3.2011
Auto: BMW
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Streda, 13. Marca 2013, 23:08

osobné skúsenosti:
proteín: Gaspari Mio Fusion-čoko, PVL Whey-čoko, Dymatize-čoko/
gainer: PVL Mutant Mass-čoko
NO: Hemorage, Napalm, BSN Nitrix
Kratín: Universal Storm
Amino: Dymatize 4800, Universal Amino
toto sú značky pomerne fajn cena/výkon

osobne sa mi najlepšie cvičí po fest silnej káve a pomarančovej šťave (normál pomaranč) + vitamín C, s touto kombináciou sa uvoľňuje l-arginín a endofrín (hormón šťastia) :smile:
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Streda, 13. Marca 2013, 23:14

protein je velmi dobry vraj od ON
Ake s nim mate skusenosti? Som ho kupil uz davnejsie, ale prisli zdravotne problemy, tak som sa na to vysral.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Avenger
Príspevky: 2367
Registrovaný: 22.10.2011
Auto: E46 320i 110kw
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Streda, 13. Marca 2013, 23:32

Ja osobne som v minulosti suploval najviac kreatin monohydrate 100% v prasku samozrejme nakolko som okrem cvicenia este trenoval 5x do tyzdna muay thai...
Vysledok mal som ich od viacerych firiem ATP - najvacsi shit nula bodov, aminostar - celkom fajn ale bolo to uz davno, potom uz len SCITEC nutrition a pritom som ostal ten je najlepsi s toho co som vyskusal .....
Fox1k pisal ,ze je to placebo , nemyslim pokial clovek pije vela vody rozumej 4-5l tak je to pecka a dlezite je aj davkovanie na tych krabickach su same bludy ked som to bral podla toho tak nic moc....
Potom som cital jeden clanok od Milosa Sarceva a pisal tam v skratke ...
5g kreatin, 5g glukoza pred treningom a 10g kreatin po treningu v dnoch odpocinku netreba a ked tak max. 5g viac je zbytocnost telo nedokaze prijat viac ako 5-7g zbytok ide mocom von....

Protein tiez len whey a co najvyssie cislo pokial mozno tiez scitec nutrition....davnejsie som kupoval osobitne maltodextrin a miesal to ...niekedy som mal aj viaczlozkove koli pomalsiemu vstrebavaniu na miesto desiaty som to pil a vzdy len do vody

Bcaa aminy sem tam ked som sa rozhodol pre letom trosku kardio ale vzdy ma to po tyzdni omrzelo sediet na bicykli co sa nehybe :mrgreen:

Teraz od Myprotein mam kreatin s argininom ale mam to len par dni zatial a cvicim mesiac po 1,5 rocnej pauze takze tazko hodnotit no ocakvam zazraky od toho :mrgreen: uz som mal jednu podobnu pumpu a bolo to fajn minimalne psychycky co je tiez pre mna plus lebo pokial veris ,ze rasties tak aj rasties....

Rebuss este si tam hodil link na nejaky trening na hrud .....neviem mne najviac vzdy zabera
Tazky trening hrudnika ale max 12 serii a kazdy den ked cvicim 5 serii pulover na konci treningu
A k tomu ceresnicka superset drepy tazke + pulover 6 serii , ked idem s posilky a zapalim si mam pocit ako by som mal 100litrove pluca :mrgreen:
---------------
Aerodynamics are for people who can’t build engines. – Old Enzo
-----------------
Doska na cibulu
 
Užívateľov profilový obrázok
Avenger
Príspevky: 2367
Registrovaný: 22.10.2011
Auto: E46 320i 110kw
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Streda, 13. Marca 2013, 23:36

voMacK napísal:
protein je velmi dobry vraj od ON
Ake s nim mate skusenosti? Som ho kupil uz davnejsie, ale prisli zdravotne problemy, tak som sa na to vysral.


Vyzera super nemal som ale kludne by som si ho zobral....mas tam aj nejake amino kyseliny takze ti aj dojdu te bielkoviny tam kde maju....
---------------
Aerodynamics are for people who can’t build engines. – Old Enzo
-----------------
Doska na cibulu
 
Užívateľov profilový obrázok
fox1k
Príspevky: 2241
Registrovaný: 27.3.2011
Auto: BMW
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Streda, 13. Marca 2013, 23:40

Avenger napísal:
Fox1k pisal ,ze je to placebo , nemyslim pokial clovek pije vela vody rozumej 4-5l

ako som písal, nie všetko, ale väčšina áno, hore sú uvedené čo mne osobne zabrali
ps: malý postreh, skúste si dať kreatín vyrobený v USA a v Európe, uvidíte rozdiel :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
Avenger
Príspevky: 2367
Registrovaný: 22.10.2011
Auto: E46 320i 110kw
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Štvrtok, 14. Marca 2013, 00:19

fox1k napísal:
ako som písal, nie všetko, ale väčšina áno, hore sú uvedené čo mne osobne zabrali
ps: malý postreh, skúste si dať kreatín vyrobený v USA a v Európe, uvidíte rozdiel :wink:


Vsak preto sa snazim vsetko od scitecu kupovat :D
---------------
Aerodynamics are for people who can’t build engines. – Old Enzo
-----------------
Doska na cibulu
 
Užívateľov profilový obrázok
rebuss
Autor témy
Príspevky: 1012
Registrovaný: 9.12.2010
Auto: Efko
Kraj: Košický

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Štvrtok, 14. Marca 2013, 07:50

Ja mam momentalne:

Protein - biotech ( najblizsie kupim ten scitec, uz som vela dobreho o nom pocul )
Gainer : true mass od BSN
potom doplnky: nitrix, amino-x, a dostal som k tomu aromavex ci jak sa to vola, nejaky testosteron. Tot moje momentalne zradlo.

K tomu cviceniu, ako som pisal cvicim podla tych videii (brucho, prsia, ramena) len preto lebo mam pauzu od posilky a toto je vyborna alternativa ;) 5 dni do tyzdna cca 40 minut + jednorucky tricepsy alebo chrbat a spokojnost, 20 kg z toho nepriberiem ale na silu a kondicku je to super
F11 520d LCI
F20 116d
Ex F11 520d
EX Superb3V|E60|A8|ML|Superb1
V rodinnej garazi:
E71 30d
 
Užívateľov profilový obrázok
minco
Príspevky: 919
Registrovaný: 18.11.2010
Auto: BMW E46 330ci
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Podunajske Biskupice

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Štvrtok, 14. Marca 2013, 09:17

Proteín: SCITEC, BIOTECH, NUTREND
Amina. Extrifit BCAA instant
Pumpa: Assault + C4 + beta alanin, hrozné kombo čo sa deje s telom
Carnitin + synefrin + kofein - na chudnutie

A makať makať makať...
BMW E46 320d 100kW sedan
Toyota MR-2 115kW
Toyota Corolla 85kW
Toyota Auris 160kW
BMW E46 320d 110kW Touring - ex ale nadohlad
BMW E46 330ci 170kW - moja nová fesanda


Ako sa hovorí, k dobrému sa dobre vracia :)
 
Užívateľov profilový obrázok
depressman
Príspevky: 546
Registrovaný: 25.3.2010
Auto: BMW E39 530i
Kraj: Košický

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Štvrtok, 14. Marca 2013, 09:41

od ON je najlepsi protein 100Whey ... fakt je velmi dobry a obsahuje aj BCAA cize ti netreba ani Amina :D
Teraz mam od nich gainer SUPER MASS je paradny ale troska viac ho treba davkovat ale v jednej rannej porcii mas 1250kalorii s vodou a 1650 s mliekom, čiže fakt kaloricka bomba na priberanie.

Jednoznačne najlepšie výsledky (viditeľné už po 2týždnoch) som mal BSN NItrix+BSN Cell MASS, to bolo vidno jak zo dna na den rasties po tvrdom treningu.

Bohuzial pre mna mam zrychleny metabolizmus a je pre mna extremne tazke pribrat takze sa cviceniu venujem len okrajovo raz za tyzden aby som nebol uplna lemra :D
BMW E39 530i, 5/2001 M-Packet
 
Užívateľov profilový obrázok
Kwaky
Príspevky: 271
Registrovaný: 5.1.2011
Auto: 2013 BMW F13 640i
Kraj: Trnavský

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Štvrtok, 14. Marca 2013, 09:49

Ach chlapci :D Ja mám najradšej keď za mnou príde nejaký 15 -16 ročný frajer 35 kilový, že čo si má kupiť keď chce začať cvičiť. Rovno to posielam preč, lebo by som mu musel jednu dve uštedriť.

Mám odcvičené 6 rokov, z toho 4 roky IBA na strave a ničom inom. ďalší rok iba na Protein + Gainer, a posledný rok som vyskúšal aj nejaké tie crea + NO.

Moje skúsenosti ? Nič sa nevyrovná poriadnej výdatnej strave, žiadny posraný doplnok. Súťažím v benchpresse, a len so stravou som sa vypracoval na vicemajstra SVK, majstra CZ. Pri fakt dobrej strave som dosiahol výkonu okolo 150 kg na lavičke v kategorii do 80 kg. Minulý rok som vyhral majstrovstvá EU v slovinsku, s výkonom 162,5kg pri 81,5kg BW. To som už mal v sebe aj NO, ale ako som upozornil cvičím už 6 rokov ! Môj osobák je 170kg.

Nechcem sa vyťahovať nijak, len poukázať na to že to ide aj bez kravín a s poriadnou stravou, že všetky hentie sračky sú len dobrý spôsob ako zarobiť. Tam keby ste radšej poriadne žrali ako sa patrí, lenže každý je lenivý na to v dnešnej dobe..
2012 AUDI A7 3.0 BiTDI S-Line - Ex
F01 730d mod. 2012 - Ex
E65 745i - Individual - Ex
E39 528i ///M - Ex
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Štvrtok, 14. Marca 2013, 10:02

suhlasim, co pises...u mna je ale problem prave ta poriadna strava, lebo na to jaksi nemam cas.
Teraz este pomalicky zacinam zasa robit Muay-Thai do toho posilka vela vela prace a velmi malo casu, cize neriesit doplnky,a si by som za chvilu mal pat a pol kila :D
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
rebuss
Autor témy
Príspevky: 1012
Registrovaný: 9.12.2010
Auto: Efko
Kraj: Košický

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Štvrtok, 14. Marca 2013, 10:27

Jasne ze strava je zaklad ;) ja cvicim da sa povedat od 15 ale hlavne rekreacne, nic sutazne hlavne pre seba, ak by som cele tie roky spriemeroval tak cca 2x-3x tyzdenne. Posledny rok som tiez nic nebral ani protein ale od cca oktobra som zacal brat doplnky. A jasne ze mi to pomaha ;) dajte este niekto nejake tipy na stravu, v poslednej dobe zerem co mi pride pod zub ale tak hlavne sa snazim v ramci moznosti co najviac kuraciny, ryza, tvaroh na ranajky, obcas krupicu na veceru ale aj tak mi to je na houby ked pridem po tyzdni domov a zozerem kilovu pizzu ;)
F11 520d LCI
F20 116d
Ex F11 520d
EX Superb3V|E60|A8|ML|Superb1
V rodinnej garazi:
E71 30d
 
Užívateľov profilový obrázok
MuadDeeb
Príspevky: 948
Registrovaný: 12.12.2008
Auto: EX: E46 320dT 2005
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Štvrtok, 14. Marca 2013, 10:32

Ja mam opacny problem, potrebujem zhodit. Zacal som aerobnym sportom, tak skuste poradit nejaky fat burner, nieco dobre ale nepotrebujem sa po nom klepat.
Mam zvyseny tlak na 140/80 (dlhe roky, nezavisle na vahe), tak aby ma nekleplo.
We ride together, we die together - Bad Boys For Life
Ford Escape 3,0 V6 XLT Limited
 
Užívateľov profilový obrázok
Kwaky
Príspevky: 271
Registrovaný: 5.1.2011
Auto: 2013 BMW F13 640i
Kraj: Trnavský

Re: Cvicenie, suplements + vsetko okolo toho

Štvrtok, 14. Marca 2013, 10:36

MuadDeeb napísal:
Ja mam opacny problem, potrebujem zhodit. Zacal som aerobnym sportom, tak skuste poradit nejaky fat burner, nieco dobre ale nepotrebujem sa po nom klepat.
Mam zvyseny tlak na 140/80 (dlhe roky, nezavisle na vahe), tak aby ma nekleplo.


Odporúčam Dinitrophenol - DNP :mrgreen: :mrgreen:
2012 AUDI A7 3.0 BiTDI S-Line - Ex
F01 730d mod. 2012 - Ex
E65 745i - Individual - Ex
E39 528i ///M - Ex
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných